Drzost

26. listopadu 2012 v 16:35 | Ruby |  Niall Horan


Title: Drzost
By: Mai Cherrie Beer
Dovolím si tvrdit, že se mi to povedlo. Právě teď je 1:41, mám dvě hodiny po narozkách a odvážila jsem se napsat úchylárnu.
Začátek je opravdu podprůměrný, prostředek už jde a konec je podle mého povedený. :D Tak, já vím, že samochvála smrdí, ale já jsem spokojená. Věnováno Niallovi, který si to sice nikdy nepřečte, ale aspoň bude vědět, jak chci, aby se choval v posteli. :D :D :D
"Drzý kluk, skutečně velmi drzý." Učitelka už zase kázala toho blonďáka. No, ona ho především balila. Byla hnusná jak Marfuši prdel a měla něco kolem čtyřiceti. Sváděla snad každého kluka na škole, bez ohledu na to, kolik mu bylo.
Znechuceně jsem jí sledovala. Chudák Niall trpěl, červenal se a nevěděl, co říct. Tak jsem zakročila. Vzala jsem pravítko, zmuchlaný papírek se slovem 'Bitch' a odpálila ho po ní. Přímá trefa do čela. Rozzuřeně se rozhlédla po celé třídě. Dělala jsem jakoby nic.
"Collerová, to jste byla vy?!" vyjekla.
"No, dovolte, paní učitelko, nejsem žádný problémista." Niall mě sledoval, celou tu dobu, co jsem se stala středem pozornosti, na mě upíral modré oči.
"Takže, Nialle, zapiš si, že rušíš školní řád a ty, Collerová, přestaň provokovat." A konec. Nic víc už neřekla. Napsala na tabuli asi pět cvičení z angličtiny, které jsme museli přeložit do francouzštiny, a zapisovala něco do třídnice. Čtvrt hodiny mi to trvalo, pak jsem přejížděla očima po třídě. Zabodla jsem pohled do zad svého blonďatého spolužáka.
Přitahoval mě vlastně už dlouho. Párkrát k něčemu málem došlo, ale vždycky nás někdo vyrušil. A já se rozhodla podniknout další krok.
"V pět u mě doma. Y/N." Házení papírku je má oblíbená činnost. Niall se na mě nechápavě podíval, ale nakonec ke mně přece jenom přišel.
Svoje chování jsem odůvodnila tak, že potřebuji pomoct s matematikou a francouzštinou. Sice mi nevěřil, ale to nevadí.
Sedli jsme si ke mně do pokoje na postel a já vytáhla učebnici matematiky. Zmateně jsem listovala, zatímco on si prohlížel můj sešit z frájiny. Nebyl moc nadšený.
"Proboha, vždyť ty máš úplný mezery. A to do školy chodíš," zděsil se. Fajn, teď jsem za debila.
"Vždyť ti říkám, že jsem na frájinu naprosto blbá!" mávla jsem nad tím rukou.
"A co nechápeš v matice?"
"Prakticky všechno, teoreticky skoro všechno."
"Aha, tak to potom jo…"
Byl roztomilý. Určitě bude v posteli něžný, opatrný a starostlivý…
"Nialle," začala jsem, "poraď mi."
"V čem?" zeptal se.
"Já… je mi to trapné. Potřebuju vědět, jak se řekne ve francouzštině 'chci tě'."
"Je te veux."
"Oh, to já tebe taky," zašeptala jsem. Neslyšel to.
"Na co jsi to potřebovala vědět?"
"Jen tak."
Byl u nás asi hodinu. Pořád mi šustil do hlavy, že francouzština je křehký a romantický jazyk básníků. A matematika je ve skutečnosti až primitivně jednoduchá. Jen jsem kývala hlavou a sledovala, jak se mu smyslně hýbou rty kdykoliv, kdy promluvil. Tuším, že si toho všimnul. A jestli ne, tak je blbý. Nakonec jsem se natáhla na záda na postel a vydechla. Začínala jsem být unavená. Jeho asi nedostanu. Nevypadá, že by se nechal. Achjo…
Lehl si vedle mě na bok, podepřel si hlavu rukou a zadíval se mi do tváře. Byl to takový ten okamžik, kdy se pro vás zastaví svět. Jako v romantických filmech. Díváte se jeden druhému do tváře a nemůžete od sebe odtrhnout pohledy.
"Vysvětlil jsem ti to dostatečně?" přerušil to magické pouto.
"Ne, zítra to asi bude znova potřeba," vyplázla jsem na něj jazyk a následně se zasmála. On taky. A pak… mě tvrdě políbil. Chytil mě za krk a snažil se jazykem prorazit do mých úst. Jazyky se dotkly, vlna energie se mi rozlezla po těle. Moje oči málem vypadly, když se mezi dveřmi objevila mamka, že nás nechce rušit, ale mohli bychom se jít najíst. Trapas.
Zakoktala jsem, že už jdeme a zvedla se. Niall se postavil taky. Společně jsme dorazili do kuchyně, rudí jako raci, najedli se a s tupými poznámkami mé matky ("použijte aspoň ochranu!") zase zalezli do pokoje.
"To bylo trapný," procedila jsem skrz zuby.
"Měli jsme se možná zamknout," pronesl Niall.
"Nesnáším mámu, všechno posere." Lehla jsem si zase na postel. A zase jsem se vydala ke dveřím, abych je pečlivě zamkla, hezky na dva západy. Otočila jsem se a zalapala po dechu, když mě Niall přirazil ke dveřím a připevnil mi ruce nad hlavou. Pošimral mě jazykem na krku a pak mi zaplul do úst. Boj o nadvládu. Tak… typické. V našem případě mohu s jistotou říct, že jsme se zkoušeli, komu se podaří vydržet déle bez dechu. Niall vydržel, já ne. Tak mě ještě víc natiskl na dveře a drsně se o mě otíral.
"Nialle, prosím…" Zaklonila jsem hlavu, aby měl lepší přístup ke krku.
Vážně jsem tvrdila, že je starostlivý, opatrný a něžný? Ježíši na kříži, vždyť on je… neskutečný. V životě bych tohle do něj neřekla!
"Jsi moje, že? Dites-moi comment vous le voulez! [Pověz mi, jak to chceš.]" Tak neuvěřitelně moc mě vzrušoval, tlačila mě jeho erekce na stehně a ještě ta frájina! Prostě… pecka.
"Rugueux et dur! [Drsně a tvrdě!]" vyštěkla jsem v návalu rozkoše, když mi vjel rukou pod tričko a začal mi masírovat prsa přes podprsenku.
Prudce mě chytil a hodil mě na postel. Cestou ke mně si stačil stáhnout tričko. O kalhoty jsem se chtěla postarat sama. Přitáhla jsem si ho za opasek a hbitě ho rozepnula. Knoflík a zip mi nedělaly problém, takže se kalhoty brzo válely na zemi. Pohladila jsem ho před bouli a cítila, jak je tvrdý. Zavřela jsem při té představě oči a doufala, že bude ještě více zlý. A vida, moje prosby byly vyslyšeny.
"Neprovokuj," zavrčel a strčil do mě, takže jsem si zase lehla na záda. Začal mi sundávat tepláky a s nimi i kalhotky. Když už byly dole, sedla jsem si a sundala si i tričko. Jediná věc, která mě 'kryla', byla podprda. A jeho zase úspěšně kryly boxerky.
Sklonil se ke mně a začal mě kousat do bradavky. Sykla jsem slastí a zavřela oči. Srdce mi bilo jako splašené. Druhé prso nezůstalo nedotknuté a už brzo pocítilo teplo Niallovo dechu. Zlíbal mi celé břicho. Zdá se mi to, nebo se mění v hodného kluka?
"No, nic moc," prohodila jsem jen-tak-mimochodem.
Spatřila jsem, jak se blonďákovi blýsklo v očích, a zavrčel, že ještě uvidím.
Vykašlal se na nějakou předehru, prostě do mě vrazil tři prsty najednou a přitom mi sál klitoris. Lapala jsem po dechu, sténala a vzdychala. Vlastně jsem umírala slastí…
Neuvěřitelně rychle přirážel, nezvládala jsem to. Věděl úplně přesně, co dělá. Zakmital mi v nitru a začal mě líbat. Nahlas jsem vzdychala a ani bych se nedivila, kdyby na mě přišla mamka.
"Nialle!" vykřikla jsem, když jsem cítila, že už budu.
"Už…," zasténala jsem a konečně dosáhla krásného pocitu, který zaplavil moje tělo. Niall ale nepřestával. Spíš přirážel ještě rychleji než předtím. V břiše mi do stěn naráželo miliony motýlků.
Chtěla jsem ho cítit v sobě. Ale tělo mě neposlouchalo. Ruce mi vystřelily k jeho hlavě a natlačily si ji ještě víc k sobě. Doháněl mě k šílenství.
Ale přestal. Místo toho si svlékl boxerky, natiskl se na mě a třel se mi penisem o klitoris. A pak o vchod. Klepala jsem se. Chytla jsem ho okolo krku a začala ho dravě líbat. Najednou do mě tvrdě přirazil, neptal se mě, jestli mě něco bolí, ale naopak, ještě mi chytl pod krkem a kousl mě do brady. Zrychleně jsem dýchala, byl to vzrušující pocit. Cítila jsem v sobě celou jeho délku a nemohla uvěřit tomu, že už brzo zažiju druhý orgasmus.
"Řekni moje jméno, Y/N," zašeptal mi zadýchaně do ucha. Na chvilku přestal s přirážením.
"Nialle… proboha, prosím, pokračuj. Nialle!" Oči jsem měla pevně zavřené, protože kdybych viděla, jak se nade mnou pohybuje sexy blonďák, udělala bych se okamžitě. Ale i přes to jsem je otevřela. Niall mi chytil zase ruce a opět mi je přišpendlil nad hlavu. Zadíval se mi na prsa a zase začal přirážet. Ještě rychleji než předtím.
Bylo to skutečně sexy. Ani jsem ho necítila, že by ze mě vycházel. Jen do mě přirážel, vzdychal a potil se.
"Řekni moje jméno, křič ho, bitch," zašeptal mi do ucha. A to mě vzrušilo ještě víc, ale chtěla jsem ho vydráždit.
"Jak že se jmenuješ?" zeptala jsem se ho zadýchaně.
Vytočilo ho to. Vyšel ze mě, klekl si na zem a přitáhl si mě za nohy, které jsem mu obmotala okolo krku. A začalo to znova.
Jazykem se mi otíral o klitoris, pak zajel dovnitř a přitom mi palcem levé ruky masíroval citlivé místečko.
Držela jsem se za prsa, něčeho jsem se prostě musela držet. A když do mě zarazil dva prsty najednou, zaúpěla jsem slastí a nechala se dovádět k dlouhému orgasmu.
"Proboha, nepřestávej!" vykřikla jsem a zadívala se, jak se mi hbitě pohybuje mezi nohama.
"Tak se mi to líbí," usmál se, zase si na mě nalehl a tentokrát se už nesnažil, prostě znovu přirazil, zavzdychal mi do ucha a pokračoval. Prostěradlo pode mnou už muselo být totálně promočené, protože nikdy jsem nebyla víc vlhká.
"Jsi dokonale úzká. Tak zkušeně těsná," zasténal a začal mi masírovat klitoris. Prudce jsem se v návalu rozkoše nadechla, vydechla a zaklonila se zavřenýma očima hlavu.
"A taky nějaká vlhká. Mokrá pro mě. Jenom pro mě. Kdo ti tohle dělá?" zeptal se mě vzrušeně, jeho chraplavý hlas mě neskutečně dostával.
"Pro tebe. To kvůli tobě. Ty mi tohle děláš, jsi úžasný. Nialle, proboha, prosím, pokračuj. Už budu…" Silně jsem ho obemkla pažemi a začala ho škrábat na zádech. Vzrušovalo ho to ještě víc a nabudilo ho to k většímu výkonu.
Teď přehlušil moje steny, začal vzdychat tak nahlas, že jsem prostě věděla, že se udělá.
"Nialle, Nialle. Bože můj…," opakovala jsem stále dokola. Opět se dostavil neuvěřitelný pocit. Celá jsem se stáhla. Blonďák to cítil, vykřikl, položil se do mě a já ucítila, jak mě naplňuje ta tekutina. Ale nepřestal přirážet. Spíš opravdu ještě přidal. Vůbec jsem nemohla, začínalo mě bolet břicho, jak jsem ho měla permanentně stažené, ale vydržela jsem to.
"Jsi tak zasraně úzká. Nutí mě to, abych neopouštěl tvoje tělo a dál tě šukal, bejby," zavzdychal mi do ucha. Vykulila jsem oči a zakřičela, když se strefil do mého oblíbeného místa. Tak, jak to dělá už od začátku. Byl úžasně drzý a sprostý. Přesně tak, jak říkala učitelka. Měla pravdu.
"Nialle, prosím, víc…"
Opravdu velikou rychlostí mě zase přiváděl do konce.
"Kotě, už budu…"
"Nialle, víc, přidej," pobídla jsem ho. Nečekal na nic a zběsile do mě přirážel, hýbal se ve mně tak rychle, že jsem tomu nemohla uvěřit. Tohle je zaručeně nejlepší sex, jaký jsem kdy zažila.
"Už!" zavrčel. O sekundu později se do mě vystříkal, ale zase přirážel.
"Nialle, já už nemůžu…," vyhuhňala jsem a sama ho povalila tak, aby ze mě vyšel a lehl si na záda. Nasedla jsem na něj, znovu do mě přirazil a pak jsem to ovládala už jen já.
Za deset vteřin jsem už ležela vedle něj zaplněna skvělým pocitem.
Až teď jsem byla schopná vnímat matčiny nadávky.
"Tady člověk ani nemůže v klidu sledovat zprávy!" vřískala. Dusila jsem se smíchem a zároveň studem. Niall mě pobaveně sledoval, ztěžka oddechoval. Odvážila jsem se mu zastrčit vlasy tak, aby je neměl v očích. Byl celý upocený, stejně, jako já.
Tohle dopadlo skutečně skvěle!
Vy jste to dočetli až sem? :D To chce potlesk! (y) Jak se vám to líbilo? Chtěla bych hezky komentáře, hvězdičky, jakoukoliv kritiku i dobré ohlasy. Pokud něco nebylo dobře v té frájině, omlouvám se, ale učím se německy a anglicky, francouzsky absolutně neumím, to jen ujo gůgl poradil. :D Takže si když tak stěžujte jemu. :D :P
Vaše Mai. (A koukejte mi popřát k narozkám, když jsem vám napsala takovou pecku na vaječníky!)
 

204 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Christie Christie | 26. listopadu 2012 v 17:00 | Reagovat

Všechno nejlepší, slečno Úžasňáková :* :DD narozky máme spíš my než ty, jak to tak čtu :D

2 Tess. Tess. | 26. listopadu 2012 v 17:03 | Reagovat

Velmi dobré. :33
Takhle má vypadat pořádná "fan fikšn" pro Directionerky. :3
Velmi dobrá práce Mai.

Pé.és: Vzhledem k tomu , že je to moje velmi dobrá kamarádka. :3
Je stejně takový úchyl i ve skutečnosti. :') Jde jí to velmi dobře. :33

Další díl , prosím.

3 Roxy Blue Roxy Blue | 26. listopadu 2012 v 18:07 | Reagovat

"Oči jsem měla pevně zavřené, protože kdybych viděla, jak se nade mnou pohybuje sexy blonďák, udělala bych se okamžitě."

Bože, dievča, ja sa rehocem na plnú hubu a klepem zároveň! :D :D
Toto bolo...dokonalé! Ale že absolútne KURVA mega dokonalé! :O
Na jednej strane mi tu tečú slzy od smiechu z tých hlášok, a na tej druhej si zúfalo želám, aby sem Horan okamžite doklusal! :D :D
Geniálne! ;)
Koľko že to oslavuješ? :D :D
Všetko naj! <3

4 Sherrie Sherrie | E-mail | 26. listopadu 2012 v 18:29 | Reagovat

sem vlhká, kurva to je uplně nkjsnfldkfs. ♥

5 Zoe Zoe | 26. listopadu 2012 v 18:41 | Reagovat

O moj bože , toto je najlepšia ff-ka , je to úplne super :*****

6 Mischell Mischell | 26. listopadu 2012 v 18:53 | Reagovat

:XXXXXxxxxxxxxxxx
( Taká malá hviezdička na záver - je to síce trápne, ale čo už - keď sa chalan urobí, penis mu 'zmäkne' a musí sa znovu vzrušiť, nemôže hneď pokračovať O;] )
Btw, všetko najlepšie, píš úchylarny! :D

7 Majka Majka | 26. listopadu 2012 v 18:55 | Reagovat

Takhle mají vypadat fan-fiction.
Dokonalý.
Všechno nejlepší, spoustu dalších takovýchto ff-fek.

8 gab gab | 26. listopadu 2012 v 19:10 | Reagovat

tohle je opravdu to nejlepší jako udělat z nialla takového krutase :DDDD ale fakt skvělí :D

9 Em Em | 26. listopadu 2012 v 19:43 | Reagovat

BOMBA!!! a vše nej :D

10 Peggy Peggy | 26. listopadu 2012 v 20:54 | Reagovat

No kill me now!! :D Úžasný! Ani nevíš jak si mi teď zvedla náladu.. z nuly tak na tisíc :D a abych nezapomněla všechno nejlepší :)

11 Sydney Sydney | 26. listopadu 2012 v 21:05 | Reagovat

Definitívne jedno z najlepších, aké som kedy čítala. Dokonalé, najlepšie. Väčšinou príbehy s Niallom nečítam, niektoré sú až príliš presladené, ale toto ... Dievča, máš môj veľký obdiv.
A všetko najnajlepšie k narodninkám :))

12 Kris Kris | E-mail | Web | 26. listopadu 2012 v 21:10 | Reagovat

Woow,všechno nejlepší :)))* hooodně dalších takovýhle povídek,zdraví,štěstí a lásky :))))* ♥
bylo to naprosto geniální :)))* boože,ty jsi dokonalá :))* ♥
jinak,ano v té fránině máš chybu,tu větu,kterou říká Nialler,tak by to v překladu,jak to chcete vy... :D
ale to je jenom taková drobnůstka,známe google :DDDD
J.E. T.O. B.O.M.B.A. :)))*

13 fghjhg fghjhg | 26. listopadu 2012 v 21:20 | Reagovat

[6]: tak to máš nějaký divný protže u mýho kluka to tak není ;)

14 Hanča Hanča | Web | 26. listopadu 2012 v 21:49 | Reagovat

Děláš si prdel?! Tohle bylo asi to nejlepší, co jsem kdy četla. Přišla jsem o vaječníky, dělohu, vejcovody a prostě konec. :D Neskutečně jsi to popsala a tvůj styl psaní je neuvěřitelný. Proboha, piš dál takovéhle bomby, nebo si tě najdu a přinutím tě. :D Představa drsného Nialla schovaného za ulitou slušňáka, BRAVO!
Dokonalé! :)

15 Hanča Hanča | Web | 26. listopadu 2012 v 21:50 | Reagovat

Jo, a všechno NEJLEPŠÍ k narozeninám a plno takového sexu, který tu popisuješ. you deserve it, hun. :)
:DD

16 Annie Annie | 26. listopadu 2012 v 21:51 | Reagovat

Bomba!! Totálně mi to vyrazilo dech!! :O Úžasná povídka! ;) And Happy-B day to you :*

17 Annie Annie | 26. listopadu 2012 v 21:55 | Reagovat

[16]: P.S.: Horane, dělej! Směr moje postel! Okamžitě! :D :D

18 Nicole* Nicole* | 26. listopadu 2012 v 21:59 | Reagovat

Tak za tohle by jsi zasloužila miliony přání k narozkam! :3
Souhlasím, jedna z nejlepších 13+ co jsem četla, rozhodně v psaní pokračuj. je to opravdu dobřé! <33 :)

A všechno nejlepší:))

19 Barunie. Barunie. | Web | 26. listopadu 2012 v 22:11 | Reagovat

Tak ty vole, proč mě takhle nemůže někdo vyšukat mozek z hlavy? :D:D
Jooo, vaječníky dostaly zabrat :D:D

20 Momiz Momiz | 26. listopadu 2012 v 22:14 | Reagovat

Tak na zaciatok vsetko najlepsie k narodeninam, nech sa ti splni vsetko co si prajes (okrem Nialla, ten je moj :D) a veeeela uzasnych poviedok ako je tato.
Naozaj si mi uplne vyrazila dych, a to malokto dokaze, pravidelne sa to podari akurat nasej Barunii :3 Klobuk dolu ! :)

21 elle elle | Web | 26. listopadu 2012 v 22:35 | Reagovat

kurvadobprdeleee..
:D
TOOOHLE JSEM NEMĚLA ČÍST PŘED SPANÍM, saakra to fakt ne.
Uhh, co ti na to jako napsat? všechno nejlepší, no.:D
PIŠ DÁL, víc takovech úchyláren a svět je hned lepší. :D:D :D ❤❤❤❤❤❤❤
zatraceně, fakt jsem to číst neměla.:X doufám, že seš na sebe pyšná.
:D

22 Yima Yima | 26. listopadu 2012 v 22:56 | Reagovat

Všechno nejlepší :)
A je to BOŽÍ!!!

23 Kikuškaaa :) Kikuškaaa :) | 26. listopadu 2012 v 22:58 | Reagovat

všetko najlepšiee :))
je to maximálne dokonalé !:D chcem to zažiiť :-*

24 Meliss Meliss | 26. listopadu 2012 v 23:07 | Reagovat

Nic krajsie som este necitala.. dokonale.. :) :)

25 Figarow Figarow | Web | 26. listopadu 2012 v 23:16 | Reagovat

Och bože holka co mi to děláš?! Tohle bylo naprosto úžasné! Ukojilo mi to moji úchylnou duši, která se nevídaným způsobem jaksi dneska čím dál tím víc zvětšuje (to bude těma sexy fotkama 1D) :D Co bych dala za to, abych něco takovýho napsala :D

26 em em | 26. listopadu 2012 v 23:24 | Reagovat

Brutaaaalne kks, uplne ze najlepsie. Iem si to precitat zas :-D btw vsetko naj ;-)

27 Štepí Štepí | 27. listopadu 2012 v 0:19 | Reagovat

Len pár slov mám na to..
Toto čo je, do pi*e?! Tak mega ffku som v živote nečítala! Zabila si ma na celej čiare!
Už len keď som videla názov a obrázok som sa na to tešila.. A keď som zistila, že to je od teba tak ma skoro rozdrapilo od radosti (nepreháňam!)
Takže ako som už spomínala, úplne totálne na celej čiare úžasné!
A nebojím sa povedať, že je to jedna z najlepších ffiek na celom blogu. :3
P.S.: Všetko najsamlepšejšie!<3
P.P.S.: Ak na každé narodeniny vypustíš niečo takéto perfektné, tak by si ich mohla mať častejšie ;D

28 Ajka Ajka | E-mail | 27. listopadu 2012 v 2:32 | Reagovat

Pecka :O úžasné! skvelé! Dokonale! Máš môj veľký obdiv dievča! Moja úchylna časť je nadmieru spokojná :-D A presne takéhoto Nialla chcem mať aj ja doma. Pis ďalej! Chcem tu od teba vidiet ďalšiu takúto ff-ku! <3
P.S. A všetko naj naj najlepšie ! ^_^

29 kacalan kacalan | Web | 27. listopadu 2012 v 11:06 | Reagovat

PI*e! To bylo až zasraně dobré! Napadají mě jen sprostá slova! Ty vosku, to bylo naprosto dokonalé! Ufft, mohla bych už začít dýchat, že? Opravdu jsem to četla bez dechu :D Ani nevíš, jak moc bych teď takového NIalla chtěla mít u sebe. Hele holka, seš neskutečně dobrá. Aww, je to jedno z nejlepších, co jsem četla tady na LB, tákže zaber a napiš něco dalšího, co zaútočí na naše vaječníky. HOp, hop, hop! Samozřejmě všechno nejlepší k narozkám, ale s takovýmhle talentem ti vážně už nic nechybí ( krom NIalla a jeho temné stránka! :DDD MUHAHA) :DD

30 Míša Míša | 27. listopadu 2012 v 13:57 | Reagovat

tyvole
!!! Tak to bylo božíí!!nejlepší 13+CO SEM KDY ČETLA!!:D

31 Saš Saš | 27. listopadu 2012 v 16:37 | Reagovat

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.

32 Stark!* Stark!* | 27. listopadu 2012 v 18:29 | Reagovat

táák... ty máš narodky a ja dostanem darček??! :D kam ten svet speje :D :D Happy B-day :)

33 jess jess | 28. listopadu 2012 v 23:28 | Reagovat

nejsi trošku úchyl ? ( myslim to v dobrym samozřejmě)... jasně že jsem se dočetla až na konec.. protože jsem taky úchyl :D
jen pokračuj :D

34 Emily Emily | 30. listopadu 2012 v 8:02 | Reagovat

Milujem takéto poviedky s tvrdým sexom... táto je jedna z tých naj

35 _AnnieR_ _AnnieR_ | 30. listopadu 2012 v 16:33 | Reagovat

:D moje úchylná dušička má předčasné Vánoce!:) tohle je bezkonkurenčně ta nejlepší povídka, jakou jsem kdy četla:D:)

36 Luida Luida | 30. listopadu 2012 v 22:47 | Reagovat

No ty vole! tak to mi vyrazilo dech! taková super nejleší úžasná neskutečná nádherná dokonalá... povídka a ještě k tomu o ♥Niallovi♥! ... Všechno nej! :) .. A co nejrychleji napiš další!!♥

37 Sponge Sponge | 30. listopadu 2012 v 23:11 | Reagovat

Bombáá!! To je top!!
Všechno nejlepší :D

38 Lai :D Lai :D | 4. prosince 2012 v 14:43 | Reagovat

Máš to krásný zlato... :D <3

39 #ChocoPineapple #ChocoPineapple | 4. prosince 2012 v 16:53 | Reagovat

Ou YEAHH!!!!!!!! Toto není bomba to je C4 + 200x TNT v jednom!! :D :D :D KABOOM!!! ty kokso!!! NAJ NAJ NAJ poviedka akú som čítala! :D :D a to som ich čítala naozaj veľa!! wááá!! dievča! si super .. kľaniam sa ti!! phfúúúúú .. ešte teraz to rozdýchavam! :D uáááá ... VŠETKO NAJLEPŠIE K NARODKÁM!!!!! Happy B-Day sweetie :33
P.S. Kaabooom!!! :D :D

40 Feer Feer | 8. prosince 2012 v 12:22 | Reagovat

No doprdele, já to čtu pořád dokola.. to je tak strašně bezvadný..

41 Naty Naty | 15. prosince 2012 v 20:58 | Reagovat

no.. to bylo... wow... teď určitě neusnu... :P
skvělý motiv + skvělý styl psaní = DOKONALOST!!!

42 onedirection1d1d1d1d onedirection1d1d1d1d | 19. prosince 2012 v 15:45 | Reagovat

Ahoj , prepáč že spamujem ale prosím začínam na blogu a budem rada za každý jeden *Coment* :) http://onedirection1d1d1d1d.blog.cz/
Ďakujem :)

43 Jade Jade | 2. ledna 2013 v 21:27 | Reagovat

ty kokos... čítam o už asi stý krát! je to  dokonalé :) moja úchylná duša má vianoce vždy keď to čítam!

44 AnDy_ AnDy_ | 3. ledna 2013 v 2:28 | Reagovat

Jednoduse...WOW!!Ctu to asi po sty a znovu a znovu me to dostava do kolen!!!Si uzasna a takovou ff-ku jeste musis napsat!Presne ses mi strefila do vkusu!!Milujem tve povidky!!:) and opozdene :D Happy B-day)
P.S: jsem rada ze nejsem jedina na taketo uchylarny:DD

45 Maky Maky | 19. ledna 2013 v 12:04 | Reagovat

Totálně užasný !! :3

46 kar. kar. | Web | 28. ledna 2013 v 19:47 | Reagovat

:OO masakr :D!! hlavně ta polovina a konec, <3 :D miluju ffky s tvrdým sexem!!! a hlavně u Niallera, když on je tak nevinnej :D

47 michelle michelle | E-mail | 25. února 2013 v 21:57 | Reagovat

ty vado no tak to bylo opravdu velmi drsný a ten konec aj no prostě to je boží:):):):):)

48 TessHoran TessHoran | E-mail | 31. března 2013 v 18:02 | Reagovat

Přesně takový sex chci :DD (S Niallem samozřejmě -.-" ) Tvrdý. Já se udělala.. :DDDDD

49 michelle michelle | E-mail | 4. dubna 2013 v 18:59 | Reagovat

tak tohle mně fakt dostalo moc krásný :)

50 Sarah Sarah | 27. dubna 2013 v 18:52 | Reagovat

Moc hezký!

51 Aneta Aneta | 16. prosince 2013 v 18:23 | Reagovat

Há dala jsem hvězdičky ( jak jinak než plný počet :D) jako 190!!!! Jinak P-E-R-F-E-K-T-N-Í!!! Piš dál nebo si tě najdu a nedopadne to s tebou dobře :-)  ne to bylvtip. A nebo né?  XDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama