Plan: Threesome With Class Slut

28. července 2013 v 3:57 | *VéVé* |  Nouis Threesome

Title: Plan: Threesome With Class Slut
By: AnneTt


Moje první threesome :)
V téhle povídce jsem chtěla kluky povahově změnit na bad boye takže tam mluví DOST vulgárně, žádné něžnosti, slušné chování, romantika a atd. Doufám, že se mi to povedlo a vám se to bude líbit.

_______________

Světlo poblikávající ve třídě, která se nacházela na konci chodby, na nepatrnou chvíli zaujalo modrookého chlapce sedícího v poslední lavici u dveří. Hned však poté stočil svůj pohled na staršího chlapce sedícího také v poslední lavici, ale u okna formujíc ústy slovo Suzie a hlavou pokyvujíc na již zmiňovanou osobu. Hnědovlasý okamžitě pochopil a s hříšným úsměvem přikývnul.
***
Po poslední vyučovací hodině, která se zdála nekonečná, se oba chlapci rozhodli uskutečnit svůj plán: Trojka s třídní courou. Člověk by nikdy do obou chlapců, nebo alespoň do jednoho z nich neřekl, že by něco tak ďábelsky zvráceného mohl uskutečnit, ale opak byl pravdou. Pod nevinou tváři se schovával doslova ďábel a pod tou druhou tváří se žádný ďábel neschovával, protože svou pravou tvář nechával pro okolí vidět bez sebemenších těžkostí či provinilosti. Louis Tomlinson nejlepší přítel a zároveň parťák mladšího z nich dvou, Nialla Horana. Kamarádi na život a na smrt, pokud nedošlo na holky. V té chvíli šlo jejich bratříčkování a "dobré" způsoby bokem a jediným cílem, který si každý z nich vytyčil, bylo dostat tu danou holku do postele dřív než ten druhý, ale v situaci, ve které se teď záměrně ocitli, chtěli dostat objekt své touhy společně a najednou.
Sexy modrooký Ir schovávající se za maskou nevinného klučiny až tak nevinný nebyl. Před profesory, některými spolužáky byl ten hodný a vzorný student nemluvě o jeho rodině a hlavně rodičích, kteří si určitě stále mysleli, že jejich malý Niallík si ještě hraje s vojáčky a neví, co je to sex. Jak naivní. On miloval sex, chlast a cigarety. Miloval tvrdý, žhavý sex kdekoliv, kdykoliv a jakkoliv. To byl on. Zkažený až do morků kostí. Arogance, sebevědomí a sarkasmus z něj doslova přetékaly a on se pyšnil svými vlastnostmi, byl na ně hrdý. Pokaždé mu vše procházelo a on vždy ze všeho vyvázl s takříkajíc zdravou kůží a s čistým štítem. Kdo by taky řekl do "hodného" Nialla, že něco nepatřičného provedl?!
Za to Louis Tomlinson, vyhlášený děvkař a průšvihář se netajil svým charakterem jako blonďák, všichni věděli, kdo a co je zač. Byl ambiciózní, sebevědomý, sobecký a panovačný, tvrdě si šel za svým nebo "do" svého cíle. Nikdo nechápal, jak se slušný a vzorný Niall může bratříčkovat s průšvihářem jako Louis, ale to taky nikdo neznal pravého Nialla, který byl dokonce z horšího těsta než samotný Tomlinson. Nikdo neznal jeho zvrácenou stránku. Nikdo by do roztomilého Ira neřekl, že právě on je tvůrcem celého plánu a že se právě on chystá vyšoustat duši ze své spolužačky s pomocí svého kamaráda.
Zvonek signalizující konec hodiny signalizoval i začátek Niallova plánu. Beze spěchu si sbalil své učebnice do batohu. Věděl, že Suzie odchází vždy mezi posledními, tak neměl kam spěchat. Ty debilové se vždy vyřítili ze třídy a u dveří se srazili, jak stádo slonů. Chlapcovi někdy přišlo, jakoby se nacházel v mateřské škole a ne na střední škole, kde už každý myslí mozkem a ostatní šťastlivci jako Niall samotný i něčím jiným. Líně si přehodil přes rameno batoh, ve kterém měl už sbalené veškeré své učebnice a sešity a rozhodnutý se vydat za Louisem se otočil směrem, kde doufal, že se nachází.
"Kurva," zaklel.
"Neumíš dávat pozor?!" Louis.
"Ty jsi do mě vrazil, tak hoď zpátečku"
"No, jo. Ser na to… Tak jak to uděláme?" zeptal se, zatímco si zkaženě mnul ruce.
Chlapec položil ruku na ramena hnědovlasého a podíval se na něj pochybovačně, než začal se svým monologem.
"Louisi, Louisi, Louisi…" povzdechl si poraženě. "Vím, že nevíš, jak se TO dělá, ale neboj se, kámo, já ti poradím."
"Co?"
"No, víš, roztáhneš jí nohy a pak ji ho tam-"
"Oh, bože, drž hubu, Nialle, jako bych nevěděl, jak na to."
"A víš to jistě?" podíval se na něj skepticky.
"Nech toho a raději mi řekni, jak to uděláme." Blonďák se na chlapce podíval posměšně a už se nadechl, že promluví.
"Víš, co myslím!" dodal rychle Louis. Rád by se obešel bez jeho dalších sarkastických keců.
"Klídek," usmál se Ir.
"Ty půjdeš zajistit dveře, až ti poslední zmrdi odejdou ze třídy a já půjdu za Parkerovou. Nahodím svůj nevinný bla bla bla a nějak ji tu zdržím. Ok?"
"Jasně," otráveně protáhl a protočil panenkami, než se vydal ke dveřím.
"Teď je řada na mně," znuděně zamumlal.
Spravil si kravatu a dopnul první dva knoflíčky na své košili. Smetl neviditelná smítka na své školní uniformě. Svůj sexy blond rozcuch prohrábl do nechutně roztomilého a poté se štípnul do svých bledých tváří, aby to vypadalo, že se červená. Odkašlal si, nasazujíc si na tvář úsměv číslo tři ala roztomilý a nevinný se vydal za tou kurvou, kterou za chvíli ojede. Už teď byl nevrlý, že se musel pořád chovat jako ten zasraný slušňáček Niallík. Co ho to napadlo se přetvařovat? Mohlo mu být všechno u prdele a chovat se tak jak chtěl on. Ale né. On nemohl, protože jeho rodiče by ho asi vyhodili z domu nebo by na něj přinejmenším zavolali nějakého starého zatrpklého páprdu, aby z něj vymítal ďábla. Niall Horan jako správný syn Maury Gallagher a Bobbyho Horana se měl chovat slušně, mile a vzorně. Nikdo nevěděl - až na Louise - že mu jsou u prdele jejich předsudky ohledně sexu až po svatbě a dalších zkurvených sraček. Jako správně založená pobožná rodina měli své zásady a názory, ale Niall je měl v piči. Před rodiči andílek a za jejich zády ďábel. Na co věřit, být poslušný a vzorný, když zábavnější bylo hřešit. Vždy zastával svůj názor: Co oči rodičů nevidí, to Niallův zadek od případného vyhazovu z domu či jiného postihu uchrání. A zatím tato metoda fungovala a on byl nic víc než jen rád. Byl rád že-
"To tu na mě budeš čumět celý den, Horane, nebo už kurva řekneš, co chceš?!" vyjela na chlapce brunetka.
Nepostřehnutelně pro její opožděné reflexy zaťal v dobře skrývané zuřivosti pěsti. Jak si může dovolovat s ním takhle mluvit! On je Niall James Horan, kurva! S ním tak nikdo nemluví. Může být ráda, že tu jsou ostatní, jinak by za sebe neručil. Měla by mu líbat nohy, že o ni vůbec zavadil pohledem a ne tu na něj křičet jako nějaká zasraná zkurvená děvka. Nebýt rodičů, kteří mu nevědomě svazovali ruce, by se nemusel skrývat za maskou slušňáka a každý jediný zmrd na téhle pitomé škole by věděl, že Niall James Horan není žádný andílek. Věděli by, že Niall Horan je kurevsky zkažený a že vždy dostane to, co chce! Věděli by-
"Hej, šprte, mluvím s tebou!"
Jen klídek, Nialle, hluboký nádech a výdech, hlavně ji neuškrť dřív, než ji přetáhneš.
"Suzie, já-"
"Víš co?" přerušila chlapce, zatímco si do své velké kabelky rvala učebnice. "Já nemám čas na tvé debilní otázky či nějaké další připomínky nebo kraviny," přehodila si kabelku přes rameno a až poté se na něj podívala. "Mám na práci něco užitečnějšího a lepšího než se tady vybavovat s nějakým blbečkem," dokončila s ironickým úsměvem.
Chlapec se k ní přiblížil blíž, podíval se teď již už po prázdné třídě a kývnul na Louise, aby k nim přišel. Poté se podíval na Suzie, přišel k ní blíž a těsně u jejich rtů zašeptal:
"A co má naše kurvička tak důležitého? Jít roztáhnout někomu nožičky!" Sarkasmus z jeho úst přetékal a dívka se nezmohla na nic než jen vyjevené koukání. Nedokázala ani promluvit zaražená Niallovou reakcí.
"Víš," odtáhl se od ní a pokračoval: "už mě kurva štve, jak si všichni myslí, že já…" podíval se jí upřeně do očí, uvolňujíc si kravatu a vrchní dva knoflíčky, "Niall Horan jsem milý, slušný a vzorný," s ironickým úsměvem pokýval hlavou v nesouhlasu nad svými slovy, "chlapeček, který poslouchá svou maminku a tatínka!" dodal a zachytil pohled dívky dívající se, jak si uvolňuje knoflík na kalhotách, aby si z nich mohl vytáhnout košili.
"Chceš mi snad pomoc?" chlípně se zeptal.
"Já-já-"
"Jsem děvka!?" zašeptal Tomlinson těsně u Suziina ucha otírajíce se o něj rty. Zlekla se mírně poskočíc na lavici.
"Drž hubu, Tomlinsone!"
"Ale, ale… koťátko vystrčilo drápky," zatrylkoval ji chlapec u ucha doslova přisátý na jejím ušním lalůčku.
"Vypadni," ohnala se na Louise postavujíc se z lavice čelem k němu a odtlačujíc ho od sebe pryč.
"Drsná… Mám to rád drsně," pronesl pokřiveně se usmívaje.
"Co po mě do prdele chcete?!" Suzie, dívaje se střídavě na oba kluky.
"Noo," protáhl znuděně blonďák, prohrabujíc si své vlasy rukou. "Jak to říct… Hmm… Ojet tě, zašoustat si, šukat s tebou, mrdat, jeb-"
"Pochopili jsme, Nialle!" vložil se do toho Louis.
"Já nebudu šukat s tebou," otočila se na Nialla ukazujíc na něj prstem. "A ani s tebou!" Tentokrát se otočila na Louise.
"Ach, miluji naivní děvky, jako jsi ty," řekl blonďák znuděně vyndávaje si cigaretu z kapsy a rovnou si ji zapalujíc.
"Ty to nechápeš?! Já ani Niall se tě neptáme, jestli s námi chceš mrdat. My ti oznamujeme, že tě ojedeme, ať chceš nebo ne."
"To neuděláte! To nemůžete!"
"Bože nebuď tak blbá," zakoulel panenkami Louis.
"Můžeš řvát. Ucpeme ti pusu. Můžeš kopat, škrábat a třeba i kousat," přidal se Niall potahujíc z cigarety.
"Vlastně ty dvě poslední věci můžeš dělat určitě. Mám to rád natvrdo," dodal po nepatrném zamyšlení, vydechujíc kouř.
"Já to nechápu, co se to s tebou kurva stalo?! Kde je ten šprt Horan? Kde je ten blonďatý blb? Místo něho tu teď sedíš TY. Sexy, namyšlený a ironický a nabízíš mi, abych se vyspala s tebou a pak s Tomlinsonem."
"Blbě jsi to pochopila. Já ti nenabízím, aby ses vyspala nejprve se mnou a pak s Louisem. Já ti říkám, že s námi budeš šukat. Najednou." Típnul cigaretu o lavici, na které seděla, a vydechnul zbytek kouře u jejich úst.
"Ty… Jsi úplně blbej! A odkdy vůbec kouříš?!" řekla mezi kašlem.
"Kouřím už dlouho, ale to tě nemusí zajímat, Sue." Pohladil její stehno posouvaje látku krátké sukně výš.
"O-okamžitě toho nechej, Horane!" přeskočil jí hlas.
"Čeho? Tohohle?" roztáhl její stehna surově od sebe a vklínil se mezi ně.
"Nebo snad tohohle?" pokračoval Louis postávaje za ní a svíraje tvrdě její ňadra ve svých dlaních.
"Ah… bože, já-" hlasitě polkla. "Nechte mě, j-já nechci," zasténala.
"Víš to jistě, protože tvé tělo říká něco jiného," šeptal Louis, okusujíc její krk.
"A i kdybys nechtěla, ojedu tě i tak a možná, když budeš hodná kurvička, tak ti nějakou tu libru zaplatím." Vynutil si její rty násilím, než mu přilétla hlasitá facka.
"Au?!" řekl nevěřícně.
"Už mě kurva nech, Horane!" odtlačila ho od sebe. "I ty, Tomlinsone!" podívala se za sebe na Louise.
"Nebuď taková netykavka," hraně ji plácnul po tváři a Louis zatáhnul dozadu za vlasy cudně ji líbaje na rty.
Bruneta se je snažila od sebe odtáhnout, ale Niall ji chytil pod krkem a zatlačil ji na hruď Louise stojícího těsně za dívkou držícího její zápěstí za jejími zády.
"Nemáš kam utéct, holčičko," ironicky ji vmetl do tváře mladší modrooký.
"Všichni se to dozvědí. Zítra budou všichni vědět, co za zmrda jsi!" vysmívala se mu, i když nebyla v pozici, ve které by se k němu mohla takhle chovat.
"No, i když bys mi tím udělala nesmírnou radost, nemůžu to díky svým rodičům dovolit."
"A jak mi chceš zabránit?!" zeptala se posměšně.
"Jak…" zamyšleně pronesl mladší chlapec, uvolňujíc ji ze svého sevření, než dále pokračoval.
"Líbí se ti tenhle prstýnek?" zeptal se odbíhaje od tématu a vybíraje z kapsy decentní diamantový prstýnek.
"Kam tím míříš?" optala se nedůvěřivě Suzie.
"Tak líbí se ti?!" naléhal.
"Vážně, Nialle, kam tím míříš?" Louis.
Horan se podíval na hnědovlasého nevrle a tím mu naznačil, že se do toho nemá plést.
"Líbí?" Stočil svůj pohled k Suzie.
"Jo, líbí se mi!" vyhrkla mrzutě.
Ir se samolibě usmál a dodal: "Tenhle prstýnek jsem štípnul ředitelovi a-"
"Tys ho ukradl ředitelovi!!" Oba jednohlasně.
"Nepřerušujte mě! Tak ukradl jsem ho ředitelovi, který bude žádat tu svou starou krávu o ruku, ale to je jedno." Oči dívky a mladšího chlapce se spojily. "A pokud ty, Suzie, nebudeš povolná a něco řekneš tak se někdo určitý dozví, že si ukradla prstýnek z ředitelovy kanceláře," řekl hraně smutně.
"To bys neudělal. To bys, Horane, kurva neudělal!"
"Vážně, Suzie? Jsi si tím jistá, že bych to neudělal?! Kdo by věřil třídní couře, když by vzorný a milý student, tím myslím sebe, řekl ředitelovi, že viděl, jak se nenápadně vykrádáš z jeho kanceláře s touhle malou věcičkou a pak ti ji někdy, ještě předtím, než bych za ním šel a ty bys to nečekala, dal do tvých věcí." Vložil si prstýnek zpět do kapsy, ale ještě předtím ji s ním zamával před obličejem.
"No, Nialle. Tak to by mě nenapadlo," pokýval Louis souhlasně hlavou.
"T-ty… ty jsi… manipulativní, egoistický, namyšlený hajzl!" Suzie.
"Díky," usmál se samolibě, jakoby mu právě složila kompliment a jeho zvráceným způsobem tomu tak bylo.
"Já odcházím," rozhodla se dívka z ničeho nic, postavila se a chystala se jít ke dveřím učebny.
Oba chlapci k ní přistoupili. Niall zepředu a Louis zezadu. Uvěznili ji mezi sebou svými těly nenechajíce mezi nimi sebemenší skulinku.
"Neodcházíš," zašeptal Louis otírající se rty o její krk.
"Ale ano odcházím a vypadněte ode mě. Je mi u prdele nějaký ředitelův prstýnek, blufuješ. Vy dva jste mi u prdele!"
"Neblufuju a ty to víš. Nejsme ti u prdele. Možná bude za chvilku jeden z nás v ní. A neodcházíš, protože ty chceš, abychom ošukali tvoji prdelku a kundičku oba najednou," sebevědomě pronesl Niall tlače se klínem o ten její.
"To n-není…já-"
"Ale ano, chceš to," šeptal hnědovlasý smyslně do Suziiného ucha tlače svůj klín o její pozadí. "Viděl jsem, jak ses dívala na mého ptáka. Viděl jsem, jak se tvé stehna od sebe mírně odtáhla, když jsme ti řekli, že chceme trojku. A cítil jsem v dlaních tvrdnout tvé bradavky, když jsem ti tisknul kozy. Už jen to jak sis neustále kousala svůj ret, to dokazovalo a mě neskutečně rajcovalo."
"Já…"
"Chceš to, Suzie. Chceš, ať ti to uděláme tvrdě. Vsadím se, že tvoje kundička je už určitě mokrá. Chceš mého ptáka ve své puse a chceš, ať ti vyšukám mozek z hlavy"
"Já… bože…"
"Poddej se tomu. Nebraň se." Otočil si ji Louis čelem k sobě a dřív než by mohla protestovat, ukořistil její rty.
Zasténala a víc se k němu přimkla. Celým tělem se na staršího chlapce natlačila a horlivě mu polibky opětovala prsty si zamotávajíc do jeho vlasů. Ir se natlačil zezadu na dívčino pozadí a rukama silně svíral ve svých dlaních její stehna tlače si ji tak na svou erekci a nedbaje jestli ji svým stiskem neubližuje.
"Louisi," táhle zasténala a opřela si hlavu dozadu o Niallovo rameno.
Dívka stále tiše sténala s přivřenými víčky, zatímco Niall pomalu sundával její sukni i s kalhotkami pomáhajíc ji z nich vystoupit. Dlaní ji hlasitě plesknul po nahém zadečku a pak prsty silně tisknul vnitřní stranu stehen. Tomlinson polibky obsypával její dekolt a svými dlouhými prsty sevřel v pěst cípy její košile a silně trhnul nevšímaje si knoflíčku, které se odtrhly. Tiše zasténal nad pohledem, který se mu naskytl, a jeho kalhoty nabyly větších rozměrů. Uvolnil si knoflík a zip. Blonďák pozpátku táhnul Parkerovou k lavici, na kterou si sednul a přitáhnul si zády k sobě do svého klína a rukama ji surově od sebe roztáhnul nohy dávaje tak Louisovi volnou cestu k jejímu klínu. Hnědovlasý ani chvilku nezaváhal, přišel k nim blíž a kleknul si před ní na podlahu, své ruky nahradil ty Niallovi a tvář zabořil do jejího klínu. Zvráceně nasál vůni jejího pohlaví.
"Kurevsky voníš…" povysunul jazyk, kterým ji ochutnal od klitorisu až po vchod do jejího lůna. "A ještě líp chutnáš," mumlal polohlasně.
Ir dívku naposledy silně štípnul do bradavky, které celou dobu věnoval pozornost. Nadzvedl nepatrně jednou rukou Suzie a druhou stáhnul zip svých kalhot a vysvobodil svou plně nabytou chloubu. Oběma rukama chytil dívku a nadzvedl ji výš, aby si ji hned na to mohl silně narazit na svou pýchu.
"Oh kurva-kurva-kurva… Horane, ty zmrde," bolestně vyjekla majíc v pozadí celou délku Niallova penisu.
"Natrhl jsem ti snad prdelku?" zašeptal ji posměšně do ucha zuby svíraje její ušní lalůček a silně za něj tahaje.
Nemohla odpovědět. Jen hlasitě vzdychat a sténat. Prsty si vmotala do Louisových vlasů a tlačila si jeho tvář do svého klina. Nemohla jakkoliv pohnout nohama, které Tomlinson držel pevně od sebe za kolena. Chtěla se svíjet rozkoší, která hrozila, že každou chvíli vybuchne v jejím těle. Nelidsky tahala Louise za vlasy a on si tu bolest vychutnával pomezí laskání, které ji dopřával.
"O… b-bože já…" křičela.
"Ticho!" Niall, zatímco se v ní mírně pohupoval a ňadra, které svými prsty otlačil, umocňoval ještě víc.
"Louisi, j-já… ano!" křičela stále nebraje v potaz Horanovo napomenutí.
"Drž hubu nebo sem někdo přijde!" vyštěknul. Svou rukou ucpal její pusu, aby nemohla křičet.
V orgasmu, který ji postihl, zaryla hluboko své dlouhé nehty do blonďákových stehen a zuby se zakousla do jeho ruky snažíc se dlouze a hlasitě sténat.
"Kurva, Parkerová!" zavyl napůl bolestně a napůl vzrušeně.
Louis se postavil a palec, kterým laskal její klitoris, si vložil do úst a vsál. Souhlasně zamručel.
"Chutná?" zeptal se Ir, jakoby vedly normální konverzaci a postavil se i s brunetou, ze které okamžitě vystoupil.
"Ujde," ledabyle prohlásil s ušklíbnutím.
"Nechte toho! Nejsem nějakej ochutnávací bufet!"
"Nikdo se tě na nic neptal, čubko," zašeptal Niall točíc si ji čelem k sobě.
Rukou vešel do jejich vlasů, za které si ji k sobě přitáhl. Kousnul ji do rtů a jazykem olíznul krev řinoucí se z malé ranky. Hluboko ji vsál, než zaútočil na nepatrnou chvíli jazykem do Suzieiných po polibcích oteklých rtů, když hned na to ji od sebe odtáhnul. Vyzdvihnul si ji a ona mu nohy omotala kolem boků a lehce sklouzla po jeho chloubě až po kořen. Tomlinson přešel zezadu a neohleduplně pronikl do jejího pozadí. Nevykřikla, jen se nepohodlně zavrtěla. Cítila se naplněná. Úplně. Jen mírné pohyby ji způsobovaly, neskutečnou slast. Rozpohybovaly se najednou, nesouladně, ale to jim nezabránilo, aby zběsile přirážely. Dívka už z počátku vzdychala. Všechna slast, rozkoš, vzrušení se koncentrovalo do jediného místa - podbřišku. Počáteční vzdychání se změnilo na hlasité steny protkané i nesourodnými steny chlapců. Překřikovaly svá jména a nedbali na hlasitosti, která kypěla houževnatostí. Neměl je, kdo usměrnit a v tu chvíli jim bylo jedno, jak jsou hlasití, jestli je někdo uslyší nebo při nejhorším někdo přijde.
"Křič mé jméno, kurva, křič!" přikázal Tomlinson.
"L-Louisi," zasténala.
"Křič mé!" odporoval Louisovu požadavku Niall.
"Nialle!!" zakřičela.
"Ne! K-křič mé!" přisadil si Louis.
"N-ne… mé!" vložil se do toho Horan.
"Kurva… držte h-hubu!" zasténala naposled pohlcena orgasmem. Silně se stáhla kolem Niallova údu a tím ho uvěznila ve svém nitru a dopomohla k tomu, aby s jejím jménem na jazyku ejakuloval hluboko do jejího nitra. Louis naposledy přirazil a hrdelně zasténal zkomoleninu sprostého slova a taky dlouze vrcholil. Oba chlapci hlasitě oddechovali opření čely o Suziina ramena.
"Bože, to bylo…" vydechla větu do prázdna.
"Jo to bylo." Souhlasili oba chlapci stále se zklidňujíce.
"Pa-pardon," vyjekla asi prvačka od dveří a rychle utekla.
Dívka i chlapci stočili svůj pohled ke dveřím, u kterých už nikdo nebyl. Ir se zuřivě obořil na Louise, když si všimnul u dveří volně postavené židle.
"To neumíš podepřít dveře židlí?!"

_____________

Doufám, že vás ty vulgarismy od celé téhle povídky neodradili. A děkuju každému, kdo si tohle přečetl a vytrval až do konce.
PS. Vůbec jsem to po sobě nečetla tak se omlouvám za veškeré nesrovnalosti :)

Dík AnneTt
 

128 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Nancy Black Nancy Black | 28. července 2013 v 9:29 | Reagovat

Bože, to bylo perfektní! :O Je fakt, že v jinejch povídkách nemám ráda sprostý slova, ale do této by byla chyba je nedat. A ještě, je to napsaný tím tvrdým, chlapským stylem, takže naprosto absolutně luxusní, strašně se mi to líbilo. :))

2 Deni Deni | 28. července 2013 v 9:29 | Reagovat

Vím, že jsem se kdesi zamotala, ale to je jedno. Asi jsem úplně blbá, ale smála jsem se jako debil a Niall drsňáček.. to se mi líbilo!
Bylo to hezký.. spíš hezky nechutný, ale dobrý. Dávám 4/5 hhvězdiček. :-)

3 Anisek Anisek | 28. července 2013 v 9:44 | Reagovat

Je to úžasný nejlepší povídka

4 Ká:) Ká:) | 28. července 2013 v 10:12 | Reagovat

Fuck! Tohle bylo dokonalé,miluju takovýhle drsný povídky a miluju, když je Nialler takovej zmrd!:3 jedna z mých oblibenych, kláním se před tebou:3

5 Katherine Katherine | 28. července 2013 v 10:57 | Reagovat

P.E.R.F.E.C.T :***

6 LucieXx LucieXx | 28. července 2013 v 11:04 | Reagovat

Oh, to bylo.. :D Ale bylo to to nejlepší, co jsem kdy četla, nevěřím že je to tvá první! :3 :) Vážně krásný!!

7 Andy Andy | 28. července 2013 v 13:02 | Reagovat

OMG! Úžasný! Miluju tvrdý povídky. Nevěřím, že je to tvá první protože je dokoš :*

8 Annett Annett | 28. července 2013 v 13:34 | Reagovat

MMockrát děkuji za komentáře. Jsem ráda že se vám to líbilo. Povídky obvykle až tak MOC vulgárně nepíšu, ale podle mě si to tahle povídka žádala. Chtěla jsem skusit napsat něco jiného :)

[6]:
[7]: Tahle povídka není moje úplně první. Je to jen úplně první threesome, které jsem, kdy napsala:) jsem ráda že se vám líbila a dík za komentář
AnneTt

9 Angee B. Angee B. | 28. července 2013 v 15:04 | Reagovat

Áhoj. Já jsem tvoje velká obdivovatelka. Víš, co ti řeknu? Shit, nejlepší threesome Nouis! Do Nialla by to fakt nikdo neřekl, že je tak sprostý a.. a.. došly mi slova. Fakt nevím, co ti říct, když je to tak úžasné. Navíc školní prostředí, Louis, Niall, trojka,... no do prdele. To se ti nejvíc povedlo. Neznám člověka, co by napsal threesome napoprvé tak úžasnou. Díky, už se asi nenadechnu :3 3:D hezky nechutňoučké a drsné. Ňoch. Rozhodně pokračuj, já bych od tebe ráda četla něco se Zaynem. Unešená, Ang. xx

10 Barry Barry | 28. července 2013 v 19:29 | Reagovat

I Love It!!! bože... to je dokonalý!! :)) <33 :DD

11 Evee. Evee. | 28. července 2013 v 19:32 | Reagovat

Já jen... první? Kurva první?! To je tak... asdkfdjgfgdfsh!! :'OOO
Ne, dobře, pokusím se o nejinteligentnější (?) komentář, co jsem kdy napsala.
Tohle je... umíš si představit, jak kurevsky skvělé to je? Ne fakt. Strašně se mi líbí už ten nápad, jich dvou a toho Nialla (I am in love with him :'OOO). Ty slova, ona a její povaha, ale na kluky to nemá, protože to jak jsi to napsala. (Fakt první? Protože... tohle bys měla klukům poslat. Nemá to chybu, jedinou. Kdyby existovala threesome kniha, tohle by byla nejlepší, co jsem četla. Čtu je ráda, hlavně tyhle directionerský, protože nemají chybu :33)
Je to... oh my God, fucking perfect. Řadím do nejoblíbenějších. Piš další, cokoliv, threesome, bromance, normal (třeba s Liamem!:'O), protože... jsi dokonalá spisovatelka. A lhářka, protože já ti nevěřím, že by takováhle perfekntě jebavá povídka mohla být první! :'O Ne, jsi talent, věřím ti. Dokonalost, perfektnost.
P.S;
"Kurva… držte h-hubu!" zasténala naposled pohlcena orgasmem. - tahle věta mě rozsekala na plný čáře :'D nechtěla jsem se smát, ale... nešlo to :'3
A sprostá slova? nejlepší na tom. A ten Niall... chci ho domů :'3

12 Annett Annett | 29. července 2013 v 13:09 | Reagovat

[9]: Jsem moc ráda že se ti mé povídky líbí, ani nevíš jakou radost z toho mám.
Povídku se Zaynem mám už asi skoro tři měsíce rozepsanou a nějak se nemám k tomu abych ji dopsala, zase jsem zkoušela napsat úplně něco jiného a ta povídka je no úplně rozdílná od toho co jsem doteď psala (vím moc jsem toho neřekla :D)
Vážně nevím kdy ji dopíšu, ale budu se snažit :) Mám asi rosepsanych pět povídek, žádná se mi nechce dopsat a vždy ještě začínám z novými. :))

[10]: mockrát děkuji za komentář, jsem ráda že se ti povídka líbila :))

[11]: děkuju za komentář, cením si toho že si myslíš že tahle povídka je dobrá a líbí se ti :)
Vážně je to má první threesome :) Chtěla jsem zkusit napsat i něco jiného než pořád ty normal které jsem psala. S Liamem možná (určitě) zase napíšu povídku, ale ještě nevím kdy, vlastně už mám i nápad na další threesome se Zaynem a Liamem tak by se to mohlo počítat :D
...
Ještě jednou děkuji všem za komenty
AnneTt

13 Viki Viki | E-mail | 29. července 2013 v 18:44 | Reagovat

Ty píčo :O Miluju tvoje příběhy, ale tohle...:O Po pizza boy od tebe nejlepší povídka, co jsem kdy četla a celkově jedna z nejlepších tady na webu:33 Nemám slov, dokonalejšn :*

14 EI EI | Web | 1. srpna 2013 v 16:06 | Reagovat

Pokud máte zájem, navštivte můj blog. Věnuji se sci-fi, anime, mystice a spiritualismu, pc hrám a propaguji výdělek pomocí pc, do kteréhož programu hledám společníky za účelem zvýšení výdělku. Díky!

15 Annette Annette | 2. srpna 2013 v 20:39 | Reagovat

:'O to je tak asdfghjkl.
Tvoje první?:O Měla by sis to nechat zarámovat! :D To je tak dokonalé, že jsem z toho tak trochu mrtvá, protože... Holka ty máš talent! Nevzdávej se toho a piš dál :')

16 Gábi Gábi | 3. srpna 2013 v 22:12 | Reagovat

Takhle tohle bylo neuvěřitelně luxusní! :3

17 kurva kurva | E-mail | 24. srpna 2013 v 2:00 | Reagovat

Ein01@seznam.cz

18 Beth Beth | 2. září 2013 v 12:25 | Reagovat

ooh bože tak to bylo... to bylo něco. wow

19 annieff annieff | 13. ledna 2015 v 19:23 | Reagovat

Uhm..................... Já sa pri tom urobila :DD

20 pouf pouf | Web | 9. září 2016 v 0:32 | Reagovat

srovnani pujcek :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama