Výtah

31. března 2013 v 11:44 | Ruby |  Niall Horan
Title: Výtah
By: AnneTtMarry:
"Počkejte, halóó držte ty dveře!" Doběhla jsem rychle k výtahu a vklouzla dovnitř. Dnes byl den na… nádech, výdech…nádech, výdech…. Marry, přece nebudeš mluvit vulgárně! Na chvíli jsem se zamyslela. Prý vulgárně. Sama pro sebe jsem se musela zakřenit. Já mluvím skoro pořád sprostě. Adam, můj kamarád už od školky, na mě má špatný vliv. Stává se ze mě slušňák…a blázen, mluvím sama se sebou doufám, že alespoň pro sebe. Dovolila jsem si rychlý pohled na svého "spolucestujícího" ve výtahu.
"Áá helemese, kohopak to tu máme," řekla jsem a přitom se na něj dívala
Niall:
"Víš, Nialle, ty jsi ještě nedospělý a…no ještě takový chlapeček," řekla Erica. Nebo: "Víš, jsi na mě moc takový…jak to nejlépe vyjádřit…no-no takový hodný." To jsem ji měl bít nebo co? Nadávat ji? Urážet? A když řekla: "Nialle, měli bychom se rozejít, kdybys byl alespoň z části jako Zayn: ty jeho tattoos a vlasy a-a on celý, takový bad boy." Zayn? Ona mě celou dobu našeho vztahu přesněji, skoro rok, srovnává se Zaynem . A když řekla to poslední: "Víš, Zayn by určitě věděl jak ženu uspokojit, neber to osobně jo…," usmála se a chtěla mě pohladit po tváři, ale já jsem ji uhnul. "…. Hlavně nebreč, jo, méďo, můžeme zůstat přáteli," dodala. Přáteli? Já tu holku miloval. A když si teď uvědomuju, jaká je, tak si říkám, jak jsem ji mohl milovat. A prý nebreč. Jestli by mi tekly slzy, tak by to byly slzy zlosti. Já ji nedokážu uspokojit?
"Tak za prvé, Erico: právě bych ti měl z celého srdce poděkovat za to, že ses se mnou rozešla, konečně tě vidím takovou, jaká doopravdy jsi. Za druhé: jestli jsi Zayna chtěla od začátku našeho vztahu, tak jsi s ním měla být, protože jestli si myslíš, že by Zayn vyměnil Perrie za někoho, jako jsi ty, tak jsi na omylu a za třetí: Já jsem tě dokázal uspokojit! Kdekoliv a kdykoliv! Vstal jsem ze židle, na které jsem do teď seděl a šel ke dveřím. Ericu jsem nechal stát jako opařenou u stolu. Už jsem chtěl odejít, když jsem změnil směr. Otočil jsem se a šel zpět ke stolu. Šel jsem blízko k Erice. Když jsem stanul před ní, díval jsem se jí upřeně do očí a ona mi pohled oplácela. Naklonil jsem se k ní blíž, jako bych ji chtěl políbit. Ona udělala to samé a stále se mi dívala do očí. Celým tělem se opřela o stůl a já k ní přišel ještě blíž. Naše těla se dotýkala, mohl jsem cítit tlukot jejího srdce a teplo jejího těla. Opakovaně se mi chvíli dívala do očí a na ústa. Naklonil jsem hlavu do leva a přiblížil své ústa k těm jejím. Dělily nás pouze milimetry a mi bychom se políbili. Jednu ruku jsem si položil na stůl vedle jejího ramene. Druhou rukou jsem si ze stolu vzal buchtu a u jejího obličeje jsem se do ní s chutí zakousnul.
"Mhm dobrá, ta se ti povedla," řekl jsem. "Dáš si taky?" zeptal jsem se jako džentlmen s buchtou u jejich rtů. Neodpověděla. Dívala se na mě s mírně otevřenými ústy a vyvalenými oči. "Nevadí, máš jich tu ještě dost," odpověděl jsem si sám a znovu se do buchty zakousl. Hmm, tvarohová, tu mám rád. Otočil jsem se k odchodu a přes rameno se na ní podíval. Stále se nepohnula. Byla jako přimražená.
"Jo, a abych nezapomněl, neříkej mi méďo!" usmál jsem se na ni a odešel. Chodbou jsem se vydal k výtahu a přemýšlel. Měl bych vlastně Erice poděkovat. Kdyby se se mnou nerozešla, byl bych stále ten Niall, který raději nic neřekne, aby někoho nenaštval, nerozzlobil nebo nerozesmutnil. Teď vím, že si mám stát za svým. Už nebudu ten naivní hodný Niall, který si nechá všechno líbit. Už ne!
Člověk by řekl, že když jsem slavný já tak by měla sláva stoupnout do hlavy mě, ale né mí holce. No teď už bývalí. Ericu jsem miloval. Je mi líto, že to vše tak skončilo, ale je to tak lepší. Proč bych měl litovat, jak to skončilo. Já to neskončil to ona! Možná jsem na ni až takový neměl být, ale to co řekla, ona mi! To bylo moc. Nebudu ji teď litovat. Zasloužila si to. Nebudu ji litovat! Možná…Ne, nebudu!
Spolknul jsem poslední kousek buchty, vstoupil do výtahu a zmáčknul tlačítko do přízemí. Dveře se zavíraly, když jsem slyšel dívku běžící chodbou a křičící na mě abych ty dveře podržel. Chtěl jsem je podržet, ale bál jsem se, že to bude zase nějaká fanynka. Dnes jsem neměl na nic náladu. A i když své fans mám rád. Dnes toho na mě bylo moc. Ale ta dívka mě překvapila. Nakonec to stihla a nějak proklouzla mezi skoro už zavřenými dveřmi. Dovolil jsem si na ni rychlý pohled. Byla menší postavy. Tmavě hnědé vlasy měla po pas. Srdcový obličej zdobili krásné čokoládové oči a plná ústa, která jakoby říkala: polib mě. Musel jsem se od její tváře rychle odtrhnout, aby si nevšimla jak na ni "visím" pohledem. Před pár minutami jsem se rozešel s holkou a teď jsem se asi zabouchl do první, kterou jsem uviděl. Dnes je den blbec. Myšlenkami bych byl stále ještě někde úplně jinde, kdyby mě z nich neosvobodila dívka stojící vedle mě slovy: "Áá helemese, kohopak to tu máme."
Marry:
"Nialla," zkusil to. Nad tím jsem se musela pousmát.
"Ano, máme tu Nialla Horana, a kdepak máš tu svou partičku, nějak sám ne?" zeptala jsem se.
"To ti nestačím já?" odpověděl.
"Kdybych teď byla jedna z těch tvých šáhlých fanynek, asi bych začala pištět a skákat, že jsem ve výtahu z Niallem Horanem, který se mnou flirtuje," řekla jsem. "Kdepak jsi dneska nechal toho stydlínka?" dodala jsem.
"Asi zapomněl u své bývalky," jen tak prohodil, podívala jsem se nad dveře výtahu, abych zjistila, v jakém patře jsem. Teprve dvacáté. Zrovna jsem chtěla prohodit něco chytrého, když se výtah trhnutím zastavil a světla zhasla. V jedné vteřině jsem stála na zemi a v druhé byla zavěšena na Niallovi. Člověk by do mě neřekl, že se bojím tmy. Opak je pravdou. Bojím se tmy.Niall se akorát zapotácel dozadu a pevně mě chytl, abych nespadla. Chytil mě za zadek! A já mám na sobě jen sukni a tanga. Sukně se celkem dost vyhrnula, takže mě drží za holé půlky. Sice by mi mělo vadit, že mě drží za zadek, ale nevadilo. Cítila jsem takové divné šimrání dole v podbřišku. Líbilo se mi to. Vzrušovalo mě to. Chtěla jsem jeho ruce cítit všude. Po celém svém těle. V tom jsem si uvědomila…Doprdele, mně se líbí, když mě Niall Horan drží za zadek a nejen to chci cítit jeho ruce po celém svém těle. A zase doprdele, Niallovi se to asi taky líbí nebo spíše "Niallovi juniorovi". A za třetí: kurva, líbí se mi cítit Nialla juniora na svém klínu. Nevím, jestli to bylo to tmou, tím jak jsme u sebe "přilepení". Ale věděla jsem jedno. Chci Nialla Horana. Teď a tady!
"Hrrrmm," odkašlal si Niall. "Dívko beze jména…," pokračoval zhrublým hlasem.
"Marry," opravila jsem ho tiše.
"Marry? Hezké jméno," zapředl mi někde do krku.
"Co jsi chtěl?" zeptala jsem se ho stále tiše po dlouhé odmlce.
"Co jsem chtěl, už vím," odpověděl smyslně.
"A to bylo?"zeptala jsem se znovu smyslným hlasem.
"Tvé jméno?"zeptal se s otázkou.
"Mé jméno?"optala jsem se též a kousla se do rtů, i když to nemohl vidět díky tmě, která stále převládala.
"Jo?"
"Tak už ho víš."
"Jo, vím."
"To je dobře," řekla jsem toužebně.
"To je," potvrdil. Opatrně jsem z něho spustila nohy dolů a chtěla opatrně spustit i tělo, ale "nechtěně" jsem se otřela o jeho chloubu a on tiše zasténal. Stále měl ruce na mém zadku a nějak se neměl k tomu, aby je sundával a já se neměla k tomu, abych nějak protestovala. Natiskla jsem se k němu ještě blíž a mohla ještě víc cítit jeho stále rostoucí erekci. Zakroužila jsem pánví a odezvou mi bylo tiché zasténání mého jména. Stoupla jsem si na špičky a ve tmě se snažila ukořistit jeho rty. Podařilo se. Nejprve jsem jeho rty olízla jazykem a pak se o ně otřela zatímco Niallovi ruce pevněji stiskly můj zadek a přitiskl naše klíny k sobě. Začali jsme se o sebe třít a tiše do tmy sténat. Zapletla jsem si ruce do Niallových vlasů a přitáhla si ho k ústům. Tentokrát se zapojil i Niall a náruživě mě začal líbat. Naše jazyky se proplétaly a bojovaly od nadvládu. Nikdo nevyhrál ani jeden nechtěl prohrát. Po chvilce se ode mě Niall odpojil, jemně otíral své rty o ty mé a přitom mi v krouživých pohybech hladil zadek.
"Tohle nemůžeme…ne tady," šeptal jako by nás mohl někdo slyšet, ale stále se mi otíral o rty a hladil zadek
"Já vím, neměli bychom," dala jsem mu zapravdu a přitom mu lehce uvolnila pásek a knoflík u kalhot
"Máš pravdu…mu-…ách, Marry," zasténal, když jsem ho pevně stiskla přes kalhoty. Stáhla jsem mu zips u kalhot a osvobodila jeho úd od těsných boxerek. Konečky prstů jsem ho hladila po celé délce a Niall těžce dýchal.
"Marry, musíme přestat!"t ěžce oddechoval a snažil se mi na halence rozepnout ty miniaturní knoflíčky.
"Já-já vím, ale kurva, tak strašně tě chci." Obemkla jsem mu úd prsty a on nahlas zasténal. Začala jsem jezdit rukou nahoru a dolů a druhou střídavě mačkala, masírovala a hladila každé varle.
Niall:
Věděl jsem, že musíme přestat, ale ani jeden z nás nechtěl a neměl sílu. A když mi po něm Marry začala přecházet rukou a pokaždé měnila intenzitu, zatímco mi střídavě mačkala druhou rukou varlata, málem jsem se hned udělal. Byl jsem tak nadržený a bylo mi jedno, jestli jsme ve výtahu, v metru nebo venku, chtěl jsem ji hned. V návalu rozkoše jsem ji přimáčkl na protější stěnu výtahu a serval z ní halenku. Zatahal jsem ji za vlasy a přisál se na vystouplou tepnu na jejím krku. Marry nepolevila. Stále mi ho rukou honila a já už každou chvíli skoro byl. Chtěl jsem se udělat, ale až v ní. Proto jsem vzal její ruce a dal jí je nad hlavou, když v tom se výtah konečně rozsvítil. V té chvíli mě to nezajímalo. Přisál jsem se k Marryiným rtům. Ruce jsem ji nechal volné. Pomalu jsem ji sundával sukni. Když spadla na zem, vystoupila z ní. Rukama jsem ji hnětl prsa zatím jen přes podprsenku.
"Ach, Nialle," zasténala. Ani nevěděla, jak mě dokázalo vzrušit její sténání. Sténání mého jména.
"Polib mě, Nialle…prosím, polib…polib mě." Nemusela mě dvakrát pobízet. Přisál jsem se k jejím rtům. Kousl jsem ji do spodního rtu za doprovodu jejího vzdechu. Obkroužil jsem tvar jejich rtů jazykem a vsál postupně spodní a pak vrchní ret. Marry mé škádlení nevydržela a hrubě mě políbila.
Marry:
I když jsem nechtěla, musela jsem se na chvilku od Niallových rtů odtáhnout, abych mu mohla svléct tričko. Už měl na sobě jen na půl svlečené kalhoty, které jsem mu už konečně svlékla úplně. Niall mě z ničeho nic otočil tváří ke stěně, o kterou mě opřel. Pravou rukou mi putoval přes bok k bříšku, prstem obkroužil pupek a vydal se dále na jih. Dolů až do kalhotek. Vjel mezi mé pysky, kde našel klitoris, který začal třít. Byla jsem už tak skrz na skrz mokrá, a když mi začal třít klitoris. Tekla jsem čím dál víc. Druhou rukou mi rozepnul podprsenku a odhodil ji na zem. Tou samou rukou vzal mé prso do ruky. Palcem a ukazováčkem laskal mou bradavku. Mačkal a tahal za ní, zatímco mě druhou rukou obšťastňoval tam dole. Prsty stále kroužil kolem poštěváčku a já se zadečkem otírala o jeho chloubu.
"Nialle, prosím, chci-chci abys…abys byl ve mně, abys mě vyšukal," snažila jsem se říct mezi sténáním. Niall mi sundal kalhotky a do ucha pošeptal:
"Teď si tě vezmu zezadu." Neptal se, jen mi to oznámil. Byl, ale opatrný pomalu do mě vstupoval, ale já ho chtěla okamžitě. Boky jsem mu vyšla vstříc a vzala si ho až po kořen. Ze začátku Niall pohyboval v pomalém tempu, ale čím byl blíž vyvrcholení zrychloval. Jednou rukou mi zase začal třít klitoris a tou druhou laskal mé ňadro. Cítila jsem, že už každou chvíli budu.
"Ni…já-já už…kurva…už budu."
"Já už-už…jsem." Když to Niall dořekl, cítila jsem, jak jeho penis ve mně párkrát zaškubal: vyvrcholil. Naplnilo mě jeho teplé semeno a mé stěny se začali stahovat kolem jeho penisu. Niall mi dále třel klitoris a tím prodlužoval můj orgasmus. Se zvoláním jeho jména jsem se prohnula jako luk, ale Niall nepolevoval, dále třel můj pahorek. Byla jsem strašně citlivá a po chvíli to na mě zase šlo, mé stěny se zase začali stahovat kolem Niallova údu, který byl stále ve mně. Cítila jsem, jak ve mně jeho penis zase tvrdne. Jak jeho erekce roste. Když v tom mě pohltil orgasmus. Celým tělem jsem se opřela o Nialla a na chvíli ztratila pojem o čase. Nevěděla jsem, kde jsem. Připadala jsem si vláčná, podlomily se mi kolena a na pár sekund se mi zatmělo před očima.
"Marry-Marry, jsi v pohodě?" ptal se mě Niall se strachem v hlase.
Usmála jsem se na něj a řekla: "Nikdy mi nebylo líp."
Niall se ze mě vysunul a se psíma očima se nejdříve podíval na mě a pak dolů na svého "kamaráda". Když v tom mu začal zvonit telefon. Bylo celkem vtipné pozorovat Nialla, jak hledá mobil a přitom mu stojí. Když ho konečně našel, zvednul ho a přišel zpět ke mně. Klekla jsem si na kolena a chytila jeho úd do ruky. Políbila jsem špičku. Jazykem jsem přejela jeho úd od kořene po žalud. Žalud jsem jazykem objela a pak vsála. Rukama jsem mu hladila a mačkala varlata. Zatímco Niall s někým mluvil.
Niall:
Šel jsem si pro mobil. Když jsem ho našel, šel jsem zpět k Marry a mobil zvednul. Byl to Liam.
"Ahoj, Liame, potřeboval si něco?" zeptal jsem se. Slyšel jsem Liama a kluky, jak se smějí.
"Počkej, Nialle, dám to handsfree, ať tě slyší i kluci," odpověděl Liam. Dále bych jen tak čekal, ale Marry asi nechtěla čekat. Klekla si na kolena a chytila mi ho do ruky. Sykavě jsem se nadechl.
"Jsi tam, Nialle?"zeptal se Liam
"Jo…jo, jsem," odpověděl jsem, zatímco jsem se díval, jak mi Marry po něm přejela jazykem. Snažil jsem se pravidelně dýchat.
"Nialle, tomu bys nevěřil, na netu a i ve zprávách se o tobě povídá, že jsi prý, cituji: Niall Horan z 1D si užíval s neznámou holkou ve výtahu, co na to jeho přítelkyně Erica Miller?"dořekl Liam a začal se i s kluky znovu smát, ale mi do smíchu nebylo za prvé: skoro celý svět bude vědět, že jsem to dělal ve výtahu a za druhé: už za chvilku budu.
"Ten bulvár, co si nevymyslí," dodal Louis mezi smíchem.
"Pravda," přitakal Zayn, "to už bych spíše tipoval Harryho, že si bude užívat ve výtahu, ale Niall," dodal a zase se začal smát
"Jo, já bych taky tipoval sebe," řekl Harry a zase propukl ve smích a s ním i ostatní. V ruce jsem začal drtit mobil a snažil se, co nejtišeji vzdychat. Podíval jsem se zase na Marry. Vsunula si můj penis skoro až po kořen a já jsem trochu víc nahlas zasténal.
"Nialle?"optali se všichni unisono.
"Hmm?" zmohl jsem se na takovou odpověď.
"Ty tam někoho máš?" zeptal se Liam.
"Hmm," odpověděl jsem, rukou se opřel o stěnu výtahu a začal hlasitě dýchat.
"Ty jsi v tom výtahu?" zeptal se Louis.
"Jasně, že tam nikoho nemá; Ale má; Jak vás napadlo, že je v tom výtahu; Určitě v tom výtahu není; Ale je!" začali se překřikovat navzájem.
"Ách, Marry," nevydržel jsem to a nakonec jsem zasténal a najednou to na druhém konci oněmělo. Už jsem to klukům pokládal, když jsem slyšel Harryho: "No, Nialle, ty zvíře!"
Ukončil jsem hovor a konečně se už mohl udělat.
Nakonec jsem napsala další ff-ku s Niallem. Zase je delší, krátké ff-ky mi moc nejdou. Doufám, že se vám bude líbit. Teď bych chtěla napsat ještě s Louisem. Mohla bych vás poprosit, kdybyste měli nějaký nápad, kde by se měl děj odehrávat (jako u mé předchozí ff-ky, kdy se děj odehrával v nemocnici), byla bych ráda. Jestli budete mít nějaké nápady, napište prosím do komentářů.
Ps. Omlouvám se za ty vulgární xD slova, ale postava Marry si to vyžadovala, byla to její součást jako charakter
Ps2. Moc jsem to po sobě nečetla jen rychle "proletěla" tak kdybyste tam našli chyby, omlouvám se
Dík AnneTt
 

108 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Chris Chris | 31. března 2013 v 12:15 | Reagovat

Ztratila jsem slova :O Tohle prostě popsat nejde :33

2 Lill Lill | 31. března 2013 v 14:14 | Reagovat

Hej to je božíí!!!!A ten konec,jak telefonoval :DDDDDDDDDDDD Píšeš úžasně!!!!

3 teall teall | 31. března 2013 v 15:41 | Reagovat

To je naprosto boží :3 a ten telefonát na konci :D

4 J-M J-M | 31. března 2013 v 16:15 | Reagovat

Chtělo by to poráčko, každý dokonalý příběhy potřebujou pokráčko. Autorko prosííííím :D.

5 valu valu | E-mail | 31. března 2013 v 16:47 | Reagovat

Jedním slovem je to prostě boží :3

6 Ellight Ellight | Web | 31. března 2013 v 17:07 | Reagovat

Tak tohle je dokonalý :'OO :'DDDDD

7 Carlie Carlie | 31. března 2013 v 17:44 | Reagovat

Telefonát nejlepší :'DDD nebo ta buchta, co si vzal místo, aby ji políbil :'DDDDDD fakt umííírááám :DDDDDDD

8 Adele Adele | 31. března 2013 v 19:04 | Reagovat

Pokračování

9 Bejka Bejka | 31. března 2013 v 19:10 | Reagovat

Bože!!!  Ja som umrela, jak som to dočítalal :D úúúúúúúžasnééééééé!!!!

10 Xoxo Xoxo | 31. března 2013 v 22:07 | Reagovat

Twl já se gebim až mám slzy v očích :DDDD zabila!

11 Xoxo Xoxo | 31. března 2013 v 22:14 | Reagovat

Jo a třeba... Co já vím... Dejme tomu loď? :DDDDD

12 ViKčA ViKčA | 31. března 2013 v 22:26 | Reagovat

Nemám slov! :)
Prostě D.O.K.O.N.A.L.Ý.! ;)
..a zabilas to hlavně na konci: "No, Nialle, ty zvíře!" :DD

Je to fakt super ;)
Moc se mi líbí jak píšeš a na 100% pokračuj a co nejdřív přidej další ;)

13 Annett Annett | 31. března 2013 v 22:53 | Reagovat

Mockrát děkuju za komentáře a díky, že jste si přečetli mou ff-ku :)))

[11]: díky, dobrý nápad možná že další povídka bude odehrávat s Louisem na lodi, ještě si to nechám projít hlavou :)))

14 Erika Erika | 31. března 2013 v 23:06 | Reagovat

je to úžasné :D a ten koniec najlepší :DDD z tohto by bolo skvelé pokračovanie :DD

15 3 3 | 1. dubna 2013 v 20:07 | Reagovat

tohle je naprosto dokonalý a nejlepší ten konec: "No, Nialle, ty zvíře!" to si zabila

16 Fade* Fade* | 1. dubna 2013 v 21:24 | Reagovat

Ten konec je prostě boží! :DDDD

17 Christine Christine | 7. dubna 2013 v 13:29 | Reagovat

to je boží!!!:O ten konec♥:D ale fakt, máš talent!

18 lucy lucy | 13. dubna 2013 v 18:44 | Reagovat

Je to bozi a totalne mne rozseka Harry v obouch vetach ktery rekl... :))

19 Terka Terka | 20. dubna 2013 v 23:35 | Reagovat

Bomba! :D

20 Sarah Sarah | 26. dubna 2013 v 14:02 | Reagovat

Hezký! To je tam někdo viděl????

21 Annett Annett | 26. dubna 2013 v 23:46 | Reagovat

[20]: No ve výtahu jsou obvykle kamery
Jinak díky za komentář :)))

22 Anett Anett | 17. května 2013 v 11:50 | Reagovat

Ten Harry to na konci zabil :DDD umírám tu smíchy :D jinak skvělá povídka je to nádherně napsaný:) a promiň že přidávám komentář tak pozdě:)

23 Baruuu Baruuu | 8. srpna 2013 v 1:04 | Reagovat

:'DDDDD ten konec :'D já si uplně představuju kluci takový Poker face =D a Harry..."No Nialle ty zvíře " :'D sem mrtvá :'D

24 Vanessa Vanessa | E-mail | 12. srpna 2013 v 4:14 | Reagovat

Je to dokonalé fakt!.. Je to asi naj perverzná ff-ka, ktorú som do teraz prečítala!.. :3 Autorka si fakt talentované číslo.. ;* A skús niečo v tojke.. (y) Daj mi tvoj fb prosím! :3 This is really AmaZayn story!...<3

25 Veronika Veronika | 17. prosince 2013 v 18:15 | Reagovat

Waaaaaaaaaau, ja nemám slov.. Jeho dokonale, pekne opísané :D  idem ešte niečo prečítať

26 Kaťa Kaťa | E-mail | 26. dubna 2015 v 22:32 | Reagovat

Dlouho jsem se tak nezasmala, je to uzasny :D :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama