Sweat Bubble

20. srpna 2012 v 11:43 | Ruby |  Niall Horan

Title: Sweat Bubble
By: *Kik*


"Vypadni laskavě od mého domu, nebo na tebe pustím Pana Čokoládu!" řvu na svého přítele Nialla, který už pěknou dobu stojí před mým domem. Nejsem žádná hysterka, ale teď jsem na něj opravdu naštvaná. Zase si hodlá odjet na nějaké pitomé turné, které bude trvat skoro celý rok a "úpně mi to zapomněl říct". Tohle by mi vlastně tolik nevadilo, kdyby neměl za týden narozeniny. Těšila jsem se už několik měsíců na to, jak konečně oslavíme něco v klidu doma a ne někde v hotelovém apartmánu, jak mu budu moc připravit obrovskou oslavu a konečně tak nějak oplatit to, jak je ke mně pozorný on. No, a proto tu na něj teď hulákám z okna a vyhrožuju mu, že na něj pustím svého psa - Pana Čokoládu Jeho to ale asi nijak neodradilo, stále má opřenou hlavu o vchodové dveře a v pravidelných intervalech do nich tluče.
Seběhnu dolů ke dveřím a tiše poslouchám jeho omluvy.
"Bublinko, otevři prosím dveře a přestaň se na mě zlobit." Možná bych mu už otevřít mohla, možná to trošku přeháním, přemýšlím a potichounku sedím opřená o dveře.
"No tak, bublinko, vždyť se skoro nic nestalo, otevři mi," uslyším z druhé strany dveří a vytočím se jak šroubek.
"Tak nic nestalo? Fajn, Nialle, nic se nestalo, tak už si konečně vypadni na to své milované turné a nech mě na pokoji!" rozkřičím se na něj znova a prozradím tím, že jsem za dveřmi, "a od teď ti zakazuji mi říkat bublinko, jmenuji se Elizabeth, teda pokud jsi na to náhodou taky nezapomněl!" pokračuji ve svém nadávání a celá rozčílená otevřu dveře a pustím na něj Pana Čokoládu. Moje představy o tom, jak Nialla roztrhá na maličké kousíčky, nebo ho aspoň požene, až někam do Číny se bohužel rozsypou během pár vteřin.
"Čokoládo, trhej!" řvu pro změnu na svého psa. Ten si ale jen lehl na záda a nechal si drbat břicho od toho lháře. Co bych taky mohla čekat, ano mám sice ridgebacka , jenže rozmazlenějšího psa neznám, navíc si na Nialla za ty dva roky, co spolu chodíme, už zvykl. Zavolám toho psího zrádce zpět domů a rychle zavřu dveře dřív, než k nim Niall stihne doběhnout.
"S tebou si to vyřídím potom," pohrozím mu a běžím zase k oknu zkontrolovat situaci. Nialla ale nikde nevidím. Že by ho to přestalo bavit a odešel? Z myšlenek mě vyruší rámus vycházející z mého pokoje. Rychle se běžím podívat, co se děje, a když vejdu do pokoje, nestačím se divit. Niall, se mně dost záhadným způsobem, dostal ke mně na balkón a snaží se dostat ke mně. Nejspíš tam musel nějak vyšplhat, zapřemýšlím a začnu se smát Niallovi, jak lomcuje s klikou a snaží se dostat dovnitř. Úsměv mě ale přejde ve chvíli, kdy zjistím, že Niall zjistil, že mám pootevřené okno a leze jím do mého pokoje.
"Pustilas na mě psa!" teď už křičí i on, "ne psa, ale Pana Čokoládu!"
"A Pan Čoko snad není pes?" zapojí opravdu ironický tón, "to je, ale byla jsem si na 100% jistá, že ti nic neudělá," mírně mu zalžu o svém plánu, nechat Nialla roztrhat na kousky a pak ty kousky zakopat na zahradě.
"Jo a proto si na něj řvala, že je zrádce?" Sakra teď mě dostal.
"Víš co, nehodlám s tebou vůbec mluvit, takže opusť můj dům nebo zavolám policii," pohrozím mu a otočená zády k němu se chystám vyjít ze dveří. Niall mě ale chytí za paži a dveře zabouchne. Následně mě na ně natlačí a ruku, kterou stále pevně drží, mi zas přitlačí nad hlavou.
"Nesahej na mě, nebo ti dám pěstí!" podívám se na něj výhružně.
"No to teda na tebe sahat budu, protože jsi moje holka!" řekne drze a přimáčkne mi i druhou ruku.
I když nechci, přijde mi to dost sexy, to ovšem na sobě nedám ani malinko znát. Blonďáček se začne nebezpečně přibližovat a spojí naše rty. Snažím se všemožně ucuknout a odporovat, ale přeci jenom je o dost vyšší, větší a silnější než já. Tak ho kousnu do spodního rtu.
"Jauu," vyjekne a já se začnu smát.
"Citlivko," rýpnu si do něj.
"Tak já jsem citlivka? Dobrá, jak chceš," řekne škodolibě, vklouzne mi pod tepláky i kalhotky a drsně do mě vnikne třemi prsty. Zalapám po dechu a zasyčím slastí.
"Citlivko," zašeptá mi usměvavě do ucha a začne mě líbat na krku. Naskočí mi z toho husina, čímž mu dám najevo, jak moc mě jeho chování vzrušuje. Z krku velmi pomaloučku směřuje zpátky k mým rtům, ale mé ruce stále drží v pevném sevření. Nejspíš se mu líbí fakt, že si se mnou může teď dělat, co se mu zachce. Přitiskne své rty na mé a nepřestává kmitat prsty v mém vnitru.Teď už nejsem schopná mu nijak odporovat, a tak nechám jeho jazyk vklouznout do mých úst. Celé je to úplně jiné než kdy jindy, dříve byl spíš opatrný, jako by se bál, že něco udělá špatně. Teď je drzý a sebevědomý, ale stejně má pořád ten roztomilý kukuč, který na něm tolik miluju. I když jsem prvně nechtěla, začínám spolupracovat ve hře, kterou si se mnou Niall hraje. Odpojím se od jeho rtů, přemístím se na jeho krk a celičký ho zasypu polibky. Mírně povolí sevření mých rukou a namáčkne se na mě jak nejvíc, to jde. Cítím, jak mě na bříšku tlačí boule, která se mu zvětšuje v kalhotách. Snažím se vymanit ruce, abych se ho mohla také dotýkat, on mě ale pustit nehodlá. Místo toho se začne ještě intenzivněji soustředit na svou ruku v mých kalhotkách. Zrychlí a vnikne do mne dalším prstem, jeho jazyk pak opět vklouzne do mých úst. Snažím se moc nevzdychat, aby si nevšiml, že už na něj nejsem vůbec naštvaná, ale moc se mi to nedaří. Obzvlášť, když mě dovedl na vrchol, to jsem doslova zaječela jeho jméno. On se jen šibalsky usmál do polibků a konečně povolil sevření, pustil mé ruce. Ty okamžitě vystřelily k lemu jeho trička, a co nejrychleji jej vysvlékly. Pak jsem se soustředila na jeho zip u kalhot. Tak rychle jsem z něj oblečení snad ještě neshazovala. Už mi bylo jedno, že jsem ho ještě před chvílí měla chuť ho zavraždit, teď jsem chtěla jen jeho a nic jiného. On si toho byl plně vědom a troufám si říct, že na tom byl stejně jako já. Zbavil mé tělo všeho oblečení, vzal mě do náruče, zas mě opřel o dveře a já mu obmotala nohy okolo pasu. Pak už na nic nečekal a prudce do mě vnikl. Bylo úžasné cítit ho v sobě, jak se ve mně pohybuje. Silně jsem ho objala a nepřestávala ho líbat. Byla jsem už jen milimetr od svého vrcholu, když najednou přestal.
"Nialle!" fňukla jsem a nechápavě jsem se na něj podívala. On na mě hleděl vážným výrazem: "Budu pokračovat, až mi slíbíš, že už na mě nikdy nebudeš naštvaná," vydal ze sebe a bylo vidět, že mu dělalo potíž, udržet v sobě touhu pokračovat. Hodila jsem na něj ten nejzoufalejší pohled, ale on se nenechal odradit, "slib mi to" zvýšil malinko hlas.
"Slibuji, že už na tebe nebudu naštvaná," řekla jsem naléhavě.
"Nikdy nebudu naštvaná," podíval se na mě naoko výhružně.
"Slibuju, že už na tebe nebudu nikdy, nikdy, nikdy naštvaná!" křikla jsem zoufale a Niall se zasmál.
"A můžu ti zas říkat bublinko! Můžeš, co chceš, jen prosím pokračuj," zamumlala jsem a začala ho líbat. Pak konečně pokračoval v činnosti, kterou nedokončil. Snažila jsem se vydržet co nejdéle a pečlivě se věnovat jeho rtům, ale s každým jeho přírazem to bylo těžší a těžší. Po malé chvilce mě navštívil kamarád orgasmus a já ho přivítala hlasitými vzdychy. Chvíli po mně se s ním pozdravil i Niall. Oba jsme byli naprosto vyřízení a já se snažila zbavit poťouchlého úsměvu, když najednou Niall prolomil ticho: "Pojeď se mnou," řekl skoro šeptem.
"Cože?" Ne, že bych nechápala, co tím myslel, jen jsem byla zaskočená. Blonďáček spustil mé nohy k zemi a postavil mě.
"Pojeď na to turné se mnou. Vše zařídím a ty se nebudeš muset o nic starat. Loui minule vzal El, takže nikomu nebude vadit, když teď pojedeš ty. Klukům se ten nápad taky moc líbil," chrlil to ze sebe tak rychle, že jsem to skoro nestíhala.
"Nialle, tohle nemusíš, já nebyla naštvaná, protože máš odjet, štvalo mě, že tu nebudeš na své narozeniny a taky, že jsi mi to neřekl," koukla jsem na něj trošku zamračeně a on vzal mou tvář do dlaní.
"Ale já to chci udělat, proto jsem ti to neřekl hned, já pořád přemýšlel, jak se tě zeptat. Nechci být bez tebe celý rok a vidět tě jen přes skype, pojeď se mnou, prosím." Po této větě mi došly slova, nevěděla jsem co říct, tak jsem se jen usmála a přikývla. Niallovy se rozzářily oči a políbil mě.

Můj mozek byl ozářen paprskem inspirace, využila jsem toho tedy, a zde je konečný výtvor :D
 

53 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Mai-chan^^ Mai-chan^^ | Web | 20. srpna 2012 v 13:36 | Reagovat

Uff, asi mě taky navštíví kamarád orgasmus. :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2 rich rich | 20. srpna 2012 v 13:37 | Reagovat

Tak toto je absolutně božìì :))))))

3 ViKčA ViKčA | 20. srpna 2012 v 14:00 | Reagovat

Je to fakt boží ;)) :D

4 Timejka :)* Timejka :)* | 20. srpna 2012 v 16:47 | Reagovat

Tak toto je husté ! :D:D Kamarád orgazmus :D :D :D Chvíli po mně se s ním pozdravil i Niall :D :D :D :D :D :D Zabité :D Ale bombáá ! :D

5 N N | 21. srpna 2012 v 0:21 | Reagovat

Bublinko <3 ááách teču :D krásná povídka :)

6 Nicole* Nicole* | 25. srpna 2012 v 0:36 | Reagovat

to je dokonalý! :) a je to moc skvěle napsané:) <33

[1]: jo :DDDDDDD

7 *Kik* *Kik* | 28. srpna 2012 v 17:32 | Reagovat

Děkuji,vážně se teď culím jak pako a jsem šťastná, že se to líbí.Bála jsem se totiž, že je to už moc úchylné :D

8 Jenny Jenny | 29. srpna 2012 v 0:22 | Reagovat

úžasné :)) úchylné jsou nejlepší :DD

9 Luida Luida | 30. srpna 2012 v 20:03 | Reagovat

Wáááu :)♥ lepší sem snad ještě nečetla :)*♥♥♥

[8]:Souhlas ;P :D :))

10 Kris Kris | E-mail | Web | 9. září 2012 v 11:10 | Reagovat

woooow,úplně úžasný :)))

11 evening dresses 2012 evening dresses 2012 | E-mail | Web | 1. listopadu 2012 v 17:48 | Reagovat

Your website includes a really cool blueprint. That getting stated the factsbelow is totally free and is of high-superiority. Im subscribing to your feed right now.
http://www.bestsundress.org/wedding-dresses-mermaid-wedding-dresses.html

12 #ChocoPineapple #ChocoPineapple | 25. listopadu 2012 v 18:59 | Reagovat

neviem či o tom vieš ale názov poviedky je 'Potná Bublinka' :D inak skvelé poviedka :) naozaj krása :)

13 Ziallka Ziallka | 2. února 2013 v 13:25 | Reagovat

hej za celou tuhle FFku se tlemim jak deobil a pak se chlámu že jak mamka přišla že mě šlo slyšet i dolu..:DDD

14 Jalooo Jalooo | 28. dubna 2013 v 10:12 | Reagovat

Kokokodák! You're éhm... ?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama