Sex s ex - 2/2

12. května 2013 v 17:18 | Ruby |  Niall Horan
Title: Sex s ex
By: AnneTt
Part: 2/2Ve chvíli, kdy jsme vešli na záchodky, mě Niall natlačil na jejich dveře. Za vlasy mě držel pevně u dveří a líbal mé naběhlé rty. Byl jak utržený z řetězu a rukama mi vyhrnoval sukni. Silně tisknul má stehna a já tušila, že na nich budu mít modřiny.
"Caroline," zasténal a zaklonil hlavu, když jsem ho silně stiskla přes kalhoty. Nehty jsem jezdila po
poklopci, a hned na to se s ním mazlila s dlaní. Pravou rukou jsem si ho zpět přitáhla za vlasy, zatímco
jsem druhou rukou "mučila" jeho stále se vzdouvající chloubu. Jazykem jsem okopírovala tvar Niallových rtů a od jednoho koutku ke druhému je okousávala. Když v tom jsem dost silně stiskla jeho erekci.
"Sakra," zaklel a opřel se o mé rameno. Vískala jsem ho ve vlasech a sem tam pohladila po krku, na kterém se perlil pot. V druhé dlani jsem cítila, jak se stále víc zvětšuje jeho chlouba. Rostla mi v dlani. Niall v dlaních stále drtil mé stehna, a když jsem ho silněji stiskla přes kalhoty, na oplátku mi do nich zaryl prsty. Rukou, kterou jsem obšťastňovala jeho úd, jsem uvolnila knoflík a stáhla zip kalhot. Stáhla jsem níže boxerky a tím uvolnila jeho chloubu. Rukou jsem se snažila ho dotlačit k umyvadlům. Pochopil a sám přešel pozpátku těch pár kroků. Opřel se o pult a já si před něj klekla. Kalhoty i s boxerkami jsem mu stáhla až dolů. Podívala jsem se do jeho tváře a pokřiveně se usmála. Niall mi opětoval pohled. Zastřeně se mi díval do očí, a když jsem olízla špičku žaludu, zvrátil hlavu dozadu.
"Ano…," zasténal
Uchopila jsem jeho penis do ruky a přejela po celé délce. Tam a zpátky. Od kořenu až ke špičce. Jazykem jsem obkroužila žalud a vsála ho do úst. Niall sebou škubnul. Chytla jsem ho za stehna a hladila je. Byl celý ztuhlý. Pod rukama jsem mohla cítit, jak se jeho svaly napínají a zase uvolňují. Rukama jsem jela nahoru a do obou dlaní vzala jeho varlata. Stiskla jsem je.
"Kruci!" zaklel a pevně se chytil hran pultu.
Vzala jsem si ho do úst, ale ne celý. Cítila jsem, jak celý tepe a sem tam škubne. Vsála jsem ho a sem tam po něm kmitala jazykem. Pravou rukou jsem si pomáhala. Co nejsilněji jsem ho vsála do sebe a zuby po něm přejela až nahoru ke špičce, kterou jsem jemně skousla a zase zpět, ale teď až ke kořenu. Niall mě uchopil za vlasy a určoval si pohyby sám, já jen měnila intenzitu. Chvíli jsem ho sála silněji a chvíli zase jemněji. Někdy jsem přidala i zoubky. Ale když mi Niall začal pánví přirážet do pusy a rukou, kterou mě držel za vlasy si určovat tempo rychleji, věděla jsem, že každou chvíli bude. Co nejsilněji jsem ho obemkla a zuby naposledy táhla po celé délce jeho údu. Párkrát mi v ústech zaškubal a já se snažila uhnout, aby se mi neudělal do úst, ale Niall mě pevně přidržel a já musela vše spolknout. Ztuhnul a hlasitě zasténal mé jméno. Já v ústech ucítila jeho teplé lepkavé a hlavně, ne moc chutné, semeno. Ozval se můj dávicí reflex a já se držela, jen ať se nepozvracím. Niall stále ještě prožíval orgasmus a já nestíhala polykat jeho semeno. Za chvíli pár krát zacukal a jeho tělo ochablo. Vše, co mi zbylo ještě v ústech, jsem spolykala a Niall mě konečně pustil ze svého sevření. Pomalu jsem se stavěla a vzala za lemy Niallova trička, které jsem mu hned přetáhla přes hlavu. Líbala jsem ho od jeho, zatím napůl ochablého, údu přes pupek, hruď krk až na ústa. Políbila jsem ho a Niall mě okamžitě za vlasy k sobě přitiskl a jako první mi vplul jazykem do úst. Když se naše jazyky o sebe poprvé otřely, zašklebil se do polibku, ale pokračoval. Skousnul mi ret
a zašeptal.
"Chutnám ti? Protože já sám sobě ne." Znovu se zašklebil
Jazykem jsem vyhledala ten jeho a chvíli se s ním mazlila. Poté jsem sjela k jeho uchu a smyslným hlasem zašeptala.
"Mně taky nechutnášn Niallere!" a skousla ho, a hned na to přešla zpět k jeho tváři a nevinně se usmála.
"Právě jsi ranila mé city, Car," zašeptal mi do rtů a políbil je
Rukama sjel na má stehna a vyzvednul mě. Obmotala jsem nohy kolem jeho boků a na klínu mohla
pocítit jeho znovunabyté vzrušení. Otočil se s námi a posadil mě na pult vedle umyvadla. Více mi
roztáhnul stehna a sukni mi vyhrnul až na boky. Vzal lemy mého topu a pomalu odhaloval mou nahou
kůži. Nakonec mi top přetáhnul přes hlavu a do dlaní vzal mé stále zahalená ňadra, která hnětl. Kousala jsem se do rtů, abych nesténala. Niall měnil intenzitu. Občas je něžně hnětl, a na to hned silně stisknul. Zaklonila jsem hlavu.
"Nialle," vzdychala jsem
Niall rozepnul mou podprsenku zepředu, kde se nacházelo zapínání a stáhnul ji po mých pažích dolů. Své ruce přemístil na má ňadra a ve dlaních je hnětl. Palci obkroužil bradavky a pak je silně stisknul. Zasténala jsem. Své ruce vystřídal za rty a jazykem kmital a sál bradavky. Nezapomněl je skousávat. Rukou jsem si ho přitáhla blíž a prohnula se v zádech, aby měl lepší přístup.
"Po-polib mě." Poprosila jsem ho mezi sténáním
Na nic nečekal a náruživě se vpil do mých rtů, zatímco rukou odhrnul tenkou látku mých kalhotek a tvrdě do mě vniknul.
"Aáá," zasténala jsem bolestí
"Car. Caroline, v pohodě?" ptal se starostlivě Niall a přestal přirážet
"Jo, můžeš, pokračuj," řekla jsem po chvilce trochu vyvedená z míry jeho náhlou starostlivostí, která, jak se zdá, hned vyprchala a on opět silně přirazil. Tentokrát jsem zasténala, ale slastí. Niall drtil má stehna v pevném sevření a snažil se co nejhlouběji přirážet
"Co-co děláš?" vyjekla jsem, když náhle přestal a vyšel ze mě.
Neodpověděl. Sundal mi kalhotky i sukni. Sklonil se nad mým klínem a vzal do úst můj naběhlý pulzující klitoris. Znovu jsem zvrátila hlavu a pánví vycházela vstříc jeho ústům.
"Panebože, Nialle." Chytila jsem se hran pultu.
Pevně mě chytil za pozadí, do kterého zatnul své prsty. Jazykem neustálé dráždil a kmital po poštěváčku. Přejel přes něj jemně zuby a vsál ho hluboko do svých úst. Zasténala jsem a vyklenula se do oblouku. Do ruky jsem vzala hrst Niallových vlasů a hlavu se mu snažila, co nejvíc přitlačit na svůj klín. Vniknul do mě dvěma prsty a já hlasitě vyjekla. Kousala jsem se do rtů, abych hlasitě nesténala, ale výkřiky si stejně našly cestu ven. K dvěma prstům přidal ještě jeden a než vyměnil svůj jazyk na mém poštěváčku za palec, naposledy ho obkroužil. Palcem laskal klitoris v krouživých pohybech a v udaném rytmu do mě vstupoval a vystupoval. Měnil intenzitu přírazů, a když naposledy surově přirazil, palcem stisknul silně pulzující klitoris a kousnul mě do vnitřní strany stehna, hlasitě jsem vykřikla zkomoleninu jeho jména. Orgasmus mě pohltil jako větrná smršť a já se snažila vydýchat ten neuvěřitelný okamžik. Niall mě bohužel nenechal. Jakožto před chvíli jsem se snažila Niallovu hlavu a hlavně ty božská ústa přitáhnout, co nejblíže ke svému klínu, teď jsem se ji snažila odtlačit. Nepovedlo se. Niall byl silnější a snad ještě více, si mě přitáhnul ke svým rtům. Jazykem vnikl mezi mé stydké pysky a polaskal celou délku prohlubně. Rukama pevně chytil má stehna a více je roztáhnul od sebe.
"Ni-Nialle, já-já nemůžu!" skoro jsem křičela
Můj první orgasmus pořádně ještě neodezněl. Byla jsem stále hodně přecitlivělá a už jsem měla mít
další? Niall na mé protesty nebral ohled. Vniknul do mě jazykem a palcem a ukazováčkem silněji stisknul můj nateklý klitoris.
"Nialle," křičela jsem ve strhujícím orgasmu, který mě náhle znovu pohltil
Stehny jsem uvěznila Niallovu hlavu u svého klínu a mohla cítit, jak kolem mých sevřenějších stěn stále kmitá jazykem. Prodlužoval můj orgasmus a já hlasitě sténala. Ne-li křičela.
"Dost. Pro-prosím, dost!" nepřestával a mé tváře zdobily slzy
Nevěděla jsem, co mám dělat. Nemohla jsem takový nával slasti vydržet. Nemohla jsem mít tolik
orgasmů najednou. Teď už jsem nesténala, ale křičela. Jediným mým štěstím bylo, že vedle hrála hlasitá hudba, jinak by si asi lidé mysleli, že mě tu Niall zabíjí. Když mě měl znovu pohltit orgasmus Niall z ničeho nic přestal a narovnal se. Přitáhnul si mě do náruče a hladil mě po zpocených zádech. Podíval se mi do tváře a něžně mě políbil. Polibek jsem mu s radostí opětovala. Po polibku se mi zadíval do očí. Zvedl jeden koutek úst ve smyslném úsměvu a v očích mu hráli všichni čerti. Nechápavě jsem nakrčila čelo, když v tom do mě najednou nekompromisně vniknul.
"Ne!" vykřikla jsem v orgasmu a zaryla své nehty do Niallovy páteře
Niall ještě asi dvakrát přirazil a hluboko v mém nitru vyvrcholil. Pažemi mě silně svíral a křečovitě hladil mé vlasy. Stále byl ve mně a mě bylo báječně. Opřela jsem se o Niallovo rameno a snažila se vydýchávat asi nejlepší orgasmus, který jsem kdy zažila. Hladila jsem jeho zpocená záda a celým tělem se o něj opřela. Nikdy jsem si neuvědomovala, jak mi chyběl.
"Chyběl jsi mi," zašeptala jsem po notné chvíli do jeho ramene
"Já vím."
"Sebevědomí ti taky nechybí." Podívala jsem se mu tentokrát do tváře
"Já vím."
"Taky jsi mi chyběla," dodal po chvíli a náruživě mě políbil. Polibek jsem mu opětovala a víc se k němu přivinula. Po chvíli nesmyslného koukání po záchodcích můj pohled padl na přivřené dveře. Ztuhnula jsem.
"Nialle! Ty dveře. Ty jsi nezavřel dveře?!" podívala jsem se vystrašeně zpět do jeho tváře
"Ne-é." Poškrábal se za krkem a nuceně se usmál "Já myslel, že jsi je zavřela ty!"
***
Doufám, že jsem vás nezklamala a slibovaná ff-ka s Niallem se vám líbila. Já vím je dlouhá. Poslední
dobou píšu pořád dlouhé. Doufám, že vás ta délka neodradila od čtení.
Jakýkoliv komentář potěší, a když tak můžete, (jestli budete chtít), zase do komentářů napsat o kom by
měla být příští.
Jinak jako obvykle se omlouvám za případné chyby.
/A tohle je teď asi nejdelší, co jsem kdy napsala. (Měla jsem to zkrátit? Asi jo že? Nebo rozdělit na dvě
části? )/
Dík
AnneTt
 

82 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 El El | 12. května 2013 v 18:45 | Reagovat

OU MAJ GÁÁÁÁÁŠ!!! Vat t flak! Is sou gůd! :DDDD to twl miluju tvoje povídky!

2 Ellie Ellie | 12. května 2013 v 19:37 | Reagovat

Boží :D jenom koukám že Niall zapomněl vystoupit :DD

3 Mimi Mimi | 12. května 2013 v 22:44 | Reagovat

Najdokonalejsia uchylna poviedka ;)

4 elliedreamer (Ell) elliedreamer (Ell) | 12. května 2013 v 22:52 | Reagovat

jedna z nejlepších co jsem kdy četla heeey!! :OOO

5 bebs. bebs. | Web | 12. května 2013 v 23:08 | Reagovat

tak toto je presný príklad toho, ako si predstavujem fakt dobrý príbeh. je to originálne, perfektne rozpísané a zachytáva to iba jeden príbeh. konečne príbeh s niallom, ktorý vážne za niečo stojí. klaniam sa.
a mňa osobne by potešilo niečo s louisom. príbehov o ňom je málo a rada by som si prečítala čosi tak skvelé, ako je toto. dĺžka mi vyhovuje, určite príbehy neskracuj.

6 veruš veruš | E-mail | 13. května 2013 v 10:08 | Reagovat

Užasne. Nechceš napsat pokračovani jak to dopadlo mezi Car a Niallem? Jinak nemam slov

7 Christie Christie | 13. května 2013 v 12:35 | Reagovat

Wohooo :D Boží!

8 Jana Jana | 13. května 2013 v 15:20 | Reagovat

[6]: Souhlasím, příběh je úžasný!:) Také bych ráda viděla pokračování ve kterém by bylo jak to mezi nimi dopadlo :)

9 Aria Aria | 13. května 2013 v 16:48 | Reagovat

Oh. My. Fucking. God.
Bolo to úžasné. Úplne úžasné. Až na pár chybičiek a opakujúcich sa slov to bolo to najlepšie, čo som za poslednú dobu čítala. A ešte aj s Niallom! :333
Najpeckovejšia bola tá časť o tom, kde sa ho pýtala, či posiluje ( :3333 ) , a potom ten koniec. :´DDD Super, že sa vlastne stále nevie, či sa dali opäť dokopy alebo nie. :33
Klobúk dolu, naozaj skvelé. ;)
A ďalšia ff-ka by mohla byť s Harrym, to by bolo úplne super. :))

10 sam sam | 13. května 2013 v 20:15 | Reagovat

I love takovýhle nadržený ff-ky <3 příště Harry ne ?:P a že je to dlouhý?? Miluju když je to dlouhý krátký stojí za hovno :D

11 Terri** Terri** | Web | 13. května 2013 v 21:13 | Reagovat

Je to úžasné!! :'33 Další, další a další!! :D

12 Annett Annett | 13. května 2013 v 21:49 | Reagovat

JJsem ráda že se vám povídka líbila a mockrát děkuji za komentáře

13 Mrs. Horan Mrs. Horan | 13. května 2013 v 22:29 | Reagovat

Tak to je boží ! Nejlepší povídka co jsem kdy četla ! BIG Like !

14 Maya Maya | E-mail | 16. května 2013 v 19:28 | Reagovat

najlepsiaaa :)

15 Viki Viki | E-mail | 16. května 2013 v 23:22 | Reagovat

Já věděla, že mě nezklameš :333 Díky moc :)

16 Viki Viki | E-mail | 16. května 2013 v 23:22 | Reagovat

Jinak to máš nádherné :* Jako vždy

17 Annett Annett | 17. května 2013 v 16:51 | Reagovat

Tak mockrát děkuji za tak úžasné komentáře a jsem ráda že se vám povídka líbila. Člověka dokáže vždy nakopnout  k psaní nové povídkykdyž ví že jeho "práci" někdo čte a já vám děkuji že komentujete a čtete tu mou.
***
Dále k nové povídce asi budu psát
s Harrym. Něco málo už mám napsané a budu se snažit ti dopsat di konce víkendu, ale nic neslibuju.
AnneTt

18 Horanka Horanka | 17. května 2013 v 20:01 | Reagovat

oh, bože :O no to bylo úplně úžasný a i to je strašně málo!!! :O Stálo za to to dočíst celé :3 tohle je fakt paráda!!!

19 Dominí13 Dominí13 | 29. června 2013 v 21:46 | Reagovat

Tato ffka je jedna z mých nejoblíbenějších na tomto blogu čtu ji stále dokola a neřestává mě bavit. :) Jen tak dál. ;)

20 Jenny Jenny | 23. července 2013 v 1:23 | Reagovat

super. Myslím, že pokračování by neuškodilo;))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama