Scar on my hand

7. února 2013 v 18:11 | Emily |  Narry

Title: Scar on my hand
By: NitsPadadam, já věděla, že bez nějaké bromance nevydržím dlouho.
Znovu děkuju Petí za úvodku stejně úžasnou, jaká je ona kamarádka.
Vlastně ne, tak moc to nejde. Ale ta úvodka je fakt moc pěkná.
Doufám, že se vám Narry bude líbit, takovou jsem ještě nepsala.
S láskou k mým čtenářům, kteří určitě rádi budou chválit i kritizovat v hojném počtu komentářů,
Nits. :)


Přehodil jsem si kapuci přes hlavu a nahrbil záda. Do cesty mi svítil úplňkový měsíc a já neklidně přidával do kroku. Nakopl jsem malý kamínek, válející se na chodníku a dál chmurně vraštil obočí. Pečlivě jsem promýšlel strategii mého proslovu k Niallovi, který byl, dle mého uvážení, v jistě bídném stavu. Jen se nesmím nechat strhnout, opakoval jsem si.
Ani jeho modrýma očima, zírající do hloubi duše, odhalující každé tajemství a vířící změtí otázek v azurovém oceánu.
Ani malým, pihovatým nosíkem, který se krčil vždy, když si s něčím nevěděl rady.
A už vůbec ne rozvířenými špinavo-blond prameny, které schovávaly tupý výraz zorniček, když mu Harry dělal dobře.
"Kurva!" zaklel jsem nahlas, vzdorně shodil prozatímní pokrývku hlavy a oběma rukama si zajel do načechraných kudrlin. Netušil jsem, co dělat. Věděl jsem, že jakmile se na Nialla podívám, všechny mé výčitky vůči němu spadnou. Žije v zakouřeném pokoji nad barem, kolem kterého se potácí stovka holek a mě tenhle fakt neuvěřitelně vytáčel.
Ponechme stranou, že jsem možná trochu žárlil.
Byl fajn. Miloval mě a já jeho, ale z nějakého nepochopitelného důvodu se odmítal přestěhovat ke mně do bytu. Musel zůstat tam, kde byl a ani on sám nevěděl proč. Nerad jsem uvažoval nad tímhle problémem. Protože problémy vedou k bolesti, bolest k slzám a správný chlap nebrečí.
Proto jsem vytřásl, aspoň na ty dvě minuty, Nialla z hlavy a donutil se vyprázdnit si mysl.
Svižněji jsem popohnal své nohy k pohybu a zastavil se až před potemnělou hospodou.
Strčil jsem do rozvrzaných dveří a přimhouřil oči před otravně umělým světlem. Rozkašlal jsem se pod náporem dráždivého cigaretového kouře a pár zlých zraků se po mně obrátilo. Nedbal jsem jejich vysměvačnému úšklebku vůči mně a vydal se rovnou k baru. Nějaká slečna, napasovaná v červených šatech, které končily zhruba jeden palec pod zadkem, měly výstřih takový, že dámě šlo vidět až do krku a ona svorně pohazovala dlouhými černými vlasy, si mě sjela pohledem a laškovně se usmála. Zamrkala dlouhými řasy a zavrněla:
"Přisedneš si?"
"Ne," odvětil jsem prostě, obešel ji a nahnul se nad bar.
"Jsi teplej, nebo co?" přimhouřila oči. Asi ji namíchlo to, že jsem zřejmě první, kdo ji odmítl. Podíval jsem se jí do očí a s kamenným výrazem po ní šlehl jazykem.
"Jsem," možná až moc mile jsem se usmál a svůj zrak strhl zpět k pultu. Kývl jsem na barmana a ten ke mně s otráveným výrazem přiklusal. Pohledem se mě zeptal, co to bude a já mu jediným mrknutím, vypadajícím asi jako 'No hádej.' naznačil, co chci. Obrátil se, něčím zacinkal a do ruky mi vtiskl klíček s vyrytým číslem.
13.
"Díky," hodil jsem po něm pohledem a se skloněnou hlavou se vydal ke schodům.
Už chápu, proč se říká 'Hlavu vzhůru'.
Narazil jsem do něčí hrudi, až mě to kus odmrštilo, tudíž nebylo k údivu, že jsem se namíchnutý podíval do očí tomu, kdo mi stál v cestě.
Měl jsem se tvářit víc mile.
Stál přede mnou zhruba ten největší hromotluk v téhle hospodě a zlostně na mě koukal.
Nekoukal, čuměl.
"Eh... Heh… Pro-Promiň," zablekotal jsem mu a měl se k odchodu. Když už jsem křížil prsty v domnění, že mě nechá projít, jeho obří ruka mě tahem vrátila zpátky.
"Jdeš snad někam?" výhružně zahřměl a založil si ruce na prsou.
V tu chvíli mě osvítil neuvěřitelný nápad a já se snažil nahodit mírně povrchní tvář.
"Za tou buznou ve druhým patře. A bejt tebou, tak uhnu dřív, než tě pojmu jako předehru."
To zabralo. Gorila se zatvářila trošku vystrašeně, ale jediné, co udělala, bylo prokřupání prstů. Potom jsem mohl s čistým svědomím (a nezakrváceným nosem) vyjít po schodech nahoru.
"Díky, jseš milej," zamrkal jsem na něj a ještě dlouhou cestu po dřevěných schodech se triumfálně usmíval.
Špičky svých perfektně čistých, hnědých kožených bot, jsem s dupotem kladl na hrany schodů a vyšlapával nahoru.
Představoval jsem si, jak mě Niall vezme k sobě a my spolu strávíme vášnivou noc. Těšil jsem se na to jako malé dítě. Těšil jsem se jako nikdy. Byly mi úzké džíny jen při pomyšlení na to, jak si se mnou Niall bude hrát.
"Je tu nějak horko," zašeptal jsem sám pro sebe a rozepl si bundu, tísnící mě a mé paže. Došel jsem až ke dveřím s číslem, shodujícím se tomu na klíčku a zhluboka vydechl. Zastrčil jsem klíč do zámku a neslyšně s ním pootočil. Zámek tlumeně cvakl a já hbitě sáhl po klice. Stisknul jsem ji a modlil se, aby dveře do Niallova pokoje nebyly rozvrzané stejně, jako ty dole.
Vstoupil jsem dovnitř, potichu za sebou zavřel a nechal své oči, aby si přivykly vcelku příjemnému příšeří.
Byla to značná úleva proti zakouřené místnosti tam pod námi, ale zas o moc lepší to nebylo. Šlo poznat, že se majitel nenamáhal s občasným větráním.
Pohledem jsem skenoval místnost, ve které jsem se nacházel. Jako obvykle několik rozestavených skříní, noční stolek, koberec, který by potřeboval vyčistit a korunu tomu všemu dodávala obrovská postel, skvíce uprostřed pokoje. Na ní oddechoval blonďák, který mě z jeho úhlu pohledu nemohl vidět. Něco mě odrazovalo od toho, abych se prozradil.
Byla to ruka, zdvihající se pod pokrývkou, ležící na vybledlém těle. Sluníčko by mu prospělo.
Nasucho jsem polkl a dál fascinovaně zíral, jak peřina pomalu sjíždí dolů, až skončila Niallovi nad koleny. Rudé boxerky měl mírně poodhrnuté pod zadkem a rukou si vší silou přejížděl po ztopořeném penisu. Měl zakloněnou hlavu v návalu touhy a vášně a všelijak si pohrával se svým kamarádem.
Dlouho, předlouho jsem stál u dveří, hleděl na Nialla, způsobující si značnou rozkoš a nemohl odtrhnout oči.
Když jsem však viděl, že Niall tlumeně vzdychl a jeho ruka snad sama od sebe začala zrychlovat, neustál jsem ten pohled.
"Nech mě to dodělat," zasípal jsem. Měl jsem úplně vyschlé v krku, ale přesto jsem vykročil k manželské posteli se zastřeným výrazem ve tváři.
Ir na mě nehleděl tak překvapeně, jak jsem možná čekal, jen sundal ruce ze svého pokladu a poklidně mi pokynul. Nemohly mi však uniknout jeho zarudlé tváře a hrudník, prudce se zdvihající pod náporem dýchání.
Došel jsem až k němu a lámalo mi srdce pomyšlení, kolik lidí už tu po mojí poslední návštěvě asi bylo.
Nezbývalo mi, než uklidňovat se tím, že snad nikdo.
Rozepnul jsem si knoflík riflí a pomalu rozepnul poklopec. I přes moji stále vzrůstající erekci jsem zálibně sledoval chtíč v blonďákových očích. Kalhoty mi spadly ke kotníkům a já se z nich konečně vysvobodil tím, že jsem je skopl přesně tam, kde ležely ty Niallovy.
Položil jsem si ruce vedle Niallovy hlavy a táhlým pohybem hlavy odspoda dolů mu přejel po rtech. Lačně se chytil a pootevřel je. Jazykem jsem mu vklouzl do úst a hned zase hlavu zvednul. Jediné, co udělal, bylo to, že mlaskl a přivřel oči.
Vzrušoval mě pohled na napjaté svaly v jeho obličeji.
Čekal, co udělám.
Jen na mě.
A to mi dodávalo větší rozkoš, než cokoliv jiného.
Sjel jsem dlaněmi po potem navlhlém prostěradle a dostal z Nialla zašpiněné boxerky. Sotva neznatelně ke mně boky přirazil dřív, než jsem se ho vůbec stihl dotknout. Přejel jsem mu dlaní po boku, přes pánev a dostal jsem se až k jeho pulzujícímu penisu. Palcem jsem mu vykroužil na špičce malinké kolečko a dělal, že jsem přeslechl jeho tlumené "…kurva…"
Objemnou rukou jsem mu jen tak, nazdař bůh, přejel po celé délce, abych do ruky dostal jeho velikost. Sevřel jsem dlaň v pěst a začal pomalu pumpovat.
"Rychleji," sykl na mě a uvolněně zvedl ruce. Poslechl jsem a znatelně přidal na tempu. Niall zalapal po dechu a hruď se mu zvedla ještě výš, než doteď.
V mé ruce zacukal Niallův poklad a sperma se mu rozlilo po kamarádíčkovi.
Utřel jsem si ruku do jeho už tak dost špinavých boxerek, ležících vedle mě a shodil je na zem.
Nalehl jsem na Nialla a líbal mu vyschlé rty.
Nedbal jsem na to, jestli smím.
Prostě jsem to udělal.
Na prst si namotával kudrnky na temenu mojí hlavy a jen souhlasně mručel vždy, když jsem se látkou na svých boxerkách otřel o jeho chloubu. Odtrhl jsem se od něj a koukal do jeho očí.
Bylo v nich tolik co číst, mohl bych se do nich dívat věčnost.
Ale touha na obou stranách byla silnější.
Jazykem jsem mu zhruba vyznačil pulzující krční tepnu a periferním viděním spokojeně sledoval, jak se mu chvějí řasy. Dravě jsem mu stiskl ušní lalůček mezi své rty, pomalu jazykem přejel po obou bradavkách a dostal se až k nasvalenému podbřišku.
Zašustil jsem peřinou a pár pohyby si stáhl boxerky.
"Ale no tak," pobaveně jsem zamlaskal na Nialla, pohledem hypnotizující moji chloubu. Jen se lehce zapýřil a hlavu položil zpět do měkkých polštářů.
Zvedl jsem Niallovi nohy trošku výš a špičkou svého pokladu mu provokativně jezdil kolem vstupu.
"Pohni," sykl na mě a pohnul pánví tak, že si mého kamaráda nasměroval přesně dovnitř. Zaúpěl a pevně v rukou sevřel shrnutou látku pod ním. Znal jsem ho moc dobře na to, abych věděl, jak se při sexu neovládá. Opravdu, byl schopný čehokoliv.
"Nad čím dumáš? Zapomněl jsi to snad? Prostě přiraž," zašeptal a stisknul prostěradlo tak, až mu zbělely klouby prstů.
Nedal jsem se dvakrát pobízet a celou svou délkou do něj zajel. Niall semknul víčka pevně k sobě a sepjal rty do úzké čárky. Vypadalo to, jako že ho to bolí, ale tohle byl jen další faktor toho, jak moc si to užívá. Lehce jsem z něj vyjel a znovu do něj přirazil až po kořen.
Dělalo mi neskutečně dobře to, jak se pod mými dlaněmi svíjel a škemral o víc.
"Harry... Harry, prosím," kňučel a snažil se natočit tak, abych do něj přirážel co nejvíc.
Drsně jsem se v něm rozpohyboval a kochal se pohledem na to, jak mu to dělalo dobře. Boky jsem narážel do jeho už tak dosti zpoceného těla a vychutnával si každý sval, který byl sevřený okolo mého krví naběhlého penisu.
Zbývala mi chvíle do vrcholu a já si ji hodlal pořádně užít.
"Nialle," důrazně jsem mu zašeptal a doslova se nechal unést. Svoje ruce jsem dal přesně vedle těch jeho a cítil, jak mi nehty zarývá do dlaní.
Pohyboval jsem se v něm neuvěřitelně znatelně. Celou délkou jsem z něj vystupoval a potom celou délkou do něj přirážel. Netrvalo dlouho a z Niallovy chlouby už podruhé (nebo po kolikáté vlastně?) za tento večer vystříklo sperma, stékající mu pomalu na břicho.
Oba dva jsme přerývaně dýchali a já se ještě dodělával zrychlenými přírazy uvnitř Nialla. Ten zasténal přesně v momentě, kdy ho naplnila bílá tekutina a můj poklad pohltil ten nádherný pocit uspokojení.
Sebral jsem poslední zbytky síly a vyšel z udýchaného blonďáka. Lehl jsem se vedle něj a zrakem se natočil k němu.
"Kolik jich tu přede mnou bylo?" nedalo mi to a já se musel zeptat.
"Kluků?" zeptal se se svraštělým obočím a já němě přikývl.
Zvedl zrak ke stropu a hodnou chvíli neodpovídal.
"Hej!" šťouchl jsem do něj a otočil se na bok.
"Počkej, počítám," pronesl s vážnou tváří, a když po mně střelil pohledem a uviděl, že nevěřícně zírám, naplno se rozesmál.
"To není vtipný," odsekl jsem mu a zamračil se.
"Dělám si legraci. Nikdo tu nebyl. Ani žádná kurva, ani pasák, ani nikdo jiný. Jen ty," ujistil mě a zase se tvářil jako učiněný anděl. Prsty mi chytl bradu a jemně mě políbil.
"Pojď ke mně domů," zašeptal jsem mu, když se odtáhl. Prsty jsem mu bloumal po hrudi a vytvářel si na ní cestičky.
"Možná, že bych přišel," vyplázl jazyk a pozvedl obočí.
"Vážně?" zajásal jsem a posadil se. Přikývl a odhalil lesknoucí se rovnátka na jeho bělostných zubech.
"Budu čekat," ujistil jsem ho, políbil ho na čelo, na špičku nosu a hladově ochutnal jeho růžové rty. Usmál se a vášnivé polibky mi oplácel. Pomalu jsem se zvedl a bezmyšlenkovitě na sebe naházel oblečení.
"Nebude to trvat dlouho," usmál se, podložil si hlavou ruce a mírumilovně na mě koukal. Ještě jsem se stihnul upravit v zrcadle, visícím na stěně i přesto, že v té tmě jsem toho moc neviděl.
Vytáhl jsem klíč zevnitř zámku a naposledy se po Niallovi ohlídnul.
Teď už klidně oddechoval, peřina zakrývala jeho nahé tělo a on měl vzdorně vystrčenou bradu vpřed. Spával takhle často a dělalo ho to roztomilejším, než byl.
Pokud to vlastně šlo.
Tiše jsem za sebou zavřel, zamknul a v mihotavém světle se zadíval na svoje zápěstí.
Skvěla se na něm malá, sotva znatelná čára, na kterou zpod kůže prosvítalo pár kapek krve. Znovu se mi vybavilo, jak do mě Niall zaryl své ostré nehty.
Políbil jsem krvavou ranku na své ruce a uvědomil si, že jizva tam zůstane navždy.
A já ji ukážu Niallovi hned, jak se ke mně nastěhuje.
Doufám, že se ranka nestihne zahojit.
 

47 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 C. C. | 7. února 2013 v 18:27 | Reagovat

"Za tou buznou ve druhým patře. A bejt tebou, tak uhnu dřív, než tě pojmu jako předehru." haha :D.
Četla jsem bez zastavení a na konci sama sobě říkala "to už je konec?:(" .. Miluju to, píšeš úžasně

2 Petí Petí | Web | 7. února 2013 v 18:35 | Reagovat

Úžasný jako vždycky :3
Ty jsi taky úžasná...
Petí.

3 Evee xx Evee xx | 7. února 2013 v 20:11 | Reagovat

Tak a je čas na výlev mých pocitů-
Celou dobu, ale totálně celou dobu čekám, až mu Niall řekne, že jich tam před ním bylo hodně a že se nesestěhuje, protože ho navštěvujou kurvičky :D
Ale...tohle je pro mou perverzní dušičku uspokojující :')
Je to prostě, a ty to víš, dokonalé. Já nevidím v tých storkách jedinou chybu, nikdy jsem žádnou nenašla.
Tohle je dokonalé! :')
Miluju story, zbožňuji autorku :'3
DOkonalé :3

4 helí helí | 7. února 2013 v 21:55 | Reagovat

Krásný :33 akorat nema tohle byt obracene? "podložil si hlavou ruce". Myslim tim "podlozil si rukama hlavu".
Ale inak bomba!! :33

5 Annie Annie | 7. února 2013 v 22:12 | Reagovat

Ach Nits... jsi... vyjímečná. Tvůj talent mě nepřestává udivovat, stejně jako tvé nápady. Naprosto miluju tvoje povídky. Už když jsem viděla, že tuhle psala Nits, okamžitě mě napadlo, že to bude určitě skvělá práce. A bingo, taky, že byla a nejen to! Jsi prostě neuvěřitelně talentovaná a tahle povídka je pouze další z důkazů, že mám pravdu. Je skvělá, nápaditá a originální. Moc se mi líbila a určitě jsem jí nečetla poprvé. :D Jen tak dál, obdivuju tě. :3

6 Anet Anet | 7. února 2013 v 22:16 | Reagovat

tykrááso, tak z tý harryho fotky nahoře jsem udělaná hned :D

7 Nits Nits | 7. února 2013 v 22:32 | Reagovat

Holky, děkuju moc. :3
Evee, když znáš mě a mé happy endy. :D
Helí... Máš pravdu! Nepozornost... :/ :D
Annie, děkuju... Aww... :3

8 Aid Aid | 7. února 2013 v 22:45 | Reagovat

To stou buznou mě neuvěřitelně rozsekalo.... :DDDD

9 Mikynka Mikynka | 8. února 2013 v 1:29 | Reagovat

To je tak úžasný! Chci umět psát jako ty. Dokonalý ^^

10 Ruby Ruby | Web | 8. února 2013 v 16:50 | Reagovat

Uííííí, Nits! :3 A já pořád, že si to musím přečíst a dneska jsem se ktomu dokopala.
Káááámo, to je boží! :3 Nemohla jsem přestat číst, dokud jsem nebyla na konci, a pak jsem vyjela nahoru a znovu si to ještě jednou přečetla. Je to dokonalý.
Popis sexu je dokonalý, žádný chození okolo horký kaše, prostě jdeš na tvrdo, to se mi líbí! :3
Nezklamalas. Hýřím superlativy, protože je to dokonalé, boží, báječné, úžasněskvěloucné a kdesi cosi. :3
Jsi třída, skřítko! :3

11 Káč Káč | 13. února 2013 v 16:28 | Reagovat

MILUJU TO. JE TO DOKONALÉ. TVÉ VYJADŘOVACÍ SCHOPNOSTI, TVÁ SLOVNÍ ZÁSOBA. Ó-MŮJ-BOŽE, PERFEKTNÍ. BRILANTNÍ PRÁCE. ČTE SE TO JEDNA BÁSEŇ. JE TO ÚPLNĚ UHHH. Miluju to! Vážně! Nejlepší 1DSLASH, co jsem kdy četla! Jsi úžasná!

12 Karin Karin | 23. ledna 2015 v 22:30 | Reagovat

Moc pěkné.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama