I do not want a romance

3. května 2013 v 23:26 | Ruby |  Niall Horan

Title: I do not want a romance
By: Mrs. PerfectMrazivé ráno, zatažená obloha a pozvolna poletující sněhové vločky. Tak začínal další lednový den. Vystoupila z vyhřátého auta a zachvěla se. Natáhla rukavice, upravila si šálu a vydala se z parkoviště ke kancelářím. Začalo sněžit o něco víc a než vešla do budovy, kde pracovala, už ze sebe musela setřást sníh.
"Dobré ráno," pozdravila obě recepční a zamířila k výtahům. Cestou do kanceláře přemýšlela, jak dokončí projekt, který jí její nadřízený přiřadil. Už teď věděla, že dnešní den bude dlouhý a po otevření emailu ji o tom utvrdila zpráva od šéfa, že zítra ráno chce mít dokončený projekt na stole. No paráda, nic jiného ani nečekala. Sáhla po telefonu a vytočila číslo kolegy Nialla, který jí s tím pomáhá. Usmála se. On je jedním z důvodů, proč ten projekt přijala. Domluvili se, že za ní přijde do kanceláře a vrhnou se do práce. Když položila telefon, vybavil se jí okamžik, kdy je šéf seznamoval. Ten moment příjemného překvapení byl téměř hmatatelný a bylo zřejmé, že si padli do oka a to nejen po stránce pracovní. Vybrala si ho jako společníka v tomhle projektu. Niall byl přitažlivý chlap, vysoký, blonďatý a s neuvěřitelným smyslem pro humor. Téměř vždy byl dobře naladěn a jeho pozitivní přístup k životu i k práci byl jako závan čerstvého vzduchu, který v poslední době postrádala.
"Ahoj, zlatíčko, tak jdeme na to?" Z myšlenek ji vytrhl onen muž, když vešel do její kanceláře a opět bez zaklepání.
"Nialle, ty se nenaučíš klepat, viď?" řekla napůl vážně a usmála se.
"Vždyť mě znáš," zazubil se. "Bude to dlouhý den, zlatíčko, takže bych bral kávu a k tomu malý dezert. Třeba tebe." Pomalým krokem se k ní blížil.
"Spíš bys potřeboval studenou sprchu," zasmála se. Objednala u asistentky kávu a otočila se k němu. Stál těsně u ní. "Nialle, máme moc práce."
"Já vím, jenomže ty mě hrozně moc přitahuješ a mám neskutečnou chuť tě políbit."
Zírala na něho jako na ducha. "Opravdu? Ale vždyť víš, že nejsem pro románky v práci."
"To vím, ale já nechci románek. Já Tě chci rozmazlovat, dotýkat se tě, líbat a lízat," usmál se.
"Prevíte!" Chtěla ještě něco dodat, ale přerušilo je zaklepání asistentky, když přinesla kávu.
"Já to nevzdám," zašeptal, když procházel kolem ní. Posadili se ke stolu a pustili se do práce. Kolem poledne jim nechala přinést oběd. Seděli proti sobě, během jídla ji téměř nespustil z očí. Probírali další strategii projektu, k dokončení jim chyběla ještě spousta věcí, ale zatím to šlo dobře.
"Claudie?"
"Copak, už mi konečně řekneš, proč mě tak pozoruješ?"
"Možná ano, možná ne, ale teď mi řekni, proč jsi souhlasila přijmout ten projekt a vybrala sis mě jako společníka?" Díval se jí zpříma do očí a lehce zvážněl. Uhnula pohledem a zadívala se k oknu. Proč vlastně souhlasila a vybrala si jeho? Přemýšlela…
"Proč? Vlastně nevím anebo vím, ale říct ti to, tak tenhle projekt dnes nedoděláme," zasmála se, zvedla se a uklidila prázdné krabice od jídla.
Stále se na ni díval. "Já to stejně nevzdám, řekneš, až budeš sama chtít," řekl už s úsměvem na tváři. "Jdeme makat, zlatíčko." Opět se ponořili do práce, čas neúprosně letěl, když skončili, bylo už něco málo po desáté večer. Uložila a odeslala finální projekt nadřízenému a vypnula počítač. Pohodlně se usadila do křesílka a nohy položila na stolek před ní.
"Spokojená?" ucítila Niallovy ruce na svých ramenou. Masíroval jí jemně a ona se začínala pomalu uvolňovat, bylo to tak příjemné konečně vypnout.
Cítil teplo její kůže pod slabým svetříkem. Měla zavřené oči. Naklonil se nad ní a pomalu políbil na rty a poté se lehce odtáhl. Stále měla zavřené oči, ale usmívala se.
"Vybrala jsem si Tě, protože mě přitahuješ. Nechci románek v práci, a jestli to někomu řekneš, zničím Tě." Otevřela oči, přesunul se před ní a klekl si mezi její nohy.
"Jsi pěkná mrcha," ušklíbl se a pohladil ji po rukou.
"Vážně? Tak to by ses měl otočit a odejít."
Díval se jí zpříma do očí. "Tak to ani náhodou, já si Tě totiž chci vychutnat a ochutnat a lehounce vzrušit a chci, abys prosila, abych se s Tebou pomiloval."
"Prosit budeš Ty," zasmála se a její vyzývavý pohled mluvil za vše. Neváhal ani vteřinu, přitáhl ji k sobě a políbil. Líbali se vášnivě i hravě. Hladil ji. Rychle mu rozepínala knoflíčky košile a poté mu ji stáhla, stejně tak jako on jí sundal lehký svetřík. Líbal ji na krk a sunul se k jejím prsům. Obratně rozepnul podprsenku a upustil ji na zem. Laskal ji bradavky, hrál si s nimi, kousal a lízal. Sténala a zatínala nehty do jeho zad. Vytáhla ho k sobě nahoru a rychlým pohybem mu sundala kalhoty i boxerky.
"Jsi rychlá," zasmál se "Ale trochu to vyrovnáme, stoupni si." A ona na nic nečekala. Poslechla. Měla sukni lehce pod kolena, vysoké kozačky a samodržící punčochy. Rukama jel pomalu od kolen nahoru, stáhl jí kalhotky a přejel prstem přes její klín. Ucítil jak je vlhká. Rozepnul zip sukně a nechal ji volně spadnout na zem. Stála před ním nahá jen ve vysokých kozačkách a krajkových punčochách. Polknul a ona se usmála. Stoupnul si před ní, přejela rukou po jeho připraveném penisu a stiskla ho. Hrála si s ním, přejížděla po něm.
Zrychleně dýchal."Tak takhle to dlouho nevydržím," zachraptěl.
"Opravdu? Tak to bys s tím měl asi něco udělat. Prosím, pomiluj se se mnou," ušklíbla se.
"Ty potvoro." Chytil ji za boky, přitiskl na křeslo. Ochotně roztáhla nohy a přitáhla si ho k sobě. Zašeptala mu do ucha. "Prosím, udělej mi to." Na nic nečekal a prudce do ní pronikl.
"Jsi tak horká," zasténal, líbali se a milovali jako o život. Pronikal do ní znova a znova, otočil se tak, aby si na něj mohla sednout. Přizpůsobil se jejímu rytmu. Cítil, jak se chvěje, cítil její vůni i hebkost jejích dlouhých vlasů. Tiskla se k němu a sténala rozkoší.
"Prosím, nepřestávej," prosila. Byl napnutý jako struna. Tak moc ji chtěl, ale orgasmus se nezadržitelně blížil a ona zrychlila. Vykřikla a zaklonila se a Niall v tu chvíli ucítil, jak ho uvnitř svírá. Trvalo jen pár vteřin a vlna orgasmu jím projela naplno, tiskl ji k sobě, vzdychala a její tělo se pomalu uvolňovalo. Položila mu hlavu na prsa a ucítila, jak rychle mu tluče srdce.
"Spokojený?" Rukou si přitáhl její hlavu a políbil ji něžně na rty s doznívající vášní.
"Spokojený je slabé slovo. Nechci románek. Chci Tebe."
Usmála se a rozhlédla se kolem. "Jsi blázen."
"Vážně? Jestli to znamená, že mě chceš, tak budu bláznem rád," znova ji políbil a nechal myšlenky plynout.
 

60 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Jannah Jannah | 4. května 2013 v 0:06 | Reagovat

Nádhené :3

2 Luida Luida | 10. května 2013 v 20:32 | Reagovat

luxus! :))*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama