Zvrhlíci

21. dubna 2013 v 13:28 | Ruby |  Narry

Title: Zvrhlíci
By: Veronika
Rubyina zvrhlá dušinka tančí oslavné tance.


Heh, raději snad nic k tomuhle říkat nebudu, snad jen hezké počtení :D ..

Stáli jsme s Harrym v tmavé kuchyni a otevřeli jednu lahev vodky. Vytratili jsme se z večírku, abychom byli sami, za jediným účelem, chtěli jsme sex, oba. Nikdo to o nás nevěděl, ale už to bude rok, co jsme spolu poprvé spali. Nevím, láska v tom asi nebude, jenom velký chtíč. Dokázali jsme se dokonale sehrát, věděli přesně, co se tomu druhému líbí, a dostávali se navzájem do varu. Oba jsme byli toho názoru, že náš společný sex, je lepší než s nějakou holkou. Harry se z plna hrdla napil vodky, a podal mi ji, já se opřel o ostrůvek, který byl asi metr od kuchyňské linky a s chutí se napil. Harry si mezi tím rozepnul pár knoflíků na košili.
"Chceš to zkusit tady?" zeptal se mě šibalsky, možná máme poslední příležitost, jindy nemusí být dům prázdný. Volnou rukou jsem přejel po mramorové lesklé desce a usmál se. Harry se na mě tiskl tělem a otíral se čelem a nosem o mou tvář. Položil jsem lahev vedle sebe a uchytil jeho boky.
" Hlavně už to chci!" odpověděl jsem provokativně a skousl mu horní ret. On vysunul jazyk a čekal, až udělám totéž. Když se střetly, jemně jsem přejížděl špičkou po té jeho, a pak oba s nimi lehce třepali, jazyky po sobě klouzaly a otíraly se. Bylo to vzrušující, oba jsme tohle milovali. Dívali jsme si při tom do očí, z kterých šlo vyčíst, že jsme oba nadržení, příjemně jsme se usmívali. Harry pootevřel ústa a tváří se přiblížil k mé, naše jazyky si schoval do svých úst a začal mě líbat. Já mu začal rychle odepínat poslední knoflíky, a poté z něj doslova tu košili serval, možná že jsem na jeden knoflík zapomněl. Harry nezůstal pozadu, šikovným tahem mi sundal tričko a tím přerušil naše líbání. Prohlížel jsem si jeho polonahé tělo, které bylo dokonalé, zbožňoval jsem jeho tetování. Rozverně mě kousl do rtu, dlaněmi chytil mé boky a vysadil mě na pult, nebyl moc vysoký ani nízký, tak akorát. Začal mi rozepínat kalhoty, já si lehl a podepřel se lokty, abych mohl nadzvednout zadeček, jinak by mi rifle se spodním prádlem nesundal. Nechal mi je u kolenou a začal hladit má stehna, přejížděl dlaněmi po jejich stranách až dozadu na zadeček a poté vnitřek zpátky, hladil mě těsně vedle penisu a varlat, dráždil mě. Byl jsem vzrušený, díval se mu do očí, a skousnul spodní ret mezi zoubky. Vedle mě ležela miska s ovocem, dostal jsem skvělý nápad. Vzal jeden banán a rozbalil ho, podal mu jej. Byl mile zaskočený, vzal mi ho z ruky a koukl na mě, co po něm chci.
"Předveď mě, jak mi ho budeš kouřit," pronesl jsem toužebně k němu, a ještě víc semknul ret mezi zuby. Nedočkavě čekal, až začne.
"Jsi zvrhlý!" odsekl, před tím, než si banán vložil do úst. Stoupl si mezi mé nohy, až úplně k pultu, aby byl co nejblíže, já se stále podpíral o lokty, a sledoval jeho rty a oči, které přivíral a rty, které slíbávaly po stranách banán. Jazykem začal přejíždět nahoru a dolů, poté obkroužil špičku a následně si jej celý vsunul do úst. Když jsem ho pozoroval, můj penis vzrušením pomalu tvrdnul. Jazykem jsem slastí přejížděl po svých rtech. Chtěl jsem být, tím banánem. Když viděl, že už jsem vzrušený, vytáhl si ho s úst a naklonil se s ním za mnou.
"Na, vem si, je to tvůj penis," zašeptal do mé tváře s jasnou dávkou dráždivosti. Nasadil mi banán mezi rty, byl celý olízaný, a pomalu ho vsunul do mých úst. Nechal mi ho, a přesunul svá ústa k mému penisu. Jednou rukou jsem si banán vytahoval, a ke konci ukousl jeho špičku, poté ho odložil, a spokojeně sledoval, jak mě laská. Olizoval ho celým jazykem, kroužil kolem špičky, následně ho líbal, pravou rukou si ho přidržoval u kořene a levou mě hladil na bříšku. Rty se k němu přisával a dělal tak na něm mokré kolečka, poté si ho celý nabral do úst a začal mě pořádně kouřit. Byl rychlý, a já nestačil lapat po dechu, propínal jsem se v zádech a slastí vrněl. Chvíli jsem se díval, jak si s ním hraje, ale pak to nevydržel a zaklonil hlavu, mezi táhlým vrněním jsem mumlal jeho jméno. On se jen usmíval, věděl, co to semnou dělá. Dával si ho až po kořen a někdy vytasil zoubky, když přejížděl. Ucítil, jak mi v něm trhlo, nechal si trošku spermatu nastříkat do úst, pak ho vytáhl a přiložil k mému bříšku, sténal jsem, zatímco mi s penisu stříkalo sperma na břicho a hruď. Harry se ke mně nahnul a začal mě líbat.
"Uhmm," vydralo se mi z úst do polibku. Přesunul polibky na krk a z krku jazykem přejel až na mou hruď, kde začal slíbávat mé sperma. "Bože," hlesl jsem vzrušením, a koukal se na něj. Jednou rukou ho hladil ve vlasech. Zvedl pohled na mě, jeden prst namočil do spermatu a šibalsky se usmál.
"Ochutnej se," pobídl mě a přiložil mi potřísněný ukazováček ke rtům. Neváhal jsem, hrozně mě tenhle nápad vzrušoval. Ani na sekundu jsem neodvrátil pohled od jeho očí, a začal pomalu táhle slíbávat mé sperma z jeho prstu. První po bokách, nakonec ho celý vsál do úst a olízl. Harry byl z mého počínání maximálně vzrušený, už mě chtěl, strašně moc.
"Nialle," zavrněl, když viděl, jak jsem nestydatě spolykal vlastní sperma. Zvedl jsem se do sedu a spočinul tváří u něj.
"Chtěl bys mě šukat, co?" usmál jsem se provokativně a sledoval jeho napjatou tvář.
"Chci cítit, jak se v tobě ztrácím," klesl nadrženě a odstoupil, aby se rychle svléknul. Já mezi tím seskočil na zem, a obrátil se k němu zády, lehce se dlaněmi opřel o pult, kde jsem před chvíli seděl, prohnul se v zádech, a vyšpulil zadeček. Ucítil jsem jeho dlaň, která sjížděla prostředkem, mezi půlkami. Poté si mé nohy lehce roztáhl od sebe a klekl si. Když mě začal lízat, myslel jsem, že zešílím, jeho jazyk kroužil kolem mojí dírky, poté přes ni jezdil, a nakonec ji špičkou začal hbitě lízat.
"Hazz," funěl jsem jeho jméno. Když byl jeho penis ztopořený, zvedl se, dal ho k zadečku a zprudka do mě pronikl. Předklonil jsem se a trhl tělem. Nečekal, až se uklidním, začal mě mrdat silně a rychle. Párkrát pánví zakroužil, a poté hned přirážel. Cítil jsem jeho celou délku v sobě, a začal přirážet proti jeho pánvi. Narovnal jsem tělo a opřel se zády o něj, rukou si stáhl jeho hlavu a natočil tvář k jeho, abychom se mohli líbat, zběsile do mě pronikal, a zároveň loudavě, něžně líbal, bylo to tak nesourodé, ale vzrušující. Naše těla zalil pot.
"Harry, no tak," vrněl jsem do jeho úst, už bylo na čase, aby se udělal. Šukal mě už dlouhých deset minut.
"Nialle," zasténal bolestně, ucítil jsem, jak v jeho penise škublo. Naplnil mě spermatem a po chvíli ze mě vyšel. Hodnou chvilku ještě slastí vrněl. Otočil jsem se čelem k němu, a viděl, jak mu kapky potu padají z konečků vlasů. Pohladil ho a začal líbat. Přitiskl se na mě celým tělem, naše penisy se o sebe třely a dotýkaly. Párkrát jsem pánví zapohyboval proti jeho. On se jen zvrhle usmál a dál mě líbal. Dlaněmi jsem přejel po jeho zádech, až na jeho zadeček. Sevřel jsem silně jeho půlky, a trošku je od sebe odtahoval a lehce zmačkával. Poté jsem jedním prstem obkroužil jeho dírku, a vsunul ho dovnitř. Mezi tím se náš nesmělý polibek proměnil ve francouzský a Harry myslel, že zešílí, když cítil, jak ho laskám.
"Tohle ještě není konec," pronesl jsem šibalsky a usmál se…
 

92 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Líza Líza | 21. dubna 2013 v 14:08 | Reagovat

Peckáá

2 Katy Kees Katy Kees | 21. dubna 2013 v 14:39 | Reagovat

Nemá chybu.

3 Veronika Veronika | 21. dubna 2013 v 14:45 | Reagovat

Děkuji, teď se cítím, ale děsně úchylně :D.....Ani jsem si nevšimla, že už to tady je, jelikož jsem k tomu posílala obrázek s banánem :D, asi jste to holky spletly, ale nevadí, nikdo není dokonalý.. ;-)

4 kiks kiks | 21. dubna 2013 v 15:01 | Reagovat

Wow ! Tak totok je bomba :P

5 Lux Lux | 21. dubna 2013 v 18:13 | Reagovat

úžasne , pokračko prosím :D

6 Ronnie Ronnie | 21. dubna 2013 v 22:28 | Reagovat

úžasný doufám že bude pokračování :D

7 Emma Emma | 22. dubna 2013 v 16:27 | Reagovat

Úžasné. Jsem ráda za tohoto Nialla zvrhlíka, který vybočuje ze zástupu sladkých a nevinných Niallů. Opakuji úžasné. Ale dle mého názoru by to pokračování jen zkazilo, you know, takové to kouzlo by se vytratilo. Just my opinion :)

8 Veronika Veronika | 22. dubna 2013 v 17:52 | Reagovat

Jsem ráda, že se líbí :D :) .

[7]: Děkuji, za názor. Popravdě, jsem zapřemýšlela nad dalším jedním dílem, jako pokračování, ale nakonec jsem usoudila, že takhle je to lepší. Má prvotní myšlenka byla jednodílovka, a tak to i zůstane. :-)...Takže, všem holkám, které chtějí pokračování, se velmi omlouvám.. :*

9 Kristie Kristie | 22. dubna 2013 v 18:55 | Reagovat

Dokonalost!

10 Mrs.Horan Mrs.Horan | 22. dubna 2013 v 20:07 | Reagovat

Áááá..! :D Jsem úchylná?! :D Asi jo,líbí se mi to! :D  Konečně něco kde Nialler není nevinnej ale trochu (možná víc!) hajzlík :D

11 Licky Licky | E-mail | Web | 5. května 2013 v 15:28 | Reagovat

twl!! Tohle je vůbec možné?
Ležím si na pohovce a poslouchám boyfrienda od biebera-smrtelná kombinace.
Tvoje povídka mě nutí tisknout stehna k sobě a zhluboka dýchat!!
Nechápu proč, ale úplně mě unesla ta část s banánem!!
Miluju tě, nejlepší Narry co jsem kdy četla.

12 Nikol Nikol | 10. května 2013 v 13:38 | Reagovat

super asi sem uchylná ale bude další část???

13 Nell Nell | 15. února 2014 v 14:25 | Reagovat

Boží... dpokonalé...

Kdo pak snědl ten banán? Doufám že Liam, ani nevím proč ale bylo by to vtipný :D

14 Karin Karin | 28. ledna 2015 v 20:47 | Reagovat

Tak tohle bylo parádní.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama