Rock me

16. prosince 2012 v 13:16 | Ruby |  Niall Horan


Title: Rock me
By: Fade*
"Sakra, Y/N, ticho! Celý dům spí a já fakt nechci, aby se všichni vzbudili," káral mě Derren, jeho opilecký hlas mě však spíš rozesmíval, ale pokusila jsem se trochu utišit svůj smích. Opřela jsem se o zeď v předsíni jeho prostorného bytu, který sdílel se svými dlouholetými kamarády Niallem a Joshem. Nikdy jsem se s Niallem nesetkala osobně, protože vždycky když přijedu do Londýna, jsem z Liverpoolu, nemá Niall čas nebo je na tour s jeho skupinou.
"Jo, vždyť už jsem zticha." Ještě nikdy nebylo tak těžké zformovat smysluplnou větu. Derren mě objal kolem pasu a vedl mě do útrob jeho bytu. "Kam mě to vlastně vedeš?" zeptala jsem se, když jsme se dokolébali k nějakým dveřím. Pokoj pro hosty tu není - zařídili si ho jako pracovnu. "Já nebudu spát
v obýváku?"
"Ne, nebudeš. Budeš spát v Niallově pokoji."
"Ale já-" začala jsem protestovat, ale Derren mi skočil do řeči.
"Prostě tady budeš spát. Niall je v USA a měl by se vrátit až zítra večer takže ani nepozná, že jsi tady spala, pokud s ničím nebudeš hýbat samozřejmě. Dobrou," rozloučil se, strčil mě do pokoje a zavřel za mnou dveře. S povzdechem jsem zamkla a poslepu šla k posteli, která se rýsovala u protější zdi a velebila tak celému pokoji. Došla jsem až k ní a shodila ze sebe černý kabát a pokusila jsem si rozepnout šaty. Moc mi to nešlo, ale ozvalo se zaklepání na dveře a přes dveře se ozval hlas mého přítele: "Hele, Y/N, já pojedu ještě k Amy jo? Zítra ráno přijedu a nakoupím rovnou něco k snídani." Nečekal na odpověď a pak už jsem jen slyšela, jak bouchly vstupní dveře. On mě tady nechal jen s vždy nadrženým Joshem? Nebo co když se ale Niall vrátí dřív? Bude to ani dost divný, když mě najde v jeho posteli.
Sehnula jsem se pro kabát, který ležel na zemi, ale zatočila se mi hlava a já se zhroutila na postel. Hlavou jsem dopadla na něco měkkého a postel to nebyla. To něco se vymrštilo do sedu a najednou se pokojem rozzářilo prudké světlo. Schovala jsem si hlavu pod deku a zasténala bolestí. Pokrývka zmizela a já byla přinucena začít si pomalu zvykat.
"Kdo, ksakru, jsi?" zeptal se mě rozespale blonďák, kterého jsem vyrušila z jeho spokojeného spánku.
"Jsem Y/N. Derrenova kamarádka," vydolovala jsem ze sebe. Měla jsem pocit jako bych byla úplně střízlivá.
"Aha, jo, já vím, kdo jsi. Co tady děláš? Spletla sis pokoj nebo co?" vyptával se Niall nechápavě. Už mi nepřipadal vůbec ospalý. Právě naopak. Jako by byl už úplně vyspaný. Možná, že si ještě nezvykl na posun času, což je dost možné, protože musel přijet někdy dnes večer, protože Derren očividně nevěděl, že je doma.
"Derren mě sem poslal, abych nemusela spát na pohovce. Myslela jsem, že máš přiletět až zítra
večer."
"Jo, to jsem měl, ale nakonec jsem letěl už dnes. Ostatní tam ještě zůstali," vysvětlil. Chápavě jsem přikývla a zvedla se z postele. Konečně jsem zase pocítila alkohol, který jsem měla v krvi, rukou si zakryla pusu a vytřeštila oči. Niall pohotově vyskočil z postele a s rukou okolo mých ramen mě táhnul
ke koupelně, abych to ze sebe mohla dostat pryč. S žuchnutím jsem se posadila k záchodové míse a
pokusila se to ze sebe všechno dostat. Niall mi držel vlasy vzadu a soucitně mě hladil po zádech.
"Běž pryč! Nechci, abys to viděl. Kazí to první dojem." Niall nesouhlasně zavrtěl hlavou a nepřestával mě hladit. Byla jsem mu vážně vděčná, ale vadilo mi, že tak pěkný a milý kluk mě vidí takhle. Veškeré mé naděje, že bych se mu mohla líbit, jsou pryč. Teď už jen doufat, že budeme alespoň kamarádi. Pomalu, opatrně jsem se zvedla a přešla k umyvadlu, abych si mohla vypláchnout pusu. Niall se mě ani na moment nepřestal dotýkat. Jako by se bál, že když mě pustí, zmizím.
"V pořádku? Chceš donést vodu nebo tak něco?" Zavrtěla jsem hlavou. "Vážně nic nechceš? Studený
obklad nebo tak?" vyptával se dál, ale já jen neustále kroutila hlavou. "Fajn, tak si pojď alespoň lehnout. Musíš si odpočinout." Přikývla jsem a s ním v závěsu se vydala zpět k posteli. Lehla jsem si a sledovala Nialla jak se přehrabuje ve skříni a něco hledá. Nakonec se ke mně otočil a v ruce držel zelené tričko. Přešel ke mně a posadil se na kraj postele. Až teď jsem si všimla, že je jen v bílých boxerkách Calvin Klein.
"Můžu?" zeptal se a mě ovál jeho sladký dech. Omámeně jsem přikývla a trochu se nadzvedla. Niall zašmátral rukou na mých zádech a hledal zapínání šatů. Když ho konečně našel, vítězoslavně se usmál a rozepnul ho. Pomalu mi šaty sundával a já si až teď uvědomila, že nemám podprsenku. Než jsem ho stihla zastavit a stáhnout si svůj oběd zpět byl pryč a tomu dokonalému blonďatému stvoření se naskytl pohled na mé odhalená ňadra. Chvíli jsem ho pozorovala, protože vypadal jako by nevnímal
svět.
"Nialle?" zkusila jsem to. Nic. Žádné odezva. V jeho očích se jen nebezpečně zablýsklo a v jeho kamarád se stavil do pozoru. "A sakra," zaklela jsem tiše. Nemůžu říct, že bych to taky nechtěla, ale skoro se neznáme a podle toho co mi o něm vyprávěl Derren a co jsem o něm četla v novinách, si prý chce počkat na holku, která by mu za to stála a já můžu s naprostou jistotou říct, že k ní mám opravdu hodně daleko. "Nialle, ne!"
On mě, ale ignoroval a jeho rty se přitiskly na ty mé. Než jsem si uvědomila, co se děje přišpendlil mě pod sebou a natáhnul se, aby zhasnul lampičku. V pokoji opět nastala tma a Niall se pokoušel
probojovat svým jazykem do mých úst. Nechtěla jsem mu to dovolit, protože bych to pak nedokázala zastavit, ale čím déle jsem cítila jeho tělo přitisknuté na tom mém, mé sebeovládání se bortilo. Ve chvíli, kdy se jeho jazyk objevil v mých ústech, bylo pryč a já ho k sobě přitiskla ještě blíž.
Po chvíli jsem se od něj odtrhla, protože jsem potřebovala kyslík. Niall, ale neváhal a sjel nejdřív k mému krku, přes prsa až k lemu mých černých kalhotek, které okamžitě stáhnul. Stejnou cestou se
pak vrátil k mým rtům. Opět mě začal líbat a najednou do mě strčil hned tři prsty. Zalapala jsem po dechu a prohnula se v zádech. Niall se uchechtnul a pokoušel se krotit mé slastné vzdychy svými rty.
"Oh, pane bože, Nialle!" zakřičela jsem v návalu orgasmu. Převalila jsem ho pod sebe a s menšími
obtížemi mu stáhla boxerky. Fajn! Od dnešní noci nevěřím, tomu, co se píše na internetu. Neříkali náhodou, že Niall má normální průměrnou velikost? Jestli je tohle průměr tak co je potom
nadprůměr?
Zhluboka jsem se nadechla a vydechla, tohle už jsem nedělala dobrých pár týdnů, a strčila si ho do pusy, tak jak nejvíc to šlo. Niall tiše zavzdychal a prsty mi zamotal ho vlasů. Začala jsem hlavou pohybovat rutinně nahoru a dolů a nechala Nialla, aby si určovat tempo. Vždycky jsem to tak dělala.
Líbilo se mi, jak je kluk vždycky agresivní, když si uvědomí, že mu ponechám veškerou kontrolu nad mým tělem.
"Y/N," zavzdychal Niall a já v puse ucítila lehce nasládlou chuť. Nejspíš měl dnes k večeři brambory. Poslušně jsem všechno spolykala a vrátila se k jeho sladkým rtům. Povalil si mě opět pod sebe a chystal se do mě vniknout. Zastavila jsem ho.
"Nialle, opravdu to chceš, protože tohle už vrátit nepůjde," zeptala jsem se a tajně doufala, že si to
nerozmyslí.
"Hlavně, prosím, moc nekřič, ať nevzbudíš Joshe," řekl jen a prudce do mě vniknul až po kořen. Znovu jsem zalapala po dechu a omotala mu nohy pevně okolo pasu. Niall začal přirážet a já se opravdu snažila moc nekřičet, ale prostě to nešlo. Přisála jsem se k Niallovým rtům, ale on začal přirážet ještě rychleji a já už jen cítila, jak se mě tělo napjalo a následně ochablo. Niall nebyl o moc pozadu a udělal se jen o pár vteřin později. Svalil se vedle mě na postel a přerývavě dýchal.
"Fajn, teď řeknu něco, co jsem už sakra, že dlouho neřekla… byl jsi úžasný!" Niall se zasmál a natáhnul se pro polibek. Přitáhla jsem si ho k sobě, jak nejvíc jsem mohla, zamotala jsem mu prsty do blonďatých vlasů a druhou rukou kroužila po jeho zádech, kde se už jasně rýsovaly vystouplé čárance
po mých nehtech. "Za tohle promiň," omluvila jsem se a prstem přejela po nejdelším a nejhlubším
z nich.
"Jsi vášnivá," řekl a rukou sjel po mém bříšku až k mému nejcitlivějšímu místečku. "To se mi líbí."
Opět do mě zasunul jeden prst a já se neubránila hlasitému zasténání. Pomalu jím ve mně kroužil a očividně si to užíval. Hlavou si přisál k mému krku, kde zanechal pár znamínek lásky a putoval před prsa a bříško až k mému vstupu. Vytáhnul ze mě svůj prst a vyměnil ho za svůj dokonalý jazyk. Prohýbala jsem se v zádech a vzdychala jeho jméno tak hlasitě, až jsem občas zakřičela. Opět, dnes večer už potřetí, mě zaplavil ten úžasný pocit. Chtěla jsem to Niallovi nějak oplatit, ale on mě nenechal dostat se nad něj a znovu do mě vniknul. Tentokrát ještě surověji než předtím. Ztratila jsem dech a zaryla mu nehty do ramen. Niall si položil hlavu na mé rameno a vražedně přirážel. Myslím, že zítra budu chodit jako kačer Donald. Super!
Naše zpocená těla se o sebe otírala a navzájem jsme vzdychali svá jména. Miliony holek by teď chtělo být na mém místě a já bych ho v žádném případě nevyměnila.
"Jsi tak zatraceně úzká!" zavzdychal mi do ucha a já cítila horkou tekutinu, která se objevila v mém těle. Niall nepřestával přirážet a dovolil mi tak abych prožila už několikáté vyvrcholení za tuto noc.
"Derren mi nikdy neřekl, že má tak úžasnou kamarádku," vydal ze sebe po pár minutách ticha, kdy jsme oba vydýchávali poslední události. Niall ležel na zádech, já byla na boku a on si mě tisknul k sobě. Občas mi vlepil pusu do vlasů a nepřestával mě hladit po zádech. Museli jsme vypadat jako dokonalý páreček.
"To bude asi tím, že on mě v tomhle směru neměl možnost poznat," vysvětlila jsem a schoulila se víc do jeho náruče. Niall si mě k sobě víc přitisknul a znovu mě políbil do vlasů.
"Chci se tě na něco zeptat, ale bojím se odpovědi," začal Niall. Nadzvedla jsem se a převalila tak, abych měla hlavu na jeho hrudi a viděla mu do očí, které v té tmě přímo zářili.
"Hmm… tak se zeptej. Za zkoušku nic nedáš," pobídla jsem ho a netrpělivě čekala.
"No, napadlo mě jestli… jestli bys nechtěla… jestli bys se mnou nešla na rande." Vyšplhala jsem se trochu nahoru a něžně ho políbila.
"Proč ne? Za zkoušku nic nedám," zopakovala jsem a znovu se přisála na jeho rty. Niall mi jazykem vklouznul do úst a pevně si mě k sobě přitisknul. Tohle bude ještě dlouhá noc…
 

91 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Majka Majka | 16. prosince 2012 v 14:07 | Reagovat

Hezký nápad a hezké zpracování, nemám, co bych ti vitknula, piš dál :D

2 Simíí Simíí | 16. prosince 2012 v 14:12 | Reagovat

Ou jé :D
Dokonalost :O :3 Fakt úžasně krásný :)

3 Baša Baša | 16. prosince 2012 v 14:38 | Reagovat

fakt píš ďalej :) je to dooosť dobré :)

4 Mischell Mischell | 16. prosince 2012 v 18:03 | Reagovat

Super :)
(Btw, dievča/chlapec nemusí mať orgazmus pri každom styku ;) Nezabúdajte.. ;) )

5 Bájule Bájule | 16. prosince 2012 v 21:03 | Reagovat

Je to super :))

[4]: my taky ne :DD Ale tak už to tam do těch povídek nějak patří... :D

6 jess jess | 16. prosince 2012 v 21:17 | Reagovat

jééé :) nádherná povídka :)
M: to ne no :)

7 jess jess | 16. prosince 2012 v 22:11 | Reagovat

jo a tato věta: stáhnout si svůj oběd zpět byl pryč..
nemá tam být oděv :D

8 Nicole* Nicole* | 16. prosince 2012 v 22:22 | Reagovat

Ale tak v světe ffek je možné vše!:D
jinak skvělé, mám chut si to přečíst znovu:D (y)

9 sherie sherie | E-mail | 16. prosince 2012 v 23:28 | Reagovat

Dokonalyyy,se to melo jmenovat fuck me:-D

10 NiallSmile NiallSmile | 17. prosince 2012 v 16:23 | Reagovat

"Než jsem ho stihla zastavit a stáhnout si svůj oběd zpět byl pryč a tomu dokonalému blonďatému stvoření se naskytl pohled na mé odhalená ňadra. "
Ten oběd je tam schválně? :D
jinak je to úžasný ;)

11 Fade* Fade* | 17. prosince 2012 v 16:41 | Reagovat

[10]:

[7]: Ne, není to tam schválně. :D Dopsala jsem to asi ve dvě ráno a upřímně... byla jsem hotová takže se mi takové monstrum nechtělo znovu číst :D. Prostě jsem to poslala a šla spát. Omlouvám se... a děkuju (:

12 Ellie :))) Ellie :))) | 22. prosince 2012 v 22:04 | Reagovat

to je skvělý !!! (y)
úplně jak můj sen <3

13 Viki Viki | 24. února 2013 v 2:29 | Reagovat

NNaprostá dokonalost,  takto má vypadat ff-ka :)

14 marky marky | 18. března 2013 v 15:00 | Reagovat

dokonalý,skvělý prostě nemám slov

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama