I'm still waiting... - 5. DÍL

12. dubna 2015 v 15:44 | PaJaN |  I'm still waiting...
Title: I'm still waiting...
By: Paola
Part: 5.

Za prvé se omlouvám, že to moc dlouho trvalo, ale stává se mi u této povídky často, že nemůžuž napsat nový díl, a proto to tak trvá.
Za druhé se omlouvám jestli vás touto povídkou zklamu, tyhle scény popisuji poprvé ve třetí osobě a do ich verze se mi to dávat kvůli jednomu dílu nechtělo.
Budu ráda, když na závěr zanecháte upřímný komentář.
Enjoy. xx

Kudrnáč stále seděl na podlaze chladné cely a sledoval mříže, za kterými před pár minutami zmizel jeho milenec. V jeho hlavě se stále přehrávaly stejné myšlenky a jediné, po čem toužil, byly rty bruneta na jeho.
Opatrně se zvedl ze země a popošel k mřížím, jednou rukou obebnul jednu z tyčí a pohlédl na cestu, která mířila k místu, kam zamířil brunet.
V ústech cítil hořkou chuť spermatu a on toužil po tom cítit se opět plným, nikdy se mu tento pocit nelíbil, ale tentokrát po něm prahl jako po obyčejné vodě.
Brunet se vracel uličkou k celi, po boku policajty, když ucítil pach kouře z cigaret, koutky jeho úst se pozvedly do mírného úsměvu, jelikož věděl z jaké cely kouř jde a věděl, kdo za to může a jaký je účel jeho činu.
"Můžete nás nechat o samotě?" zašeptal brunet na policajta, který, i když už bruneta značně v cele uzamknul, stál u mříží.
Nevěřícně přikývl a ještě jednou zkontroloval zamknutí zámku u celi.
Hned, jak Harry zahlédl milence blížícího se k celi, odhodil zapálenou cigaretu na zem, sešlápl ji a opřel se o mříže.
Zůstali v celi sami, jen oni dva a pocity z blízké budoucnosti.
"Někdo chce cítit mého ptáka hluboko v něm, nemám pravdu?" zašeptal Louis do ucha Harrymu, "Podlehl jsi mi nějak brzo, nemám pravdu... moje malá děvko?"
Harry vpletl své prsty do Louisových kadeří a přitáhl si ho do polibku, ze kterého sálal jen chtíč a touha.
Oba se přesnuli na jednu z matrací, Louis se jako první z polibku odtáhl a pomalu stahoval svému milenci oblečení z těla.Týravýmí pohyby hladil kudrnáčovo tělo a ten je čekal, až přejde k jeho ztopřenému penisu, který čekal na brunetův dotek. Louis ho však shodil na postel a připravil se na vniknutí do kudrnáčova těla.
"Asi to trochu zabolí, promiň, princezničko," zašeptal Louis do Harryho ucha.
Odpovědí mu byl hlasitý výkřik vyvolaný Louisovým vniknutím do Harryho. Jednu volnou ruku brunet přitiskl na Harryho ústa, zatímco přirážel hluboko do jeho těla.
Pár hlubokých přírazů stačilo, aby se brunet udělal do kudrnáčova těla, po vyvrcholení přirazil ještě párkrát, až poté z jeho těla vyšel.
"Sebe se ani nedotkneš," sykl ještě Louis k Harrymu a šel si obléknout svoje oblečení, které bylo pohozené u druhé postele.
"Prosím," zašeptal zničeně Harry a hlavu naklonil tak, aby viděl na bruneta.
"Ne," řekl Louis prostě a lehl si na matraci, po dnešku byl příliš unavený na prosby nějaké děvky.

 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 andulajzna andulajzna | 12. dubna 2015 v 22:19 | Reagovat

Wow hezký honem další. :->

2 Kate Kate | Web | 13. dubna 2015 v 5:07 | Reagovat

Ahoj,
tohle je fakt úžasnej blog :)
Jestli můžu poradit, tak koukněte sem http://jdem.cz/br2pj5 .
Super obchod, naposled jsem vyhrála boty :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama