Only if you want

2. září 2012 v 11:16 | Ruby |  Niall Horan

Title: Only if you want
By: Christie
pokračování Will you be here for me?
Znáte ty dny, kdy po probuzení rozlepujete oči, a už víte, že tohle ráno bude úžasné? Já to nikdy předtím nezažil, ale cítím, že tohle bude premiéra. Odtrhl jsem od sebe víčka a zamrkal v prudkém slunečním světle, jež zalévalo ložnici hotelového apartmánu. Zapomněl jsem zatáhnout závěsy. Chtěl jsem se otočit na bok, ale něco mi v tom bránilo. Posadil jsem se na posteli a kouknul vedle sebe. Miley měla pravdu, když říkal, že se roztahuje - seděl jsem na malinkém kousíčku matrace, zbytek obrovského letiště zabírala ona, nohy i ruce roztažené do různých světových stran. Usmívala se ze spaní, dokonce i zamumlala moje jméno. Potěšilo mě to. Tiše, abych ji nevzbudil, jsem vstal a vydal se do kuchyně, hladový, jako obvykle. Přestože jsme v hotelu měli všichni zařízené snídaně, radši jsem vždycky zůstával na pokoji. Proskenoval jsem očima ledničku. Že by tu bylo něco závratného, to se říct nedá, ale našel jsem většinu ingrediencí na anglickou snídani, tak jsem se pustil do přípravy. Jen co jsem všechno vyskládal na stůl, vypotácela se z ložnice Miley. Vlasy jí odstávaly všude možně, oči skoro zavřené, přísahal bych, že do kuchyně došla po čichu. Zamumlala něco ve smyslu "dobré ráno" a "co je na snídani", a pak se posadila na jednu ze židliček u baru, podpírajíc si hlavu rukama a snažíc se neusnout. Marný pokus, po dvou minutách jí ruce povolily a hlava jí padla na barový pult, což ji probudilo. Rozesmál jsem se nad jejím zmateným výrazem.
"Je tu něco k smíchu?" pronesla vážným hlasem. Donutilo mě to smát se ještě hlasitěji. Seskočila z barovky a vydala se ke mně.
"Zase tě zlechtám," řekla výhružně s přimhouřenýma očima, ale usmívala se.
"Jestli mě zlechtáš, sním ti snídani," dal jsem se do protiútoku, ale ona se místo toho, aby zvětšila svou hrozbu, rozběhla ke stolu.
"Budu rychlejší!" zvolala a s širokým úsměvem se pustila do všeho, co leželo na stole. Přidal jsem se k ní a oba jsme do sebe cpali, na co jsme dosáhli. Překvapoval mě její apetit - byla na tom asi jako já. "Zabírám si koupelnu!" řekla, sotva jsme dojedli, a vydala se hledat koupelnu.
"Tak na to zapomeň!" zakřičel jsem za ní a rozběhl se najisto směrem ke koupelně. Ke dveřím jsme dorazili stejně, ale musel jsem uznat, že do sprchového koutu se dostala
první.
"Muhaha," smála se a vykoukla zpoza plastové zástěny s psím pohledem, "Nepřidáš se?" Kdo by odolal? Shodil jsem, co jsem měl na sobě a vlezl pod sprchu, kterou už Miley stihla zapnout. Ani ona už na sobě nic neměla, takže jsem si mohl vychutnávat pohled na její odhalenou pokožku, a dotýkat se jí podle libosti. Nezastavila mě, právě naopak, dělala to stejné - prohlížela si mě, jemnými prsty zkoumala moji kůži i vlasy. Nevím, jak dlouho jsme tam tak stáli, nechávajíc vodu téct na naše těla. Pohlédl jsem ji do očí ve stejném okamžiku, jako se ona zadívala do mých. Zase jsem musel obdivovat tu zářivou zelenou barvu, rušenou jen malými skvrnkami zlaté. V jejích očích se zračila touha, a pak spojila naše rty v dlouhém polibku. Objížděla jazykem můj spodní ret a cítil jsem, jak se jí hruď začala zdvihat rychleji. Ruce položila na moje záda, hladila je a trochu poškrábala, když jsem jí jemně skousl ret. Vyvolávala ve mně něco, co jsem nikdy necítil. Bylo to úplně nové a neznámé, možná… láska? Ano, musela to být ona. A taky nezměrné toužení po ní. Sjel jsem jí volnou rukou od ramena, přes bok až k zadečku, na kterém jsem se ustálil. Zasténal jsem jí do úst, když jsem ucítil její ruku na mém malém příteli. Dál mě líbala, ale zároveň pohybovala rukou nahoru a dolů, způsobujíc mi tak neuvěřitelnou slast. Když jsem se blížil, musel jsem se od ní odtrhnout, protože jsem popadal dech. "Miley…," zašeptal jsem, když už jsem byl zatraceně blízko. "Miley!" Výkřik jejího jména se v koupelně několikrát odrazil od stěn. Znovu jsem se přisál na její rty, ale pak ji začal líbat na krku a prsou, hrál jsem si s jejími bradavkami a jednou rukou zabloudil k jejímu rozkroku. Přejížděl jsem jen okolo, nezašel jsem dovnitř.
"Ale no tak, Nialle," zavzdychla, "prosím." Ušklíbl jsem se, ale udělal, co chtěla. Vešel jsem do ní a lenivě se pohyboval. Pohybovala se boky proti mně a sténala. Zrychlil jsem a dál jí žmoulal bradavku v ústech, druhou rukou přecházejíc po její rozpálené kůži.
"Nialle…!" vykřikla a její tělo se napnulo. Vytáhl jsem z ní svoje prsty, ale stále ji přidržoval, protože vypadala, že se každou chvíli sesune na zem.
"Děkuji," řekla tiše a věnovala mi další polibek.
"Pokračujeme?" Zeptal jsem se nejistě, protože už vypadala unaveně.
"Zbláznil ses?!" Fajn, opravdu jenom vypadala unaveně. Přitiskl jsem se k ní. Vyskočila a obmotala mi nohy kolem pasu a ruce kolem krku. Opřel jsem ji o kachličkovanou stěnu a opatrně do ní vnikl. Snažil jsem se pohybovat co nejněžněji, ale moje touha a chtíč mě brzo donutili přirážet rychleji. Vzduch se zaplnil slastným vzdycháním a nakonec i hlasitými výkřiky. Tentokrát jsme dosáhli společně. Opustil jsem její tělo a oba jsme se sesunuli na zem. Chvíli mi trvalo, než jsem byl schopný dát dohromady smysluplnou myšlenku a vstát. Vytáhl jsem na nohy i Miley, zastavil vodu a vylezl ze sprcháče. Do jednoho ručníku jsem zabalil ji, do jednoho sebe, a potom jsme se vydali do obýváku, kde jsme se svalili na pohovku. Vypadalo to, že brzo usne, ale to jsem nechtěl. Musím ji ještě něco říct. Přiklonil jsem se k ní a vzal její tvář do dlaní. Usmála se na mě.
"Miley, já…," nevěděl jsem, jak pokračovat.
"Ano?" řekla a lehce otřela své rty o mé.
"Miluju tě." Víc jsem ze sebe nedostal.
"Věříš, že já tebe taky?" Obličej se mi roztáhl v úsměvu.
"Zůstaneš se mnou?" Zeptal jsem se s obavami a ona mi odpověděla větou, kterou už jsem jednou slyšel: "Jen když budeš chtít."
 

30 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 my-graphic-dreams my-graphic-dreams | Web | 2. září 2012 v 11:46 | Reagovat

Bože,to je tak krásný...:')

2 Timejka:)* Timejka:)* | 2. září 2012 v 13:45 | Reagovat

úžas :)

3 Nicole* Nicole* | 2. září 2012 v 20:28 | Reagovat

krásné:)

4 Kris Kris | E-mail | Web | 9. září 2012 v 10:53 | Reagovat

wooow,parádní :)))

5 Color Princess Color Princess | Web | 6. října 2012 v 22:47 | Reagovat

Nádherný :)♥!

6 short flower girl dresses short flower girl dresses | E-mail | Web | 3. listopadu 2012 v 4:12 | Reagovat

Q. How does a moulded fruit-flavoured dessert answer the phone?
http://www.faydress.com/

7 red bottom heels red bottom heels | E-mail | Web | 26. března 2013 v 5:50 | Reagovat

Thank You For This Post, was added to my bookmarks.
http://www.shoesfloor.com/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama