Už tě nebaví být ten jemný blonďáček?

31. prosince 2012 v 13:11 | Ruby |  Niall Horan


Title: Už tě nebaví být ten jemný blonďáček?
By: PetíLežela jsem nahá v posteli. Měla jsem otevřené okno a vyčkávala na svého přítele, až dojde za mnou do postele a přitulí se ke mně a my jen spokojeně zaspíme. Dnes tomu ale bylo jinak. Hned, co se Niall vrátil, začal mě líbat. Jeho jazyk se probojoval do tvých úst. Byl to boj o nadvládu, který jsi nechtěla za žádnou cenu prohrát. Hodil tě do peřin a ty jsi jen vydechla. Musela ses od něj odtrhnout. Začal si prohlížet tvoje tělo a lačně si oblízl rty
"Nialle!" vzdychla jsi, když svoje rty přemístil na tvoje ztvrdlé bradavky.
"Copak?" vzhlédl ke mně a v jeho očích bylo vidět vzrušení, jenže to nebylo jen v očích ale i v jiných částech jeho těla.
Zatím co ti skousával zuby tvoje bradavky, přemístil svoje teplé ruce na vnitřní stranu tvého stehna. Lišácky se usmál a začal šnečím tempem mířit ke tvému citlivému místečku.
"Nialle, dělej!" vzdechla jsi a on přestal a zvedl svůj pohled k tvé tváři.
"Chtěla bys, abych se tě dotýkal? Jsi studená jako led, chtěla bys, abych tě zahřál?" Po jeho tváři proběhl úšklebek. Zaklonil hlavu a díval se na tebe štěněčím pohledem.
"Sakra! Chci tě! Chápeš to slovo! Chci!" zavrčela jsi a on se jen šibalsky usmál a přemístil svou hlavu ke tvému klínu, svou ruku měl stále na tvém stehnu, ale začal se s ní přibližovat nahoru.
Usnadnila jsi mu to tím, že jsi na sobě neměla ani kus jakékoli látky. Začal ti třít v pravidelných intervalech klitoris a svým jazykem obkresloval tvůj vstup okolo. Vzdychla jsi a měla pocit, jako bys ho už chtěla co nejvíc na světě. Hlasitě jsi vzdychla jeho jméno.
"Copak?" zvedl svou hlavu a hleděl ti do tváře. Nejradši bys ho teď zaškrtila,ale miluješ ho. Neudělala bys to.
"Prosím! Udělám cokoli, co budeš chtít! Jen prosím pokračuj!" zavzdychla jsi a on se znovu přiblížil ke tvému vstupu. Teď už v tobě začal kmitat svým mrštným jazykem.
"Já si to vyberu později!" dodal a začal se znovu činit.
"Bože!" vzdychala jsi jako o život. O chvíli později jsi dosáhla vytouženého orgasmu.
"Zasloužíš si odměnu!" zamumlala jsi a bouchla ho do hrudi. Spadl na postel a ty jsi mu začala stahovat boxerky. Byly mu těsné.
"Pokračuj!" štěkl a chtěl tě popohnat ve stahování jeho těsných boxerek. Chtěla jsi ho potrápit, tak jak to on udělal tobě. Přejela jsem po celé délce jazykem a z jeho rtů se vydral sten. Ušklíbla ses a pomalu začala pohybovat nahoru a dolů.
"Notak! Buď hodná holka!" sykl a začal se pod tebou kroutit. Trochu jsi přidala na tempu, ale mu to stále nestačilo. Vzal tvou hlavu do dlaní a sám si začal určovat tempo. Nemilosrdně ti přirážel do úst.
Když se ti konečně udělal do úst, pustil mou hlavu a já v puse ochutnala hořko sladkou až nakyslou tekutinu… Všechno jsi spolykala a vzhlédla k němu. Ležel na posteli a oddychoval.
"Co jsem?" zeptala ses hrdě.
"Děvka!" zavrčel. Čekala jsem nějaké přídavné jméno, ale tohle teda určitě ne. Vysadil si tě na klín a začal tě drsně líbat. Uchopil svého kamarádka a začal jím přejíždět přes tvůj klitoris až k tvému vstupu.
"Sakra! Nialle!" Nemohlas to vydržet tak jsem na něj nasedla. Začala jsem se pohybovat nahoru a dolů.Niall mě držet za boky a určoval ještě větší tempo. Jeho poklad způsoboval strašný tlak v mém podbřišku.
Ruce jsem zahákla za vyvýšenou část postele, vzdychala jsi jako blázen. Je těžké se soustředit na normální věci, když víte, že v sobě máte dvaceti centimetrové kladivo.
Déle to nevydržel a povalil mě pod sebe. Začal přirážet a každým jeho přírazem trefil tvůj bod G. Prohýbala ses v zádech. Říkala sis, že už to horší být nemůžu. Spletla ses a on začal přirážet takovým tempem že se ti začaly dělat mžitky před očima. Tvé stěny se okolo jeho pokladu začaly stahovat.
Stačil ho z tebe vytáhnout a oba jste dosáhli vytouženého orgasmu.
"Na čtyři!" rozkázal ti. Nechápavě ses na něj podívala, i když jsem to moc dobře chápala.
"Nialle, co to?" zašeptala jsi a klekla si na všechny čtyři.
Zezadu do tebe vsunul svého kamaráda. Přivřela jsi oční víčka a snažila se nevnímat tu bolest, co jen na malý okamžik přišla. Niall ti začal rukou dráždit klitoris a já se po chvíli uvolnila a pánví se pohnula proti němu.
"Pane bože! Jsi tak dokonale úzká! Bože proč mi tohle děláš?" vzdychal.
"Přidej!" rozkázala jsi mu a on přidal na tempu. Bylo vražedné.
"Jsi.Tak.zku.rve.ně uzká!" zavrčel ti do ucha a vrazil do tebe dva prsty.Bylo to něco neuvěřitelného cítit ho v sobě dvakrát.
"Řekni mé jméno!" zasyčel ti do ucha.
"Awgh Ni-," nedokončila jsi to.
"Dělej!" svou druhou rukou ti zmáčknul jedno prso.
"Nia- jkfhvjdhh," vzdychla jsi.
"Tak sakra dělej!" vytáhl z tebe prsty a znovu je do tebe zarazil.
"Nialle!" křikla jsi z plných plic a konečně jste se společně udělali. Svalil se vedle tebe a stáhl si tě k sobě do náruče.
"To bylo to nejlepší, co jsem kdy zažil!" zašeptal ti Niall do ucha a skousl ti ušní lalůček.
"Pro mě taky…." zašeptala jsi.
"Už vím, že dokážeš být i něco jiného než pořád ten jemný Niall,kterého miluju…" přivřela jsi k sobě oční víčka a oba jsme po chvilce usnuli.
Tak jo :D Je to moje třetí povídka tady na blogu :D Je to tatální blbost :D Právě je 3:03 ráno a já jsem tohle konečně dopsala :D Nejdřív to bylo něco jako FF z fleku pro mou kamarádku Nits,ale nakonec se z toho vyvinulo tohle.Doufám že se alespoň trochu líbí a že jsme trochu uspokojila úchylné dušičky tady na LB ;) Petí
 

48 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Mischell Mischell | 31. prosince 2012 v 13:22 | Reagovat

Tak TEBE alebo MNE?
A nejako ťa (mňa?) rýchlo 'rozpálil', nie? :D A na môj vkus sa na teba (mňa -.-) rýchlo vrhol.
A tie výrazy: 'chcem ťa!', 'děvka', 'si tak úzka..asdjda', etc. sa mi nepáčili, ale to je viac-menej vec vkusu.
Nebolo to zlé, to nie, len sa mi to až tak nepáčilo - nabudúce by som privítala nejaký ten úvod ;)

2 Nits Nits | 31. prosince 2012 v 13:39 | Reagovat

Peťo!!!
Teď si o mně budou všichni myslet, že jsem perverzní!!! :-D
(y) :3
Ni.. Ach..
Nia.. Aw...
Niall.. Argh...
Nialleee!
..ne. To prostě nejde! :D

3 Mia♥ Mia♥ | 31. prosince 2012 v 14:41 | Reagovat

Ten názov ma tak zatiahol do deja, ale potom to začnem čítať a... nepáči sa mi to. Teda nie to je silné, skôr je to moc rýchle.. Nech je ta poviedka radšej dlhá jak sopeľ, ale nech tam je poriadny úvod!.. Ležala som a potom zrazu sa jeho jazyk prebojoval do tvojích úst.. Prepáč. Viem aká je kritika, ale musíš si dávať na tieto chybičky pozor.. ;)
Ak som ťa urazila alebo niečo, tak mi to prepáč..
Ináč ako nápad to nie je zlé.. ;)

4 M. M. | 31. prosince 2012 v 15:24 | Reagovat

Není to špatná povídka, líbí se mi, ale občasně jsem se ztrácela. Byla jsem zmatená z toho, že jsi tam chvilku psala TEBE-TY a potom zase JÁ-MŮJ.
Ale jinak je to povedený :)

5 Saimi Saimi | 31. prosince 2012 v 15:47 | Reagovat

mě se to líbí:))Jedniné co mi chybělo byl úvod. Všechno začalo moc rychle, ale musím uznat, že to je dobré:))

6 van van | 1. ledna 2013 v 13:45 | Reagovat

nejlepšiiii :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama