Tohle nikdy neskončí

11. listopadu 2012 v 11:12 | Emily |  Niall Horan

Title: Tohle nikdy neskončí
By: elle.
Warning: Pokračování povídky: Někdo, kdo tě udělá šťastnou

Seděla jsem u okna, s hrnkem kakaa v ruce, zabalená do deky a dívala se na Londýn. Byl Štědrý den, který jsem původně neměla trávit sama ve svém bytě, nýbrž se svou rodinou v Austrálii. Bohužel mi na poslední chvíli zrušili let. Z přemýšlení mě vytrhl zvuk zvonku, přetáhla jsem si přes hlavu Niallovu starou vytahanou šedou mikinu, došla ke dveřím a zvedla sluchátko.
"Ano?" S velkou námahou jsem zadržela zívnutí.
"Ehm, Kaley, to jsem já, Niall," ozvalo se na druhé straně.
"Co ještě chceš?" zavrčela jsem. Dalo mi měsíc, se z toho trochu vzpamatovat a on si klidně zase přijde.
"Vidět tě? Popovídat si? Já, já…"
Jediné, na co jsem se zmohla, bylo povzdechnutí a zmáčknutí tlačítka, které mu otevřelo vchodové dveře. Kdyby to byl kdokoli jiný, pobíhala bych po bytě jako splašená a snažila se po sobě uklidit nepořádek za poslední měsíc mé depresivní existence. Ale byl to Niall. Otočila jsem se a koukla se do zrcadla, nenamalovaná, rozcuchaná a v jeho oprané mikině. Pokrčila jsem rameny a otevřela mu vchodové dveře. Niall vyběhl poslední tři schody, vpadl do bytu a vlepil mi pusu na tvář.
"Nialle, co tu chceš? Po tom všem? Myslíš si, že jen tak přijdeš a všechno bude jako dřív? Sám si říkal, že tě ta naše hra na 'kamarád taky rád' nebaví a být se mnou nechceš. A neříkej, že bych to nezvládla, zvládla bych to. Alespoň je vidět, že mě vůbec neznáš. A…" vychrlila jsem ze sebe všechno, co jsem měla na srdci a do očí se mi opět hnaly slzy.
"Kaley, Kaley … " přitáhl si mě k sobě, pevně mě sevřel a hladil mě po vlasech, "tohle jsem nechtěl. Nechtěl jsem, aby ses takhle trápila."
"Pusť mě! " chtěla jsem se vyprostit z jeho sevření. "Sakra Nialle, pusť mě!" sebrala jsem veškerou sílu a odstrčila ho. "Proč tohle děláš? Běž pryč, nechci tě už vidět."
Niall se nechtěl tak snad vzdát, donutil mě zacouvat až ke zdi, ke které mě přimáčkl.
"Nialle, já tohle nechci, prosím, už ne." Přestala jsem ovládat svoje slzy a dala jim volný průchod.
"No tak, hvězdo." Pravou rukou mi nadzvedl bradu, tak, že se naše pohledy setkaly.
"Byl jsem kretén, miluju tě a kašlu na všechny ostatní. Nedovolím jim, aby ti ublížili! Skončím kvůli tobě s kapelou… Já, Já prostě udělám cokoli, po čem budeš toužit."
Zavrtěla jsem hlavou.
"Ale já nechci, abys kvůli mně skončil s kapelou, jen chci, abychom mohli být spolu. Bez ohledu na to, co si o tom budou myslet tvoje fanynky."
Niall mi nic neodpověděl, místo toho pomalu přiložil svoje rty na moje. Něžně zkousnul můj dolní ret, nemohla jsem se v tu chvíli neusmát a cítila jsem, že i jemu se do polibku vkrádá úsměv. Vsála jsem Niallův dolní ret mezi ty své a využila chvíle, kdy se nadechoval. Vklouzla jsem mu jazykem k tomu jeho a snažila se prozkoumat každý milimetr jeho úst. Žádná bitva o nadvládu, nebo něco takového, bylo to prostě takové pomalé mazlení, chvíle, kdy jsme si sebe navzájem co nejvíc užívali. S malými přestávkami na nádechy bychom se vydrželi líbat snad celou věčnost. Když nás to ale už po notné chvíli omrzelo, vyhoupl mě Niall nahoru, tak, že jsem mu nohy obmotala kolem boků. Změnil styl polibků, tohle nebyly žádné něžné, tohle byly polibky plné vášně a chtíče. Přidržel mě za nohy a za ustavičného líbání nás dopravil až do kuchyně. Jednou rukou shrnul všechno nádobí, zbytky jídla a misku s ovocem z odkládacího pultu a vysadil mě na něj. Za normálních okolností bych Nialla na místě uškrtila, protože se hrnky a talíře se rozbily na tisíc kousků, které se rozletěly po celé kuchyni, ale chtíč byl větší než nějaké naštvání. Rozepla jsem Niallovi bundu, kterou měl stále na sobě, potom jsem mu stáhla mikinu a nakonec jsem zatáhla za spodní lem trička a přetáhla mu jej přes hlavu. Přisála jsem se mé rty k vystouplé žíle na jeho krku, kde jsem tvořila malé flíčky a zaryla mu nehty do zad. On mezitím zabloudil pod mou/svou mikinu a jedním švihem mi rozepl podprsenku, odstrčil mě od sebe a stáhl mi mikinu i s přebytečným kusem prádla. Začal se věnovat mým bradavkám, obě hnětl a přitom mě líbal od brady, přes krk, na klíční kosti, až se nakonec dostal k jedné z nich. Párkrát ji obkroužil jazykem a vzal mezi zuby, dokud dostatečně neztvrdla, poté se věnoval i druhé. Zapletla jsem mu svoje prsty do vlasů.
"Niallere…" musela jsem se smát.
"Můžeš mi říct, čemu se teď směješ?" Podíval se na mě uraženě.
Přitáhla jsem si jeho hlavu k sobě, a vášnivě ho políbila.
"Ničemu, ale už tě chci sakra cítit v sobě!" vydechla jsem.
Zakroutil hlavou, zasmál se a pokračoval v tom, co začal. Rukou mi pomalu přecházel po lemu tepláků a párkrát zajel i níž.
"Ni, prosím," zakňučela jsem.
Zvedl ke mně hlavu, v očích mu plápolaly jiskřičky.
"Seru na nějakou předehru," zavrčel, " tak strašně si mi chyběla!"
Párkrát mně zkousnul kůži na krku, já mu mezitím rozepla kalhoty, které si postupně sundal sám, netrvalo chvíli a jeho riflím, které byly hozené v rohu místnosti, dělaly společnost i moje kalhoty. Svou rukou mi zajel do kalhotek, kde přejel sem a tam, neubránila jsem se zavzdychání. Už jsem nemohla čekat delší dobu. Rukou jsem mu zabloudila na jeho perfektní zadek a zatáhla za lem boxerek, které jsem, sice s obtíží, pomalu rolovala dolů. Na zem už jim už dopomohl sám. Nadzvedla jsem se a zapřela rukama, aby měl Niall lepší přístup k mým kalhotkám, které doslova serval. Přitáhl si mě co nejtěsněji k sobě, několikrát si přejel po celé délce a bez varování do mě přirazil. Zalapala jsem po dechu. Nebolelo mě to, jen jsem nečekala takový nápor rozkoše najednou. Niall se na mě vyděšeně podíval, kývla jsem mu, že může pokračovat. Nejprve nasadil pomalé tempo, ale jak cítil, že se oba blížíme k vrcholu a postupně přidával. Pánví jsem mu vycházela vstříc a opakovala jeho jméno furt dokola, no, opakovala, spíš křičela.
"Ni, já … už…" Nemohla jsem popadnou dech, natož myslet nad významem slov, byla jsem tak strašně blízko a on přestal. Vytřeštila jsem oči. On se jen zasmál.
"Proč?" zakňučela jsem. Nahnul se ke mně a doslova mi vrazil jazyk do úst, nikdy mě takhle drsně nepolíbil, byl to přece Niall, vždycky něžný a starostlivý. Tohohle Nialla jsem neznala a líbil se mi. Skousla jsem mu dolní ret, tak že jsem v puse cítila chuť jeho sladké krve.
"Hey, au!" zamumlal a odtáhl se.
"Tak ty chceš kousat?" zašklebil se a obmotal si moje vlasy kolem jeho ruky a zatáhl mě, tak, že jsem hlavu zaklonila dozadu. Bolelo to, ale bolelo to tak nějak příjemně. Niall začal znovu přirážet, ještě s větším nasazením než předtím.
"Zatraceně, Nialle, ještě víc, prosím, prosím…" křičela jsem přes celý byt, dům, možná přes celý Londýn. Poslechl mě a přidal. Po minutě šíleného tempa jsem se vezla na vlně tak silného orgasmu, jaký jsem v životě nezažila, po pár přírazech se ke mně připojil i Niall.
Když jsme téměř vydýchali předchozí zážitek, Niall ze mě vystoupil, vzal mě do náruče, prokličkoval mezi střepy a odnesl mě do ložnice. Tam se svalil na postel vedle mě, přitáhla jsem se k němu blíž, hlavu si položila na jeho hruď a poslouchala tlukot jeho srdce.
"Ni, že tohle nikdy neskončí?" podívala jsem se na něho a propletla svoje prsty s těmi jeho.
"Ne, neskončí Kaley, slibuju. Od teď budeme spolu. Oficiálně." Políbil mě na špičku nosu.
"Miluju tě."
"I já tebe…"

Pozn.
Jooou. Jsem TOTALLY TIRED!
A ano, nesnáším vás! :D … Nechám se ukecat a pak TRPÍM. :D
a tady máte to vaše chtěné pokračování! :D:D:D
Jo a, koment potěší, jak by ne. :DD
elle.

 

38 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Vic* Vic* | 11. listopadu 2012 v 11:58 | Reagovat

ÁÁÁ, miluju Happy Endy!!! Udělala si mi radost :´) Je to vážně DOKONALÝ! :33

2 Annie Annie | Web | 11. listopadu 2012 v 12:26 | Reagovat

Bože,DOKONALOST!! :O ;)

3 Majka Majka | 11. listopadu 2012 v 12:57 | Reagovat

Taky miluju HAPPY ENDY :D :D
Díky za úžasné pokračování :D :D :D
Kdyby si happy end napsala hned u první, tak by jsme nemuseli chtít pokračování :D :D

4 Nicole* Nicole* | 11. listopadu 2012 v 13:12 | Reagovat

juuuuuuuu, mám radost! :) je to fakt skvělé, moc pěkně píšeš :3

5 Malíček Malíček | Web | 11. listopadu 2012 v 13:18 | Reagovat

Úžasně nejúžasnější ;))

6 Ellight Ellight | Web | 11. listopadu 2012 v 15:59 | Reagovat

jupíí, happy end!! dokonalý, naprosto dokonalý! <3

7 elle elle | Web | 11. listopadu 2012 v 17:10 | Reagovat

[1]:[2]:[4]:[5]:[6]:: gracias ♡

[3]:když já na ty happy endy moc nejsem, :')
a nemáš zač, :)
a děkuju :D

8 lils lils | 11. listopadu 2012 v 23:53 | Reagovat

Megabomboveeee :-D

9 Nikola Rohanová Nikola Rohanová | 27. srpna 2013 v 20:49 | Reagovat

ahij Niallsy sifakd nádherníkluk a mělbys vědět ,žemi nejde oto žesi troch bohatí ,ale měde oto abimělmě někdo rát jo a abymě říkal lásko:).milujutě

10 Nikola Rohanová Nikola Rohanová | 27. srpna 2013 v 20:50 | Reagovat

ahoj Niallsy sifakd nádherníkluk a mělbys vědět ,žemi nejde oto žesi troch bohatí ,ale měde oto abimělmě někdo rát jo a abymě říkal lásko:).milujutě

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama