Cognition - 22. DÍL

14. května 2017 v 10:56 | Nits |  Cognition
Název: Cognition
Autor: Luciqa
Díl: 22Asi je zbytečné k tomu něco psát, ale doufám, že se to aspoň trochu bude líbit. Kritizujte jak je libo a užijte si novou část.. Luciqa.. :*
Ráno jsem se probudil a zmateně se rozhlédl po pokoji. Pohled mi sjel na prázdné místo v posteli, kde měl být Louis. Chtěl jsem jít za ním, ale hned jsem se zastavil. Co když budou dole jeho rodiče a já se tam objevím takhle? V boxerkách a pomlácený. Měl bych radši počkat, až se vrátí. Nechci je otravovat.
"Jo jasně," ozval se kousek ode dveří hlas, který bych poznal všude. Dveře se otevřely a já mohl spatřit něco hrozně rozkošného. Lou se na mě culil od ucha k uchu a v rukou nesl tácek se snídaní. Vonělo to báječně a já začal mít ohromný hlad. Oko mi už splaskávalo, takže jsem si ho mohl lépe prohlédnout.
Přešel k posteli a na noční stolek odložil tácek. Po čtyřech dolezl až ke mně. Já se opět položil do peřin a nechal ho, aby na mě nalehl. Pořád mě hrozně všechno bolelo, ale touha po jeho polibcích a jemných dotecích nebrala konce. Potřeboval jsem ho cítit co nejblíže u sebe.
Palcem mi přejel po, už zmiňovaném oku a vtiskl dnes první krásný polibek na rty. "Jak ses vyspal?" odtáhl se ode mě a já si konečně mohl úlevně vydechnout. Bolelo mě snad naprosto všechno.
Posadil jsem se a zády se opřel o čelo postele.
"Dobře," uvážil jsem nakonec. Léky, které mi předepsal doktor, jsou silné, takže není problém po chvíli, co zaberou, usnout. Lou mi položil tácek na nohy a přisedl si blíž ke mně. Rovnou jsem využil situace a zády se opřel o něj. Hlava mi klesla na jeho rameno a ruku jsem propletl s tou jeho. Tohle byla léčba, kterou jsem potřeboval.
"Teď je to ale mnohem lepší," na tváři mi hned vyskočil blažený úsměv. Sice miniaturní, ale úsměv to byl.
Loui se tiše zachechtal a objal mě kolem pasu. Svou ruku si položil na mé bříško a odhrnul mi deku, kterou jsem byl přikrytý. Naklonil se dopředu, aby mohl vidět dobře modřiny na mých bocích. Soustředěně si je prohlížel a konečky prstů přes ně přejížděl. Ani netuší, jak se za to stydím. Proto jsem mu ruku odtáhl a zase se přikryl, aby nic nebylo vidět. Nic neřekl a znovu se opřel o čelo postele a stejně jako já, si užíval ten klid. I když ne všechno trvá věčně.
Oba jsme zaslechli zavrzání parket a tak jsem se rychle zachumlal do deky a snažil se zakrýt svůj obličej. Lou vyskočil na nohy a pokusil se mě zakrýt svým tělem.
"Mami já..,"
Nic. Ticho. Neměl jsem odvahu se podívat na to, jak se ta žena tváří.
Tlukot našich srdcí byste slyšeli i vy, kdybyste stáli s námi v jedné místnosti.
"Lou, nic se neděje. Je to v pořádku," promluvila vlídně. Zaskočeně jsem se podíval do očí té dámy, která na mě s úsměvem zírala.
"Ou," vypadlo z ní a úsměv jí nahradila malá vráska na čele. Přešla ke mně z druhé strany postele a nechala jen tak stát zmateného Louiho u dveří. Ten se na nás jen nechápavě díval a čekal co se bude dít. "Jsem Louiho matka, ale to ty už víš," natáhla ke mně ruku a čekala, jestli ji přijmu. Stejně zmateným pohledem jsem se podíval na Louiho a pak znovu na ní. Rozklepanou rukou jsem stiskl tu její a čekal, kdy spustí to, jak moc se jí hnusíme.
Pustila moji ruku a pečlivě si prohlédla moje rány.
"Ty jsi Harry, viď? Lou o tobě mluvil," znovu se usmála a natáhla ruku k mé tváři. Vystrašeně jsem cukl a střídavě se díval na ní a jejího syna, který taky nevěděl, co by na to řekl. "Říkej mi Jay. Mohla bych se ti podívat na ty rány?" vypadlo z ní ustaraně. Nezmohl jsem se na jediné slovo, proto jsem jen přikývl a snažil se nenápadně natáhnout ruku ke svému příteli.
Ten pomalu došel k posteli a posadil se ke mně. Ruku si propletl s tou mojí a palci mě hladil po hřbetu ruky. Všiml jsem si, jak se nad naším malým gestem pousmála, ale zkoumat mě nepřestala. "Paní Tomlinso…"
"Jay," skočila mi do řeči. Pousmála se a počkala, jestli to po ní zopakuju. Už si neprohlížela malé ranky na mé tváři.
Zavrtěl jsem pobaveně hlavou. Hned to bylo mnohem snazší. "Jay," vydechl jsem. "Z celého srdce doufám, že vám to, co je mezi námi nevadí. A taky se omlouvám, že vám tady zacláním. Dneska jedu domů," pousmál jsem se a podíval se na zaskočeného Louiho. "A chtěl jsem se zeptat, jestli by u mě mohl Lou několik dní zůstat," otočil jsem se zpět k ženě.
Její tvář stále zdobil ten přátelský a smířený úsměv.
"Jistě. Nic proti tomu nemám. Včera mě to hrozně zaskočilo a chtěla bych se omluvit i tobě Harry," oba si nás prohlížela. Jen horko těžko se nacházely slova k odpovědi. "A jestli budete chtít být tady, tak klidně. Nic proti tomu mít nebudeme," plácla mě slabě do stehen a zvedla se. Popřála nám dobrou chuť a zavřela za sebou dveře.
Oba jsme ještě chvíli vyjeveně sledovali dveře, kterými před pár minutami odešla.
"Promiň, ale tys ji něčím praštil?" vypadlo ze mě a pohledem jsem probodl jeho osobu.
Záporně zakroutil hlavou a pokrčil jen nechápavě rameny.
"Myslím, že se zbláznila," pronesl naprosto nezaujatě.
Což mě upřímně donutilo k úsměvu. Vzal jsem si loupák, který byl na tácku a ukousl si z něj. Potom jsem ho připlížil k Louiho rtům, který mi ho celý vytrhl se smíchem z ruky a nacpal si víc jak polovinu do pusy. Jediné na co jsem se zmohl, bylo jen na něj nevěřícně zůstat zírat přesně tak jako před pár minutami na jeho matku. Povedená rodinka.
"Promineš jí to, co se stalo včera?" musel jsem se už zeptat. Lou se na mě zadíval.
Krátce přikývl a položil se zády o čelo postele. "Už jsem jí dávno odpustil. A stejně si myslím, že nebylo co. Neměl jsem to na ně tak vybalit," usmál se. Jen jsem přikývl a dál pokračoval v jídle. "Nezapomeň si léky," podal mi krabičku. Jen přikývnu a rovnou jeden zapiju. "Šikovný chlapeček," zazubí se na mě, když odkládá krabičku na stolek vedle postele. Zakroutím nad ním hlavou a ukradnu si poslední hrozen.
"Ale to jsem chtěl já," zafňuká a sleduje, jak si ho přibližuju k ústům. Strčím si ho do pusy a políbím ho. Přenechám mu poslední kuličku a vychutnávám si jeho polibky. Odtáhne se a spokojeně chroupá hrozen.
Celý den jsme zůstali v posteli. Ani si nevzpomenu na tak klidný den. Zayn nám jednou kolem dvanáctý volal jak nám je. Byl ve škole a říkal, že je tam celkem rušno. Fotbalisti nás pomlouvali a ostatní se nad tím královsky bavili, podle toho, co říkal Zee. Po tom hovoru jsme se objímali a snažili se dodat si navzájem odvahu. Strach z toho, co se bude dít ve škole s námi dělal divy.
"Neboj se," zašeptal mi do ucha a víc se ke mně přitiskl. "Budu pořád s tebou. Nikdo se k tobě nedostane," hladil mě po hrudi. On to nechápe.
Otočil jsem se k němu čelem a pohladil ho po tváři.
"Nebojím se o to, že by mě znovu zmlátili. Já tohle vydržím. Spíš se bojím o tebe. Já bych nedostal poprvé a ani naposledy," díval jsem se na naše spojené ruce a hrál si s jeho prsty. "Co když ti ublíží?" střelil jsem pohledem k jeho očím. Zakroutil jen hlavou. Jako kdybych právě řekl největší kravinu na světě.
No. Jenže já to jako kravinu nebral. Opravdu jsem se o něj bál. Fotbalisti mají ránu. Stále jsme se dívali do očí tomu druhému.
"Neměj strach. Já se o sebe postarám. Mám ještě několik karet v rukávu, kdyby po nás šli hodně," uculil se. Jak mohl být tak nad věcí? Ale věřím mu.
Zavrtal jsem se mu do hrudi a několikrát ho přes tričko políbil a rukou se dostal pod tričko na jeho holé bříško.
"Kluci, oběd! Pojďte dolů," volala na nás Jay. Podívali jsme se na sebe. Lou sebou hodil do polštářů a já se rozesmál. Zrovna, když mohlo něco být, tak nám to překazí.
Vyhrabali jsme se z postele a ruku v ruce sešli do kuchyně.
Jay i s jejím mužem už seděli u stolu a čekali, až se k nim připojíme. Posadili jsme se vedle sebe, popřáli dobrou chuť a s chutí se pustili do jídla. Bylo to výborné. Kuřecí s hranolky a podle chuti to maso bylo naložené v nějaké marinádě. Celou dobu, co jsme jedli, jsme se s Louim různě pošťuchovali.
Když už dojedl a čekal na mě, musel jsem se usmát. Seděl opřený o opěradlo a sledoval mě zkoumavými pohledy. Upřímně mě to rozčilovalo, proto jsem položil ruku na jeho stehno ke kolenu. Ihned se napnul jako struna. Uniklo mi tiché uchechtnutí. Dál jsem pokračoval v jídle a ruku posunul o kousek nahoru. Lou se nespokojeně zavrtěl na židli a snažil se mi ruku dát dál od citlivé zóny. To jsem ale využil, že dal své dlaně pryč ze svého klína a rukou zaplul rovnou k jeho místečku. Najednou se zakuckal, což ve mně vyvolalo výbuch smíchu. Jeho otec se na nás pobaveně podíval a Jay nás jen propalovala nechápavým pohledem. Hlavu jsem měl skloněnou a klepal se potlačovaným smíchem. Ret mi už nejspíš zase praskl, ale to už jsem neřešil.
"Jsi v pořádku, zlato?" vypadlo nakonec z Jay. Moje láska se zmohla jen na kladné pokývání hlavou. Pevně jsem stiskl jeho narůstající bouli v teplácích, které měl dneska na sobě. Chytil mě za zápěstí, aby mě zastavil. Tohle si ještě odskáču, ale teď se můžu bavit. Když jsem povolil stisk tak se zase uvolnil a zhluboka se nadechl. Využil jsem toho a zaplul mu rukou do tepláků. Podíval jsem se mu do obličeje. Byl celý červený a ztrácel dech.
Zakryl jsem svůj pobavený úsměv a starostlivě se na něj podíval.
"Jsi v pořádku?" vypadlo ze mě bez jediné špetky smíchu. Řekl jsem to tak, že bych tomu uvěřil i já sám. Asi se začnu považovat za dobrého herce. Hodil po mně nakvašený pohled a zaťal zuby. Nejspíš, aby na mě nezačal ječet.
Rukou jsem mu promasíroval varlata a dlaní jel nahoru, jako kdybych chtěl opustit jeho kamaráda. Pro jeho smůlu jsem zase sjel otevřenou dlaní po jeho penisu dolů.
"Můžu s tebou mluvit?" vypadlo z něj s těžkým výdechem.
Podíval jsem se na svůj teď už prázdný talíř. Neměl jsem se na co vymluvit, a tak jsem jen přikývl a zvedl se. Lou se ještě napil a "nenápadně" zkontroloval bouli.
Jen co jsme došli do jeho pokoje, zabouchl dveře, které následně zamkl a vražedně se na mě zadíval.
"Ty ses naprosto zbláznil," vyštěkl a strčil mě na postel. Neodpustil jsem si tiché zanaříkání. Jen co to zaslechl, jeho pohled zjemnil a přiskočil mi na pomoc.
"Promiň, promiň, lásko. To jsem nechtěl. Moc se omlouvám, co tě bolí?" prohrábl mi vlasy a věnoval několik polibků na tváře.
Hmátl jsem si na bolavé rameno, kde jsem měl jednu z větších modřin. Vzpomínám si, že jsem upadl na hranu umyvadla, když do mě Scott strčil.
Lou se na mě bezmocně podíval a moje nálada na hraní šla taky do háje, stejně, jako ta jeho. Budeme muset počkat, až se to zlepší. Ale jak to mám vydržet. Leží vedle mě. Líbá mě, a já s ním nemůžu nic mít, protože mě to bolí. Nesnášel jsem se za to. Lou se ode mě odsunul, co nejdál to šlo, a pozoroval mě z dálky. Na čele mi vystoupla vráska.
"Co to děláš?" vypadlo ze mě zmateně. Najednou jsem se cítil sám.
Rozhlížel se kolem, aby se na mě nemusel koukat. To se mu hnusím, nebo co?
"Nechci ti ublížit," zašeptal a trhl rameny, jako by o nic nešlo.
Co to mele. Vždyť on by mi nikdy neublížil. Tohle byla naše blbost. Obou. Kdybych ho neprovokoval tak by se nic nestalo.
Kroutil jsem hlavou nad tím jakou blbost dokázal říct. Jediný, co mě teď bolí, je to, jak moc je odtažitý.
"Právě to děláš," zašeptal jsem. Hodil na mě zaražený pohled. Proto jsem se nadechl a hledal slova, jak to dopovědět. "Bolí mě to, že se mě nechceš dotýkat stejně, jako já tebe." Byl jsem unavený z téhle podělané konverzace. Proto, když jsem to dořekl, přelezl jsem na svoji polovinu, lehl si a přikryl se dekou až po hlavu. Už se o tom dál bavit nechci. Chápu, že má strach, ale on mi nijak neubližuje. Teda kromě tohohle incidentu. Sice to nerad říkám, ale tohle se mě dotklo víc, než bych si byl ochotný kdy přiznat.
Zaslechl jsem šustění a ucítil, jak se za mnou prohnula matrace. Objaly mě jeho ruce a bradu si položil na mé rameno. Co teď chce? Nemám už náladu na to, abychom to zkusili.
"Hazzy promiň. Já to tak nemyslel, ale nechci, abych ti způsoboval bolesti. Mám být na tebe opatrný. Prosím promiň mi to. Dokazovat ti, jak tě miluju v posteli chci stejně tak, jako ty mně, ale viděl jsi, že to teď prostě nejde," šeptal mi do ucha a hladil po hrudi.
Opravdu bych se o tom nerad zase začal bavit. Proto jsem jen přikývl a své ruce přiložil na ty jeho.
"Půjdeme ke mně, nebo zůstaneme tady?" zeptal jsem se. U nás je jenom mamka a sem tam přijde i Gemma, ale do dvanácti dopoledne je klid.
Hlavu jsem stočil jeho směrem, aby věděl, že stále čekám na odpověď.
"Klidně můžeme zůstat tady," přitiskl se blíž ke mně. Možná jsem byl i trochu rád, že nikam nemusím. Bylo mi příjemně teplo, a i když jsem byl nasranej na to, co se mezi námi stalo, tak mi v jeho obětí bylo dobře. Dokonce tak dobře, že bych zítra mohl jít už do školy. Teda, jen kdyby šel se mnou.


 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Kamila Kamila | Web | 15. května 2017 v 11:33 | Reagovat

Není za co kritizovat, je to zase suprový.....

2 Luciqa Luciqa | 15. května 2017 v 16:14 | Reagovat

Děkuju ti.. vždycky mě vaše komentáře zahřejou u srdce.. ;) :))))

3 Karin Karin | 15. května 2017 v 20:38 | Reagovat

Krásna kapitolka a to u toho stolu mně pobavilo.

4 Luciqa Luciqa | 16. května 2017 v 12:03 | Reagovat

Sem ráda že se ti to líbilo.. ;)

5 NaTyy NaTyy | Web | 17. května 2017 v 17:48 | Reagovat

Super, ráda takové příběhy čtu :))

6 Luciqa Luciqa | 18. května 2017 v 14:26 | Reagovat

[5]: takové?? 😂

7 Avia777ked Avia777ked | E-mail | 16. srpna 2017 v 21:20 | Reagovat

<b>Авиабилеты по РУ за 60 процентов от цены кассы.</b> по МИРУ - 50%| <b>Телеграмм @AviaRussia</b> только этот, другие не используем.

Надежно. Выгодно. Без слётов. И БЕЗ каких-либо проблем.

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!
________

купить авиабилеты дешево официальный сайт
купить билет +на самолет дешево победа
авиабилеты аэрофлот официальный сайт купить билет недорого
дешевые билеты +на самолет без пересадки
купить авиабилеты дешево онлайн s7 официальный сайт

8 Dannyjoymn Dannyjoymn | E-mail | Web | 19. srpna 2017 v 18:57 | Reagovat

ВНИМАНИЕ!!! Ядекс и отношение к клиентам смотреть всем!!!
Посмотрел и был в ШОКЕ....
Вот ссылка на Ютуб
https://www.youtube.com/watch?v=IdYDpLcuVnA

9 DorogiKRDoi DorogiKRDoi | E-mail | 24. srpna 2017 v 13:34 | Reagovat

<a href=http://rrr.regiongsm.ru/33>
<img>http://rrr.regiongsm.ru/32 </img>
</a>
Благоустройство и асфальтрование в Краснодаре и г.Кропоткин. Решение любого вопроса по асфальтированию в Краснодарском крае. Оперативно

Подробнее... Благоустройство-Краснодар.РФ   ... 8861 241 23 45
___________________________
благоустройство города рязань директор
фото проект благоустройство водоема
благоустройство малых городов россии
благоустройство мытищинского района
благоустройство территории в частном секторе

10 Michayloccugsron Michayloccugsron | E-mail | Web | 5. září 2017 v 20:10 | Reagovat

Best prices.<a href=http://wmplati.com/itm/grand-theft-auto-v-gta-5-pc-onlajn-garantija/1847398>Buy GTA 5</a> - http://wmplati.com

11 MichlZispult MichlZispult | E-mail | Web | 6. září 2017 v 11:51 | Reagovat

Best prices.<a href=http://wmplati.com/itm/grand-theft-auto-v-gta-5-pc-onlajn-garantija/1847398>Buy GTA 5</a> - http://wmplati.com Minecraft, Uplay, Steam, Origin.

12 BbmjkGilark BbmjkGilark | E-mail | Web | 20. září 2017 v 20:59 | Reagovat

personal loans people bad credit - http://paydayhhkl.org/
bad credit no fax payday loans <a href=http://paydayhhkl.org/>payday loan online</a> ’

13 HhhjIdeafe HhhjIdeafe | E-mail | Web | 21. září 2017 v 22:51 | Reagovat

quick cash loans
<a href="http://personalacrb.org/">personal loans online</a>
personal loans debt consolidation
<a href=http://personalacrb.org/>personal loan rates</a> ’

14 Bbecsheact Bbecsheact | E-mail | Web | 22. září 2017 v 0:33 | Reagovat

checkn
<a href="http://paydayvax.org/">fast payday loans</a>
backers for payday loan opperations
<a href="http://paydayvax.org/">pay day loan</a> ’

15 Vffguname Vffguname | E-mail | Web | 22. září 2017 v 22:47 | Reagovat

cialis from canada
<a href="http://cialisivndh.com/">cialis</a>
cialis 5mg reviews
<a href=http://cialisivndh.com/>cialis generic</a> ’

16 FvvsBianty FvvsBianty | E-mail | Web | 23. září 2017 v 0:30 | Reagovat

cialis reviews
<a href="http://cialisoanzb.com/">cialis generic</a>
cialis online discount
<a href="http://cialisoanzb.com/">generic cialis</a> ’

17 Vqvquname Vqvquname | E-mail | Web | 24. září 2017 v 15:05 | Reagovat

cialis uk
<a href="http://gawcialis.com/">generic cialis</a>
cheap cialis tablets
<a href=http://gawcialis.com/>cialis online</a> ’

18 Lewfhopipt Lewfhopipt | E-mail | Web | 25. září 2017 v 17:31 | Reagovat

100mg viagra
<a href="https://viagrawasdc.com/">viagra online</a>
brand generic viagra
<a href="https://viagrawasdc.com/">viagra</a> ’

19 AzsvSquale AzsvSquale | E-mail | Web | 26. září 2017 v 3:29 | Reagovat

buy cheap viagra online uk
<a href="http://viagraonszb.com/">generic viagra</a>
viagra brand
<a href=http://viagraonszb.com/>cheap viagra</a> ’

20 Krtpbrielo Krtpbrielo | E-mail | Web | 26. září 2017 v 23:32 | Reagovat

effects of cialis on women - http://haycialis.com/
non prescription cialis <a href=http://haycialis.com/>buy cialis</a> ’

21 Febbsheact Febbsheact | E-mail | Web | 30. září 2017 v 17:18 | Reagovat

debt counseling
<a href="https://paydaykmae.com">payday advances</a>
approved payday loans
<a href="https://paydaykmae.com">cash advance online</a> ’

22 Fwjjeneque Fwjjeneque | E-mail | Web | 3. října 2017 v 20:21 | Reagovat

cash check
<a href="https://paydayllae.com/">fast payday loans</a>
americash payday loans
<a href=https://paydayllae.com/>payday loans no credit check</a> ’

23 Vbwgxsuenny Vbwgxsuenny | E-mail | Web | 5. října 2017 v 4:10 | Reagovat

payday loans no faxing no credit checks - https://paydayllae.com/
unsecured loans <a href=https://paydayllae.com/>payday loans</a> ’

24 BethanyNvg BethanyNvg | E-mail | Web | 7. října 2017 v 8:06 | Reagovat

http://buyvaliumonlinewithoutprescription.blogspot.com

25 AlysonYhx AlysonYhx | E-mail | Web | 18. října 2017 v 17:33 | Reagovat

http://rxcentre24com.strikingly.com/

26 CdhhcCheare CdhhcCheare | E-mail | Web | 20. října 2017 v 1:35 | Reagovat

bad credit instant payday loan
<a href="https://loans7foal.com/">payday loans online direct lenders only</a>
payday loans no faxing no credit checks
<a href=https://loans7foal.com/>cash advance america</a> ’

27 AlysonIur AlysonIur | E-mail | Web | 29. října 2017 v 14:59 | Reagovat

http://friv2.rocks/profile/murielc7985

28 Lsdcwaycle Lsdcwaycle | E-mail | Web | 1. listopadu 2017 v 19:37 | Reagovat

direct payday loans - https://paydayrvjlo.com
backers for payday loan opperations <a href=https://paydayrvjlo.com>best payday loans</a> ’

29 BethanyKcs BethanyKcs | 11. listopadu 2017 v 15:42 | Reagovat

My friend and I went camping the other day. It was a horrible experience, as he wouldn't let me sleep all night. He kept talking about random subjects and complained about his wakefulness. I totally told him to <a href=http://minigame.vn/flash/profile/jestinedeni>website</a> and deal with it.

30 ElvaUbv ElvaUbv | E-mail | Web | 16. listopadu 2017 v 5:30 | Reagovat

Hey guys!!!
designs and builds specialty lines of lead oxide production equipment, material handling systems, battery related process machinery, parts, and accessories for the battery, pigment, glass, and chemical industries.  http://techbasys.com offers technical application and engineering services to help the customer acheive maximum benefit from their equipment and manufacturing processes.

31 MlokmWhalge MlokmWhalge | E-mail | Web | 21. prosince 2017 v 19:05 | Reagovat

payday loan in texas https://1paydayloansonline.com/
instant online payday loan <a href="https://1paydayloansonline.com/">online payday loans direct lenders</a>

32 JtaxIdeafe JtaxIdeafe | E-mail | Web | 28. prosince 2017 v 2:56 | Reagovat

payday loans america
<a href="https://badcreditnyrc.org/">get payday loan</a>
irs debt relief
<a href=https://badcreditnyrc.org/>payday loan online</a>

33 Dsbcsheact Dsbcsheact | E-mail | Web | 31. prosince 2017 v 14:17 | Reagovat

business loans
<a href="https://installmentccy.org/">online payday loans no credit check</a>
canadian payday advance
<a href="https://installmentccy.org/">payday loans online</a>

34 JwemIdeafe JwemIdeafe | E-mail | Web | 31. prosince 2017 v 19:51 | Reagovat

quick personal loans bad credit
<a href="https://personalaae.org/">instant payday loans</a>
canadian faxless payday loans
<a href=https://personalaae.org/>payday loans no credit check</a>

35 JmfvIdeafe JmfvIdeafe | E-mail | Web | 2. ledna 2018 v 3:41 | Reagovat

personal loans bad credit
<a href="https://paydayaazt.org/">online payday loans no credit check</a>
cash advance payday loan
<a href=https://paydayaazt.org/>payday loan online</a>

36 JbscIdeafe JbscIdeafe | E-mail | Web | 4. ledna 2018 v 15:47 | Reagovat

online payday loans no credit check
<a href="https://paydayacerloans.com/">payday loans online same day</a>
check into cash
<a href=https://paydayacerloans.com/>installment loan</a>

37 JbbIdeafe JbbIdeafe | E-mail | Web | 5. ledna 2018 v 18:13 | Reagovat

credit counselling
<a href="https://personalnae.org/">bad credit payday loans</a>
bad credit lender no payday loan
<a href=https://personalnae.org/>instant payday loans</a>

38 Dcfxsheact Dcfxsheact | E-mail | Web | 7. ledna 2018 v 13:06 | Reagovat

can payday loan companies sue
<a href="https://paydayacerl.org/">payday advances</a>
bad credit loans
<a href="https://paydayacerl.org/">online payday loans direct lenders</a>

39 EnmuAttamb EnmuAttamb | E-mail | Web | 12. ledna 2018 v 20:11 | Reagovat

viagra overdose
<a href=http://fviagrajjj.com/>viagra online pharmacy</a>
viagra no prescription
<a href="http://fviagrajjj.com/">buy viagra now</a>

40 FndBianty FndBianty | E-mail | Web | 15. ledna 2018 v 20:50 | Reagovat

generic cialis ship to canada
<a href="http://cialpharmedi.com/"></a>
pro cialis
<a href="http://cialpharmedi.com/">cheap generic cialis</a> ’

41 FdnBianty FdnBianty | E-mail | Web | 17. ledna 2018 v 23:57 | Reagovat

cialis canada online
<a href="http://cialisoakdm.com/"></a>
liquid cialis
<a href="http://cialisoakdm.com/">cialis dosage</a> ’

42 GbvTroubs GbvTroubs | E-mail | Web | 18. ledna 2018 v 5:53 | Reagovat

cialis canada online
<a href="http://veucialis.com/">cialis side effects</a>
how cialis works
<a href=http://veucialis.com/>cialis uk</a> ’

43 EcfvAttamb EcfvAttamb | E-mail | Web | 27. ledna 2018 v 5:27 | Reagovat

buy viagra online without prescription http://viasergeneric.com/  OK’

44 Lbdpulky Lbdpulky | E-mail | Web | 14. února 2018 v 4:17 | Reagovat

OK’
<a href="https://writebusinessplan.us.com/">business plan writers</a>
assignment writing services uk
https://writebusinessplan.us.com/ - creating business plan

45 BdcPhype BdcPhype | E-mail | Web | 17. února 2018 v 18:12 | Reagovat

https://writingbusinessplan.us.com/
order custom writing
<a href="https://writingbusinessplan.us.com/">business plans</a>
OK’

46 GbdInjups GbdInjups | E-mail | Web | 23. února 2018 v 18:06 | Reagovat

20mg cialis - http://cialisonlineoansx.com/
cialis next day delivery <a href="http://cialisonlineoansx.com/">cialis generic</a> ’

47 Gbmerova Gbmerova | E-mail | Web | 24. února 2018 v 10:42 | Reagovat

daily cialis - http://buycialisomskc.com/
cialis online canada <a href=http://buycialisomskc.com/>cialis</a> ’

48 FnaBrugs FnaBrugs | E-mail | Web | 8. března 2018 v 22:41 | Reagovat

Hi!
<a href="http://viagraazmhj.com/">viagra price</a>
best prices on brand viagra
<a href=http://viagraazmhj.com/>cheap viagra</a>  OK’

49 GbrBrugs GbrBrugs | E-mail | Web | 11. března 2018 v 20:13 | Reagovat

Hi!
<a href="http://genericonlineviaqra.com/">viagra generic</a>
generic viagra 50mg
<a href=http://genericonlineviaqra.com/>viagra generic online</a>  OK’

50 KmsBrugs KmsBrugs | E-mail | Web | 14. března 2018 v 13:38 | Reagovat

Hi!
<a href="http://viagrapbna.com/">viagra</a>
generic viagra pills
<a href=http://viagrapbna.com/>viagra price</a>  OK’

51 GbdBianty GbdBianty | E-mail | Web | 15. března 2018 v 23:21 | Reagovat

Hi! All!
<a href="http://cialisoakdm.com/"></a>
buy cialis professional
<a href="http://cialisoakdm.com/">buy cialis online</a> OK’

52 HnnDinly HnnDinly | E-mail | Web | 23. března 2018 v 3:41 | Reagovat

<a href="https://needmoney.us.com/">cash money payday loan</a>
loan payday <a href="https://needmoney.us.com/">needy money</a>
OK’

53 LahBrugs LahBrugs | E-mail | Web | 3. dubna 2018 v 0:37 | Reagovat

Strong recommendation, moderate level of evidence Refractory patients with objective evidence of ongoing reflux as the cause of symptoms should be considered for additional antireflux therapies that may include surgery or TLESR inhibitors. viagra online sales <a href="http://viagra-onlinenas.com/">online viagra prescription</a> viagra information <a href=http://viagra-onlinenas.com/>buy generic viagra online</a>  The bladder is filled with a liquid medicine that is held for different periods of time before being emptied. OK’

54 bgfEnsus bgfEnsus | E-mail | Web | 14. dubna 2018 v 22:31 | Reagovat

viagra pills <a href="http://loviagraosn.com/#">buy viagra</a> buy generic viagra <a href=http://loviagraosn.com/#>what happens if a girl takes viagra</a> OK’

55 dczEnsus dczEnsus | E-mail | Web | 16. dubna 2018 v 13:22 | Reagovat

viagra jelly <a href="http://menedkkr.com/#">viagra tablets</a> purchase viagra online <a href=http://menedkkr.com/#>online order viagra</a>

56 mmkWhalge mmkWhalge | E-mail | Web | 28. dubna 2018 v 10:26 | Reagovat

credit card consolidation loans <a href="https://ttsitworldwide.com/#">payday loans akron ohio</a> get installment loan <a href="https://ttsitworldwide.com/#">payday loans</a>

57 ehrWhalge ehrWhalge | E-mail | Web | 30. dubna 2018 v 0:44 | Reagovat

direct online payday loans <a href="https://ttsitworldwide.com/#">payday loans online</a> best payday loans <a href="https://ttsitworldwide.com/#">loans</a>

58 vsfEffite vsfEffite | E-mail | Web | 7. května 2018 v 3:20 | Reagovat

viagra mail order <a href="http://fviagrajjj.com/#">online viagra</a> brand viagra online <a href="http://fviagrajjj.com/#">order viagra online</a>

59 bdcJeono bdcJeono | E-mail | Web | 9. května 2018 v 18:40 | Reagovat

viagra samples <a href="http://usa77www.com/#">viagra for sale</a> purchase viagra online <a href=http://usa77www.com/#>buy viagra online</a>

60 nnzpulky nnzpulky | E-mail | Web | 11. května 2018 v 15:39 | Reagovat

low interest rate personal loans <a href="https://paydayloans-online.us.org/#">payday loans online direct lenders only</a> 100 online payday loan <a href=https://paydayloans-online.us.org/#>same day payday loans</a>

61 bsdwaype bsdwaype | E-mail | Web | 29. května 2018 v 21:23 | Reagovat

viagra for sale <a href="http://fviagrajjj.com/#">generic viagra online</a> viagra use <a href="http://fviagrajjj.com/#">buy real viagra online</a>

62 plowaype plowaype | E-mail | Web | 7. června 2018 v 14:56 | Reagovat

how does viagra work <a href="http://menedkkr.com/#">viagra samples</a> cheap generic viagra <a href="http://menedkkr.com/#">online viagra</a>

63 pazMeedy pazMeedy | E-mail | Web | 9. června 2018 v 0:51 | Reagovat

buy discount viagra online <a href="http://viagrapfhze.com/#">viagra generic</a> buy viagra online at <a href=http://viagrapfhze.com/#>viagra generic</a>

64 nnsJeono nnsJeono | E-mail | Web | 9. června 2018 v 3:43 | Reagovat

viagra overdose <a href="https://aluixnetwork.com/">viagra</a> effects of viagra <a href=https://aluixnetwork.com/>buy discount viagra online</a>

65 xntwaype xntwaype | E-mail | Web | 9. června 2018 v 17:31 | Reagovat

viagra buy <a href="https://movietrailershd.org ">generic viagra online</a> cheapest viagra prices <a href="https://movietrailershd.org">what would happen if a girl took viagra</a>

66 ndgwaype ndgwaype | E-mail | Web | 10. června 2018 v 20:27 | Reagovat

viagra for sale <a href="http://bitcapblog.com ">cheap viagra</a> buy viagra professional <a href="http://bitcapblog.com">what happens if a girl takes viagra</a>

67 xbcwaype xbcwaype | E-mail | Web | 11. června 2018 v 15:29 | Reagovat

cash check advances <a href="https://onlineloan.us.org">installment loans online</a> consolidate credit card debt <a href="https://onlineloan.us.org">online loan</a>

68 bsdJeono bsdJeono | E-mail | Web | 12. června 2018 v 13:51 | Reagovat

canadian payday loans <a href="https://onlinepaydayloan.us.org">loans online</a> cash advances online fast payday loans <a href=https://onlinepaydayloan.us.org>best payday loans</a>

69 jjjwaype jjjwaype | E-mail | Web | 15. června 2018 v 1:35 | Reagovat

credit loan application <a href="https://payday-loans.us.org">payday loans</a> online payday loan companies <a href="https://payday-loans.us.org">loans online</a>

70 bthwaype bthwaype | E-mail | Web | 15. června 2018 v 15:26 | Reagovat

bad credit payday loan quick <a href="https://onlineloan.us.org">payday loans online no credit check instant approval</a> cash loans online <a href="https://onlineloan.us.org">online loan</a>

71 aaqJeono aaqJeono | E-mail | Web | 16. června 2018 v 6:17 | Reagovat

cialis prescription <a href="http://besiktasboschservis.com/">online cialis</a> cialis reviews <a href=http://besiktasboschservis.com/>buy cialis</a>

72 nnrJeono nnrJeono | E-mail | Web | 17. června 2018 v 14:15 | Reagovat

tadalafil dosage <a href="http://fundeconp.org/">generic cialis</a> generic tadalafil <a href=http://fundeconp.org/>buy cialis</a>

73 nssEcory nssEcory | E-mail | Web | 24. června 2018 v 4:34 | Reagovat

cialis sale <a href="http://hitcialisosn.com/">discount cialis</a> cialis coupon <a href="http://hitcialisosn.com/">tadalafil cialis</a>

74 hdfsherm hdfsherm | E-mail | Web | 27. června 2018 v 19:51 | Reagovat

cialis cost <a href="http://cialisovnnc.com/">tadalafil reviews</a> tadalafil dosage <a href="http://cialisovnnc.com/">cialis professional</a>

75 fbfTotLy fbfTotLy | E-mail | Web | 4. července 2018 v 0:01 | Reagovat

cialis coupon <a href="http://cialisserfher.com/">buy cialis online</a> buy tadalafil <a href="http://cialisserfher.com/">cialis online pills</a>

76 nukjopsy nukjopsy | E-mail | Web | 25. července 2018 v 16:12 | Reagovat

buy viagra no prescription <a href="https://viagrapbna.com/#">buy online viagra</a> viagra without a prescription <a href="https://viagrapbna.com/#">online pharmacy viagra</a>

77 munHaise munHaise | E-mail | Web | 25. července 2018 v 22:40 | Reagovat

order viagra online <a href="http://viagraveikd.com/#">viagra online without prescription</a> effects of viagra <a href="http://viagraveikd.com/#">canada viagra</a>

78 nsxWrofs nsxWrofs | E-mail | Web | 2. srpna 2018 v 5:10 | Reagovat

cialis pills <a href="https://www.fundeconp.org/#">cialis without prescription</a> generic tadalafil <a href=https://www.fundeconp.org/#>buy cialis without prescription</a>

79 byhHaise byhHaise | E-mail | Web | 3. srpna 2018 v 1:41 | Reagovat

generic viagra <a href="http://www.bitcapblog.com/">sildenafil online</a> online viagra <a href="http://www.bitcapblog.com/">female viagra</a>

80 sffPiews sffPiews | E-mail | Web | 3. srpna 2018 v 6:15 | Reagovat

generic brands of viagra online <a href="https://susamsokagim.com/">viagra 100mg</a> viagra story <a href=https://susamsokagim.com/>sildenafil citrate generic</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama