Cognition - 23. DÍL

20. května 2017 v 11:44 | Emily. |  Cognition

Title: Cognition
By: Luciqa
Part: 23.
Nakonec jsme ještě jeden den zůstali spolu u Louiho doma. Měl jsem pocit, že by nám prospělo být chvíli od sebe. Celý dny jsme toužili po tom druhém a já pořád ještě nemohl. Proto bylo na čase vrátit se domů a vyležet se tam. Bude tam klid na to roztřídit si myšlenky a nemyslet stále na něj. Už mě dokonce napadla možnost jet se Zaynem a Niallem kempovat. Sam s Nickem na to prý nejsou. Nevím, kdy to bylo, ale poslali mě do háje, když zjistili, že nejbližší civilizace by byla tak patnáct kiláků od místa, kde bychom měli stany. Z toho pět kilometrů je cesta lesem. Taky mi rovnou řekli, že by nás určitě někdo přepadl a všechny ve spánku zabil. Prostě to jsou poserové. Co je lepšího než bejt daleko od lidí. Jediné, co by vás obklopovalo, by byla příroda a sluníčko by prosvěcovalo les přes koruny stromů. Večer sedět u ohniště a povídat si. No tak uvidím, jestli se mi povede aspoň teď někam odjet. Potřebuju pauzu od Louiho. Dělám to pro naše dobro. Rozhodl jsem se, že zítra nejdu do školy. Ještě jsem to nikomu neřekl. Nemyslím si, že to bude tak lehký, jak říkají ostatní.


V osm večer jsme se rozloučili a naposledy políbili. Teda aspoň do té doby, než se uvidíme.
Z úst my vypadl slastný sten, když jsem si lehl do své měkké postele. Vytasil jsem rychle telefon, abych zavolal Zaynovi. Jen co mi to zvedl, nedal jsem mu žádnou možnost mluvit. Vychrlil jsem na něj svůj nápad s kempováním. Hned souhlasil. Jen se ptal na jednu věc, kterou jsem musel ještě domyslet, a to sice, jak se vyspím na tvrdé zemi, když nesnesu pořád ani silnější stisk. Budu ještě víc rozlámanej než teď, ale zase budu mít čistou hlavu. Navíc zase strávíme pár dní společně. A další problém byl, že jsem se musel vyhnout mamce a tátovi. S mojí "oslnivou" vizáží bych nikam nemohl. Proto jsem měl rychle sbaleno a napsaný dopis pro rodiče. Zee mi zajistil přespání u Nialla a o zítřejší odvoz se postará on.
Popadl jsem svou tašku a stan. Na hlavu si hodil kapuci a dopis připevnil na lednici magnetem. Co nejrychleji jsem vyšel k tomu blonďákovi.


Čím blíž jsem byl tím víc mě mrzelo to, do čeho jsem je zatáhl. Vidět ho poprvé s monoklem, který získal díky mně bylo hrozné. Nevím, co by mu na to řekli rodiče. Jediné štěstí bylo, že nebyli doma. Nemusel jsem se bát, že budou mít zase ty blbé kecy co minule. O tom, jak nezodpovědný a příšerný jsem. Nebo jaký jsem lajdák a že Niho stahuju dolů. No já vím, jaký jsem a vím, co dělám nebo nedělám dobře. Proto mi bylo jedno, co o mě říkají. Oni nevědí nic a já sám si vyčítám spoustu věci. Nepotřebuju i jejich výčitky. Možná nejsem pro blonďáčka ten nejvhodnější vzor, ale položil bych za něj život. Za všechny kluky. Dokonce i za Liama, kterého znám krátce, ale ukázalo se, že je fajn.
Nejvíc ze všeho mě dostal dohled na Zayna, který se snažil protlačit ke mně s tím slizounem a odtrhnout ho ode mě. Snažil jsem se ho odstrčit, ale byl mnohem silnější.
Ale konec těchhle myšlenek. Stojím před dveřmi Niho domova. Avšak než stačím zaklepat, dveře se otevřou a mě známý člověk srazí na zem. Jen co dopadnu na dlážděnou cestu, zaskučím bolestí. Liam se začne sbírat ze země a zaskočeně se na mě zadívá. Neviděli jsme se od toho dne, kdy jsem dostal. Přiběhl ke mně a snažil se zjistit, jestli jsem v pořádku. Tak tohle mě bude bolet ještě dlouho. S malým úsměvem jsem se začal zvedat. Opravdu mi bylo do smíchu. Tohle bylo něco, co jsem si zasloužil, a konečně jsem měl pocit, že si karma vybírá všechny účty za to, co jsem udělal špatně. Za každičkou zlomeninu, kterou jsem způsobil, jsem měl bolesti v celém těle, ale vím, že může být ještě hůř. Protáhl jsem úsměv do plné šířky a nechal nový strup na rtu znovu prasknout. Bylo mi to jedno. Jednou se to zahojit musí. Setřel jsem si rudou tekutinu z koutku úst a pohledem hodil ke klukům. Ti si mě jen zmateně prohlíželi. Vím, že mám na tváři ještě pořád dost modřin a šrámů, ale opravdu se mi to nestihne zahojit všechno za tři krátké dny.
"Hazz, jsi v pořádku?" vypadlo zaskočeně z blonďáka. Hodil jsem na něj pobavený pohled a s úsměvem přikývl. Ten mi pohasl ve chvíli, kdy jsem si všiml modřiny pod jeho okem.
Přitáhl jsem si ho do svého obětí. "Omlouvám se, že jsi se do toho zamotal. Tohle se nikdy nemělo stát," šeptal jsem s hlavou opřenou o jeho rameno. Lehce, jako by se mě bál dotknou, mi přejížděl po zádech. Jediné, co jsem, ale mohl zaslechnout bylo jeho pobavené uchechtnutí. Odtáhl jsem se od něj a pozorně sledoval jeho veselý výraz.
Mrkl na Liama, který se taky smál, a já začínám zase s debilními představami toho, co asi společně dělali u Niho doma. SAMI!
"Nikdo mě nikdy nenutil, abych se s váma opíjel, pral se anebo tancoval. Všechno tohle jsem dělal ze svojí vůle. Takže, když se chci poprat za brášku, kterého miluju," nevynechal ani významný pohled mojí osobě, kterému jsem se musel zasmát. Ale ne ve zlém. Moc pro mě jeho slova znamenala… "Tak se poperu," ušklíbl se a poplácal mě po rameni. K mojí smůle si vybral to bolavější. Proto jsem jen zatnul zuby a tvářil se dál, jako by se nic nestalo.
Na tohle se nadalo nic říct. Prostě jsem si ho vtáhl do obětí a děkoval. Liam si vedle nás celý zaskočený odkašlal. "Ehm. Promiňte, že vás vyrušuju, ale Harry ty se stěhuješ?" vypadlo z něj a rukou ukazoval na moje tašky povalující se na zemi. Ou. Na to jsem zapomněl.
Začal jsem si sbírat svoje věci a vymýšlet odpověď na jeho otázku. "Ne. Jen u mě pár dní zůstane, aby ho jeho rodiče takhle neviděli," chopil se slova Niall. Byl jsem mu za to vděčny, protože nevím, co bych jinak plácl za blbost. "Potřebuje se dát dohromady po tom, co se stalo," hlesl zklamaně.
Jasně. Pamatuju si jeho vyděšený výraz, když mě viděl s kalhoty po kolena a moje snahy o to ho od sebe dostat. Nejvíc jsem se ale vyděsil, když ty svý pařáty zahákl za moje boxerky a chystal se je stáhnout. Vůbec ho nesralo, že na to všechno čumí fotbalisti. Bylo to tak ponižující, ale díky Bohu kluci přišli v čas.
Pousmál jsem se na Liama, který jen chápavě přikývl, ale v jeho očích bylo něco jiného. Nevím, co to bylo. Nedalo se v něm moc dobře číst.
"Hlavně to neříkej Louimu," požádal jsem ho. Hned po mě oba hodili nechápavé výrazy. "Máme menší potíže s postelí," vykulil jsem oči a hlavou několikrát lehce cukl dopředu, aby jim to došlo. Bože to je trapný. Oba se začali smát a já cítil, jak rudnu. Jasně. Opravdu mi pomáháte kamarádi. Nic trapnějšího už být nemohlo. Stojím před nimi rudý jak rajče a sleduju, jak se nad tím královsky baví.
Liam se nadechl, asi aby mi řekl něco náramně vtipného. "Počkej jako že se mu nepostaví a ty s ním za to nemluvíš?" vyhrkl víc než vážně. Vykulil jsem na něj zaraženě oči a pusu otevíral a zase zavíral, aniž bych něco řekl. Co to bylo za debilní otázku.
Zakroutil jsem rychle hlavu, když mi došlo, že jim to svým mlčením potvrzuju.
"Ne! Právě naopak!" Oba se zarazili a prozkoumali moji maličkost. Co to zase…?
Ni, ke mně přišel blíž. Položil mi ruku na rameno a zadíval se mi do očí.
"Kámo, to je normální, že se ti nepostaví po tomhle všem," řekl naprosto vážně. Co?!
"Ne vy to nechápete!" vykřikl jsem rychle. "Staví se nám až moc, když jsme spolu!" sklopil jsem hlavu a začal myslet na to, co asi dělá moje zlatíčko.
Představoval jsem si, jak leží na svojí obrovský posteli a dívá se do stropu a myslí právě na to, co dělám já. A jak moc by mě chtěl svírat v náručí stejně, tak jako já, ale moje myšlenky byly zase přerušeny hlasitým smíchem. Zpražil jsem je pohledem a doufal, že s tím brzy přestanou. Počkám tak minutu a půjdu dovnitř jestli se neuklidní. 59, 58, 57, 56…
Niall si stoupl hned vedle toho vysokého bruneta. "To jste tak nadržení, že bez toho nevydržíte ani chvíli?" zeptal se už vážnějším tónem Li, protože blonďák se stále snažil uklidnit. No, moc mu to nešlo. 43, 42, 41… Bylo to jako odpočítávání před tím, než je zabiju. 36, 35, 34, 33…
Oba jsem je vraždil pohledy, ale jim to bylo jedno.
"Jo! Nevydržíme bez sebe, ale taky máme chuť… Asi tak jako všichni!" Taky vám přijde tahle konverzace hrozně trapná? Jsem rudý až na zadku. 25, 24, 23, 22, 21…
Nádech výdech, Harry. Představ si, že je s tebou Lou. Díváš se do jeho očí a on ti říká…
"A kdo je nahoře?" zeptal se vážně Niall. Měl uslzené oči a červené tváře. Co to říkal? Ti kluci se mi snad zdají!
"Určitě ty. Nenechal by sis zruinovat zadek. Takže to odnesl Louis. Jo stejně se na to hodí," kecal dál.
Liam ho, ale dloubl do žeber. 14, 13, 12, 11, 10...
"Tak to počkej. Tommo by tohle neudělal. Nenechal by se ojet. Vsázím babku na to, že Lou topuje," zařehtal se. 7,6, 5… Já je opravdu oba zabiju.
Oba na mě hodili pohled alá "Vyklop to. Stejně na to jednou přijdeme," a založili si ruce na prsou. 3, 2, 1…!
Zakroutil jsem hlavou. "Na tohle vám odpovídat nebudu! Je jenom mezi náma, kdo je v kom! A vy do toho nemáte co strkat čumák! A teď mě omluvte, ale už mě nebaví tohle téma a chtěl bych si odpočinout. Nialle, kde spím?" zeptal jsem se ho odměřeným hlasem. Byl jsem na ně naštvaný. Co se maj co starat o to, jestli mi natrhne prdel Lou a nebo já jemu.
Oba na mě zírali, jako kdybych jim právě nějak křivdil a nepustil je ani k tomu, aby mi to vysvětlili.
"U mě v pokoji. Jdi si tam hodit věci. A zítra v osm se vrací rodiče což znamená, že se musíme domluvit se Zaynem v kolik u něj máme být nebo se pro nás staví," spráskl natěšeně dlaně, které si následně promnul.
Liam se díval střídavě na mě a na toho bláznivého Ira vedle. "O co jde? Vy tady nezůstanete? Chtěl jsem se zítra zastavit," řekl celkem ublíženě. Co to mezi nimi je?! Zakroutil jsem hlavou a konečně vešel do domu. Teď je Niho starost, aby mu to vysvětlil, když to posral. Jako kdyby nemohl počkat až pošle Liama domů a budeme sami.
Jen doufám, že není taková slepičí prdelka, aby mu to všechno vyžvanil. Posadil jsem se na postel svého kamaráda a tašky hodil vedle. Vytáhl jsem telefon a prošel si kontakty. Hned mi vyskočilo Louiho číslo. Zasmál jsem se a vytočil ho.
Netrvalo to dlouho a ozval se jemný klučičí hlásek. "Ahoj, lásko, co se děje?" zněl vystrašeně. Pro sebe jsem se usmál.
"Nic. Stýská se mi, ale je to lepší. Já vím," povzdechl jsem si. Bylo neuvěřitelné, jak moc závislým jsem se na něm stal.
Z druhé strany se ozvalo hlasité oddechnutí a následný smích, který mě hřál u srdce. "Taky se mi po tobě stýská. Vím, že kdybych byl teď u tebe, tak by na tobě už nezbylo jediné oblečení a já byl hluboko v tobě," zasténal mi do ucha. Co to tam dělá?!
Trhaně jsem se nadechl, abych mohl mluvit. "Lou, co děláš?" vypadlo ze mě tiše. Nelíbila se mi možnost, že by se sám uspokojoval nad nějakým pornem. Jediný, kdo se ho mohl dotýkat na jeho nejintimnějších partiích, jsem byl já.
Zaslechl jsem zase jeho jemný smích. "Nic. Myslím na tebe. A přemýšlím, jestli tě jít navštívit anebo ne. Jak by to skončilo a jestli bych se dostal do tvé úzké dírky," zasmál se, ale mě po těle běhala husí kůže, když mluvil.
Zavzdychal jsem do telefonu a rukou sám zajel ke své chloubě. "Chci tě mít teď u sebe. Cítit, jak se dotýkáš mého těla. Hlavně mého ptáka, Lou," zasténal jsem a tvrdě zmáčkl svůj penis. Sice jsem to byl já, kdo nechtěl, aby se dělal sám, ale tohle pro mě bylo jediné možné řešení. Potřeboval jsem se uvolnit.
"Dotýkáš se sám sebe?" Nechci mít potom výčitky svědomí. Když mi kladně odpověděl musel jsem se usmát.
"Niall je dole s Liamem. Mám ještě chvilku času," řekl jsem mu a přejel po své teď už tvrdé chloubě. "Představ si jak se skláním k tvému rozkroku a přes látku tě políbím na tvůj naběhlý penis," zašeptám svůdně a sám si to představuju. Jeho oči přivřené slastí a sten, který se mi nakonec opravdu dostává.
"Několikrát ti ho tvrdě zmáčknu a sundám poslední látku z tvého dokonalého těla. Celou tvoji chloubu si strčím hluboko do pusy. Několikrát zahýbu hlavou," jeho steny jsou čím dál tím víc hlasitější. Sám pro sebe se musím usmát, protože je nemožné, že už cítím, jak se blíží konec.
"Hazz, já už budu," zašeptal mi do telefonu.
Já sám na tom nebyl jinak. "Já taky, zlato," vydechl jsem těžce. "Vytáhnu si ho z pusy a políbím tě na špičku. Jazykem přejedu několikrát po celé tvé délce. Palcem ti masíruju špičku a nehtem zajíždím pod kůžičku. Rty přiložím zpět k tvému žaludu, který začnu sát. Rukou ti promnu varlata a jemně ti skousnu žalud."
Z telefonu se ozval hlasitý sten, který následoval i ten můj tišší. Musel jsem se snažit být potichu, aby to ti dva neslyšeli. Líně jsem ještě několikrát přejel po své chloubě a natáhl se pro kapesníčky na Niallově nočním stolku. Jestli zjistí, co jsem dělal na jeho posteli, asi mě zabije. Vydýchal jsem se a po tom co jsem zkontroloval stav postele a mého oblečení jsem si opět přiložil telefon k uchu.
"Zlato, jsi tu?" zašeptal jsem a nemohl z tváře setřást potupný úsměv. Tohle bylo něco, co jsem nikdy v životě nedělal.
Znovu. Dnes už po několikáté se ozval smích. "Byl jsi úžasný," pochechtával se dál. Miloval jsem, když tohle dělal. Přišel mi tak roztomilý.
"Jsem rád, že jsme si našli způsob, jak se uspokojit společně. Jsem rád, že jsi zavolal." Usmíval jsem se jako sluníčko. Najednou se dole ozvalo bouchnutí dveří.
Bylo mi to líto, ale musel jsem zavěsit dřív, než sem vtrhne ten blonďák.
"Lásko, musím běžet. Pa. Miluju tě," zašeptal jsem a jen tak tak stihl zavěsit. Niall vtrhl do pokoje a hned se posadil ke stolu a divně se na mě díval. Co se mu v té hlavě zase honí. Snad nevypadám na to, co jsem tady prováděl.
Ahojte, jak se máte. Ani netušíte jakou mám radost z toho, že se znovu aktivuje tenhle blog... :D ( nevím jak jinak to napsat. :D!) NO snad se vám povídka líbí a kdyby ne nebojte se mi to dát jasně najevo. Vím, že se opakuju a lezu vám s tím na nervy nejspíš, ale moc pro mě znamenají vaše názory.. ;) Tak se zatím majte a doufám, že máte stejně velkou radost jako já z toho, že by se to mělo zase rozjet.. ;)
Vaše Luciqa.. :***
 

13 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Dominika Dominika | Web | 21. května 2017 v 13:35 | Reagovat

A mě se ta povídka líbí, pěkný a díky....

2 Karin Karin | 21. května 2017 v 23:03 | Reagovat

Perfektní kapitola a ten konec neměl chybu.

3 Luciqa Luciqa | 22. května 2017 v 15:23 | Reagovat

[1]:

[2]: oběma vám moc děkuju.. :** :D

4 Arlenenop Arlenenop | E-mail | 22. července 2017 v 16:56 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captcha recognition of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
Good luck ;)

XRumer20170721

5 AaauceNap AaauceNap | E-mail | Web | 29. července 2017 v 13:54 | Reagovat

Segway Verona offers tours that make sure you will enjoy a fun and immerse experience of our beloved city. We combine Segway, our innovative way of transportation, with tours in the historical city centre. Through our explorations of 1 or 2 hours, we will bring you to the most breathtaking spots, so that, if you do not stay long in Verona, we make sure that you see all of the unmissable sights!

Segway is really easy to use! It is so intuitive that it feels like an extension of the human body. To understand why, consider this: if you stand up and lean forward, so that you are out of balance, you will intuitively put your leg forward. Segway works the same way: to move forward or backward, the rider just leans slightly in such direction, and Segway will follow your movements. It is also easy to turn right or left, since the rider just has to push respectively Segway’s handlebar.

Segway is safe. Anyone over the age of 12 can join our tours, except for pregnant women. Apart from these cathegories, we encorage people of every age to try Segway, because this self-balancing object can really make your experience in Verona much more delightful! In fact, if it is hot, you will enjoy some fresh air and avoid to sweat; if it is cold, you will have the possibility of staying outside the least possible time. It is proved that our 2 hours tours show you what you will see in 6 hours walking!

All the tours start with a little training on how to use Segway, because for us safety is the priority. However, we experienced that it takes just a little practice to master on Segway! There are no required skills and, in particular, no need to be able to bicycle. There will always be a tour leader with you, guiding the whole group, so that you can enjoy the view and the tour of Verona. Audioguides (available in different languages) will provide the information you need to fully comprehend the history and architecture of our main monuments, squares and buildings.

In particular, our 2 hours tour will show you: Piazza Bra, one of the biggest squares in Italy, with the Arena, the famous Roman amphitheatre; we will then take Via Oberdan in order to see Portoni Borsari, one of the ancient entrance of the Roman city; we will firstly explore Piazza Erbe and secondly Piazza Dei Signori, two squares full of symbols and buildings with enchanting beauty, and then see Arche Scaligere. Heading to the Duomo, Verona’s Cathedral, we will pass by Santa Anastasia, next to the Conservatory of music; after that, we will have a break on Ponte Pietra, the bridge with the breathtaking view of the Roman Theatre and San Pietro Castle (and much more). On our way back, we will stop at Juliet’s house, so that you don’t forget to take pictures and write your names on the walls! We will conclude our tour with Castelvecchio, the Scaligeri castle and enjoy its amazing view of Verona.

People who went on tours with us really appreciate our flexibility: we do not have fixed tour’s hours, so we can arrange the time that fits the best. Moreover, we try to adjust the path according to your preferences, spending less time on spots you have already seen and dedicate more on your favourite sights. Read what people say about us on tripadvisor...

So, if you want to make the most out of your time in Verona, contact us or stop by our office!

OFFICE HOURS: Monday to Saturday (only closed on Sunday) from 10 am to 5 pm.

DIRECTIONS: We are located in Piazza Cittadella 11b, very close to Piazza Bra, the main square with the Arena.

From Piazza Bra you can arrive at our office on foot (3 minutes): pass under the arch of the gateway with the big clock (Portoni della Bra) and walk through Corso Porta Nuova for approximately 100

https://veronasegwaytours.com/

6 Georgevep Georgevep | E-mail | Web | 24. srpna 2017 v 0:46 | Reagovat

<a href=http://cyril-leytsihovich.ml/>алла майская млм, дублицирование в сетевом маркетинге</a>

7 Michayloccugsron Michayloccugsron | E-mail | Web | 6. září 2017 v 4:24 | Reagovat

Best prices.<a href=http://wmplati.com/itm/grand-theft-auto-v-gta-5-pc-onlajn-garantija/1847398>Buy GTA 5</a> - http://wmplati.com

8 MichlZispult MichlZispult | E-mail | Web | 6. září 2017 v 15:47 | Reagovat

Best prices.<a href=http://wmplati.com/itm/grand-theft-auto-v-gta-5-pc-onlajn-garantija/1847398>Buy GTA 5</a> - http://wmplati.com Minecraft, Uplay, Steam, Origin.

9 Vetbinwamb Vetbinwamb | E-mail | Web | 20. září 2017 v 4:12 | Reagovat

fresno ca - http://personalnerloan.org/ payday loan lenders no teletrack <a href=http://personalnerloan.org/>small personal loans online</a> ’

10 Fvezxpulky Fvezxpulky | E-mail | Web | 21. září 2017 v 5:04 | Reagovat

business loans - http://personalacrb.org/
1 hr payday loans <a href=http://personalacrb.org/>small personal loans</a> ’

11 HhhjIdeafe HhhjIdeafe | E-mail | Web | 21. září 2017 v 19:41 | Reagovat

consolidate credit card debt
<a href="http://personalacrb.org/">personal loans</a>
business loans bad credit
<a href=http://personalacrb.org/>personal loans online</a> ’

12 Blopeneque Blopeneque | E-mail | Web | 21. září 2017 v 22:26 | Reagovat

payday loan lenders
<a href="http://loansvtna.org/">payday loans</a>
instant online payday loans bad credit
<a href=http://loansvtna.org/>best online payday loans</a> ’

13 Vffguname Vffguname | E-mail | Web | 22. září 2017 v 19:41 | Reagovat

cialis pricing
<a href="http://cialisivndh.com/">cialis</a>
cialis over the counter in canada
<a href=http://cialisivndh.com/>cialis</a> ’

14 Scrbenrins Scrbenrins | E-mail | Web | 22. září 2017 v 22:05 | Reagovat

cheap cialis professional
<a href="http://cialisofkl.com/">cialis buy</a>
generic for cialis
<a href=http://cialisofkl.com/>cialis online</a> ’

15 Scrbenrins Scrbenrins | E-mail | Web | 23. září 2017 v 3:34 | Reagovat

brand cialis buy online
<a href="http://cialisofkl.com/">buy cialis</a>
generic cialis australia
<a href=http://cialisofkl.com/>online cialis</a> ’

16 FfvTroubs FfvTroubs | E-mail | Web | 23. září 2017 v 7:54 | Reagovat

cialis online generic
<a href="http://cialisovnnc.com/">cialis</a>
what dose of cialis should i take
<a href=http://cialisovnnc.com/>cialis</a> ’

17 FsvBianty FsvBianty | E-mail | Web | 24. září 2017 v 12:22 | Reagovat

cialis soft
<a href="http://retcialis.com/">cialis online</a>
cialis 10mg
<a href="http://retcialis.com/">buy cialis</a> ’

18 Vqvquname Vqvquname | E-mail | Web | 24. září 2017 v 23:56 | Reagovat

cialis for sale in uk
<a href="http://gawcialis.com/">generic cialis</a>
brand cialis name online order
<a href=http://gawcialis.com/>cialis online</a> ’

19 Bbnhinhilk Bbnhinhilk | E-mail | Web | 25. září 2017 v 12:41 | Reagovat

viagra brand name
<a href="http://viagrakjkmn.com/">generic viagra</a>
viagra canada
<a href=http://viagrakjkmn.com/>cheap viagra</a> ’

20 Lewfhopipt Lewfhopipt | E-mail | Web | 25. září 2017 v 13:16 | Reagovat

is generic viagra safe
<a href="https://viagrawasdc.com/">cheap viagra</a>
order viagra online
<a href="https://viagrawasdc.com/">generic viagra</a> ’

21 AzsvSquale AzsvSquale | E-mail | Web | 25. září 2017 v 15:12 | Reagovat

viagra canada
<a href="http://viagraonszb.com/">viagra online</a>
viagra brand for sale
<a href=http://viagraonszb.com/>generic viagra</a> ’

22 BhnjSpeels BhnjSpeels | E-mail | Web | 26. září 2017 v 0:40 | Reagovat

viagra sildenafil
<a href="http://viagracekan.com/">generic viagra</a>
brand viagra medicine
<a href=http://viagracekan.com/>viagra</a> ’

23 DrvpbBreata DrvpbBreata | E-mail | Web | 26. září 2017 v 17:11 | Reagovat

generic viagra cheap - http://viagraonszb.com/
ordering viagra <a href="http://viagraonszb.com/">viagra</a> ’

24 Lvvdlaussy Lvvdlaussy | E-mail | Web | 26. září 2017 v 19:06 | Reagovat

buy cheap viagra online uk - https://viagraciom.com
does generic viagra work <a href=https://viagraciom.com>viagra</a> ’

25 DrvpbBreata DrvpbBreata | E-mail | Web | 27. září 2017 v 0:17 | Reagovat

viagra cheap - http://viagraonszb.com/
viagra coupons <a href="http://viagraonszb.com/">viagra online</a> ’

26 Fvthssheact Fvthssheact | E-mail | Web | 28. září 2017 v 17:07 | Reagovat

online instant payday loans
<a href="https://cashrvyn.com/">payday advance</a>
payday loans 300
<a href="https://cashrvyn.com/">payday advance</a> ’

27 Fvthssheact Fvthssheact | E-mail | Web | 29. září 2017 v 0:09 | Reagovat

credit debt management
<a href="https://cashrvyn.com/">cash advance online</a>
1 hour payday loans no faxing
<a href="https://cashrvyn.com/">cash advance</a> ’

28 Ikmeeneque Ikmeeneque | E-mail | Web | 29. září 2017 v 0:21 | Reagovat

direct online lender
<a href="https://paydayrvjlo.com/">get payday loan</a>
loan calculator
<a href=https://paydayrvjlo.com/>online payday loan</a> ’

29 Febbsheact Febbsheact | E-mail | Web | 30. září 2017 v 20:17 | Reagovat

personal loans for debt consolidation
<a href="https://paydaykmae.com">cash advance online</a>
30 day payday loan
<a href="https://paydaykmae.com">payday advance</a> ’

30 Fvteeneque Fvteeneque | E-mail | Web | 30. září 2017 v 20:25 | Reagovat

cash loans
<a href="https://loansonlinevaec.org">payday loan online</a>
best payday loan online
<a href=https://loansonlinevaec.org>payday loans</a> ’

31 vwqearcash vwqearcash | E-mail | Web | 1. října 2017 v 5:58 | Reagovat

student loan forgiveness programs
<a href="https://installmentloanvelam.com">online installment loans</a>
best payday loan online
<a href=https://installmentloanvelam.com>installment loan</a> ’

32 DrbecBreata DrbecBreata | E-mail | Web | 1. října 2017 v 22:40 | Reagovat

generic viagra from canada - http://viagraoplws.com/
viagra pfizer online <a href="http://viagraoplws.com/">viagra</a> ’

33 Fwjjeneque Fwjjeneque | E-mail | Web | 3. října 2017 v 23:23 | Reagovat

payday loans no credit check no faxing
<a href="https://paydayllae.com/">pay day loans</a>
installment loan
<a href=https://paydayllae.com/>pay day loans</a> ’

34 DebxBreata DebxBreata | E-mail | Web | 5. října 2017 v 0:00 | Reagovat

free viagra - http://sexviagen.com/
where can you buy viagra <a href="http://sexviagen.com/">generic viagra</a> ’

35 Vbwgxsuenny Vbwgxsuenny | E-mail | Web | 5. října 2017 v 0:00 | Reagovat

get payday loan - https://paydayllae.com/
debt management <a href=https://paydayllae.com/>best online payday loans</a> ’

36 Vbwgxsuenny Vbwgxsuenny | E-mail | Web | 5. října 2017 v 7:11 | Reagovat

all online payday loans - https://paydayllae.com/
get personal loan bad credit <a href=https://paydayllae.com/>pay day loans</a> ’

37 AlysonYmg AlysonYmg | E-mail | Web | 8. října 2017 v 16:18 | Reagovat

Hello everybody! Recently I have been dealing with a lot of challenges. Friends and doctors keep telling me I should consider taking medicine, so I may as well <a href=https://www.snowdonrailway.co.uk/phpunit/tramadol-and-benadryl>source</a> and see how it goes. Problem is, I haven't taken it for a while, and don't wanna get back to it, we'll see how it goes.

38 JtnbvbIdeafe JtnbvbIdeafe | E-mail | Web | 19. října 2017 v 11:57 | Reagovat

get installment loan
<a href="https://paydaycnrs.net/">bad credit payday loans</a>
fast payday loans online
<a href=https://paydaycnrs.net/>payday loans online</a> ’

39 Bnrfsuncone Bnrfsuncone | E-mail | Web | 24. října 2017 v 17:33 | Reagovat

viagra discount online - http://genericviagra-onat24.com/
viagra spam <a href=http://genericviagra-onat24.com/>generic viagra</a> ’

40 BethanySvl BethanySvl | E-mail | Web | 25. října 2017 v 20:44 | Reagovat

https://www.instructables.com/member/VanessaCatherine4/

41 Jybsatrilia Jybsatrilia | E-mail | Web | 8. prosince 2017 v 20:52 | Reagovat

quick faxless payday loan
<a href="https://payday-loans.us.com/">payday loans online</a>
bad credit no fax payday loans
<a href=https://payday-loans.us.com/>pay day loans</a> ’

42 Kdsnfpulky Kdsnfpulky | E-mail | Web | 21. prosince 2017 v 23:30 | Reagovat

direct loan lenders online https://24hrspaydayloans.com/
small personal loans <a href=https://24hrspaydayloans.com/>pay day loan</a>

43 Dbewensheact Dbewensheact | E-mail | Web | 24. prosince 2017 v 1:46 | Reagovat

quick payday loan no
<a href="https://paydayloanver.org/">payday advance</a>
same day online payday loans
<a href="https://paydayloanver.org/">online payday loans no credit check</a>

44 Jbsdntrilia Jbsdntrilia | E-mail | Web | 25. prosince 2017 v 1:13 | Reagovat

payday advance loan
<a href="https://xxepayday.com/">cash advance loans</a>
payday loans without teletrack
<a href=https://xxepayday.com/>online payday loans direct lenders</a>

45 Dbsabggsheact Dbsabggsheact | E-mail | Web | 27. prosince 2017 v 1:46 | Reagovat

quick payday loans online
<a href="https://www.getispaydayloansonline.com/">payday advance loans</a>
cash advance payday loans online
<a href="https://www.getispaydayloansonline.com/">payday loans online</a>

46 ElvaZbg ElvaZbg | E-mail | 27. prosince 2017 v 3:50 | Reagovat

апрапрапр

47 Dbsdbsheact Dbsdbsheact | E-mail | Web | 30. prosince 2017 v 18:19 | Reagovat

national debt relief
<a href="https://cashadvancezqko.com/">payday loans online same day</a>
instant personal loans
<a href="https://cashadvancezqko.com/">payday advance</a>

48 JmfvIdeafe JmfvIdeafe | E-mail | Web | 2. ledna 2018 v 1:55 | Reagovat

bad credit payday loans no fax
<a href="https://paydayaazt.org/">pay day loans</a>
easy loans
<a href=https://paydayaazt.org/>payday loan</a>

49 JbscIdeafe JbscIdeafe | E-mail | Web | 4. ledna 2018 v 13:59 | Reagovat

startup business loans
<a href="https://paydayacerloans.com/">payday loans near me</a>
a payday loan lender
<a href=https://paydayacerloans.com/>personal loans</a>

50 Dndsheact Dndsheact | E-mail | Web | 4. ledna 2018 v 15:03 | Reagovat

direct lender payday loans
<a href="https://paydayvtulo.org/">loans no credit check</a>
what is debt consolidation
<a href="https://paydayvtulo.org/">payday loans near me</a>

51 JbbIdeafe JbbIdeafe | E-mail | Web | 5. ledna 2018 v 13:38 | Reagovat

capital finance one payday loans
<a href="https://personalnae.org/">cash advance</a>
payday loan texas
<a href=https://personalnae.org/>payday loan online</a>

52 Dbssheact Dbssheact | E-mail | Web | 9. ledna 2018 v 17:21 | Reagovat

best payday loans uk
<a href="https://payday-loans.us.org/">personal loan</a>
visa credit cards bad credit
<a href="https://payday-loans.us.org/">online payday loans no credit check</a>

53 FndBianty FndBianty | E-mail | Web | 16. ledna 2018 v 1:57 | Reagovat

generic cialis any good
<a href="http://cialpharmedi.com/"></a>
low dose cialis daily
<a href="http://cialpharmedi.com/">cialis daily</a> ’

54 Ondcunece Ondcunece | E-mail | Web | 24. ledna 2018 v 0:11 | Reagovat

herbal alternative to viagra
http://genericonlineviaqra.com/
natural substitute for viagra
<a href="http://genericonlineviaqra.com/">viagra price</a> OK’

55 EcfvAttamb EcfvAttamb | E-mail | Web | 27. ledna 2018 v 3:16 | Reagovat

where can i buy viagra http://viasergeneric.com/  OK’

56 MhtWhalge MhtWhalge | E-mail | Web | 2. února 2018 v 3:03 | Reagovat

OK’ https://cashadvanceonline.us.org/
affordable payday loan online <a href="https://cashadvanceonline.us.org/">payday loan</a>

57 MvsdBreata MvsdBreata | E-mail | Web | 6. února 2018 v 14:12 | Reagovat

OK’
<a href="http://genericonlineviaqra.com/">buy generic viagra</a>
viagra how it works
<a href="http://genericonlineviaqra.com/">order viagra</a>

58 Terryseike Terryseike | E-mail | Web | 12. února 2018 v 23:31 | Reagovat

cialis and 5 hour energy
<a href=http://jcialisf.com>generic cialis</a>
cialis Гјber krankenkasse
<a href="http://jcialisf.com">buy cialis without prescription</a>
cialis generika tadalis

59 GbrBrugs GbrBrugs | E-mail | Web | 19. února 2018 v 2:22 | Reagovat

<a href="https://bestpaydayloan.us.org/"> lendup</a>
installment loan <a href=https://bestpaydayloan.us.org/> payday loans</a>
OK’

60 Grdcheaf Grdcheaf | E-mail | Web | 22. února 2018 v 18:06 | Reagovat

Hi!
<a href="http://buycialisomskc.com/">cialis online</a>
cheap cialis brand name
<a href=http://buycialisomskc.com/>cialis online</a> OK’

61 BrcBianty BrcBianty | E-mail | Web | 23. února 2018 v 5:45 | Reagovat

Hi! All!
<a href="http://cialisonlineoansx.com/"></a>
cialis soft tabs 20mg
<a href="http://cialisonlineoansx.com/">cialis sale</a> OK’

62 Gbmerova Gbmerova | E-mail | Web | 24. února 2018 v 14:35 | Reagovat

cialis online no prescription - http://buycialisomskc.com/
free samples of cialis <a href=http://buycialisomskc.com/>cialis online</a> ’

63 GbdInjups GbdInjups | E-mail | Web | 24. února 2018 v 19:55 | Reagovat

cialis daily use review - http://cialisonlineoansx.com/
cialis soft tabs generic <a href="http://cialisonlineoansx.com/">cialis pills</a> ’

64 GblBreata GblBreata | E-mail | Web | 28. února 2018 v 16:52 | Reagovat

<a href="http://freeerectilepills.com/">erectile dysfunction treatment</a>
free samples of viagra
<a href="http://freeerectilepills.com/">cheap erectile pills</a> OK’

65 LmmBreata LmmBreata | E-mail | Web | 13. března 2018 v 11:38 | Reagovat

Hi All!
<a href="http://viagracefo.com/">buy viagra online</a>
order viagra
<a href="http://viagracefo.com/">buy viagra</a> OK’

66 KmsBrugs KmsBrugs | E-mail | Web | 13. března 2018 v 17:35 | Reagovat

Hi!
<a href="http://viagrapbna.com/">cheap viagra</a>
viagra buy
<a href=http://viagrapbna.com/>generic viagra online</a>  OK’

67 HnnDinly HnnDinly | E-mail | Web | 22. března 2018 v 17:05 | Reagovat

<a href="https://needmoney.us.com/">cash money payday loan</a>
payday day loans <a href="https://needmoney.us.com/">need a fast loan</a>
OK’

68 HnbSuisp HnbSuisp | E-mail | Web | 30. března 2018 v 3:10 | Reagovat

viagra professional
<a href=http://vigraviagra.com/>viagra generic</a>
viagra brand 50 mg generic
<a href="http://vigraviagra.com/">viagra online</a> OK’

69 LahBrugs LahBrugs | E-mail | Web | 3. dubna 2018 v 22:22 | Reagovat

In order to distinguish night sweats that arise from medical causes Cough Chronic cough is a cough that does not go away and is generally a symptom of another disorder such as asthma, allergic rhinitis, sinus infection, cigarette Chronic Rhinitis and Post-Nasal Drip Allergic rhinitis symptoms include an itchy, runny nose, sneezing, itchy ears, eyes, and throat. viagra australia <a href="http://viagra-onlinenas.com/">online viagra</a> viagra generic online <a href=http://viagra-onlinenas.com/>viagra online</a>  The herpes simplex virus HSV is a common viral infection that is transmissible from one person to another by close, direct contact. OK’

70 iosAbuff iosAbuff | E-mail | Web | 19. dubna 2018 v 1:01 | Reagovat

viagra coupons <a href="http://officialsaintsnflproshop.com/#">viagra online</a> viagra discount online generic viagra

71 vplEffite vplEffite | E-mail | Web | 8. května 2018 v 21:08 | Reagovat

canadian viagra <a href="http://canadiannowv.com/#">generic viagra pills</a> pharmacy viagra <a href="http://canadiannowv.com/#">substitute viagra</a>

72 llqWhalge llqWhalge | E-mail | Web | 10. května 2018 v 19:22 | Reagovat

installment loan <a href="https://cashloansonline.us.org/#">taking viagra</a> instant loans for bad credit <a href="https://cashloansonline.us.org/#">viagra before and after pictures</a>

73 nnzpulky nnzpulky | E-mail | Web | 11. května 2018 v 2:15 | Reagovat

what is debt consolidation <a href="https://paydayloans-online.us.org/#">easy payday loans</a> 500 payday loan <a href=https://paydayloans-online.us.org/#>п»їpayday loans</a>

74 bdcinitly bdcinitly | E-mail | Web | 18. května 2018 v 1:33 | Reagovat

american express cash advance singapore <a href="https://mobilleaderapply.com/">cash loans</a> cant pay payday loans <a href=https://mobilleaderapply.com/>cash loans</a>

75 brdJeono brdJeono | E-mail | Web | 26. května 2018 v 2:33 | Reagovat

viagra overnight <a href="https://aluixnetwork.com/#">п»їviagra</a> online order viagra <a href=https://aluixnetwork.com/#>online viagra</a>

76 bzyJeono bzyJeono | E-mail | Web | 6. června 2018 v 17:53 | Reagovat

viagra brands <a href="http://loviagraosn.com/#">viagra generic</a> buy viagra soft <a href=http://loviagraosn.com/#>discount viagra</a>

77 bfiJeono bfiJeono | E-mail | Web | 7. června 2018 v 12:51 | Reagovat

free viagra samples <a href="http://viagraocns.com/#">real viagra</a> viagra <a href=http://viagraocns.com/#>female viagra pills</a>

78 plowaype plowaype | E-mail | Web | 7. června 2018 v 15:36 | Reagovat

discount viagra <a href="http://menedkkr.com/#">purchase viagra</a> viagra natural <a href="http://menedkkr.com/#">buy viagra</a>

79 nfkMeedy nfkMeedy | E-mail | Web | 8. června 2018 v 12:02 | Reagovat

viagra stories <a href="http://viagracefo.com/#">order viagra</a> cheap generic viagra <a href=http://viagracefo.com/#>purchase viagra</a>

80 nnsJeono nnsJeono | E-mail | Web | 10. června 2018 v 1:34 | Reagovat

viagra suppliers <a href="https://aluixnetwork.com/">natural viagra alternatives</a> buy viagra cheap <a href=https://aluixnetwork.com/>buy viagra</a>

81 nreJeono nreJeono | E-mail | Web | 10. června 2018 v 16:02 | Reagovat

viagra 100mg <a href="http://susamsokagim.com">price of viagra</a> cheapest viagra <a href=http://susamsokagim.com>online generic viagra</a>

82 xbcwaype xbcwaype | E-mail | Web | 11. června 2018 v 16:07 | Reagovat

instant payday loans <a href="https://onlineloan.us.org">loan online</a> consolidated credit <a href="https://onlineloan.us.org">loans online</a>

83 bsdwaype bsdwaype | E-mail | Web | 12. června 2018 v 9:41 | Reagovat

sildenafil viagra <a href="http://emtpartsstore.com/">cheap viagra online</a> herbal alternative viagra <a href="http://emtpartsstore.com">is there a generic viagra</a>

84 bthwaype bthwaype | E-mail | Web | 13. června 2018 v 14:41 | Reagovat

need payday loan today <a href="https://onlineloan.us.org">loan online</a> america payday loan <a href="https://onlineloan.us.org">payday loans online</a>

85 lllMeedy lllMeedy | E-mail | Web | 16. června 2018 v 13:53 | Reagovat

viagra dosage <a href="http://genericonlineviaqra.com/"> generic viagra</a> viagra brand name <a href=http://genericonlineviaqra.com> discount viagra</a>

86 dfgwaype dfgwaype | E-mail | Web | 16. června 2018 v 17:00 | Reagovat

buy cheap generic viagra <a href="http://viagranerrds.com/ ">viagra online</a> what does viagra do <a href="http://viagranerrds.com">cheap viagra online</a>

87 nnrJeono nnrJeono | E-mail | Web | 17. června 2018 v 17:29 | Reagovat

tadalafil cialis <a href="http://fundeconp.org/">cialis online</a> buy tadalafil <a href=http://fundeconp.org/>buy cialis</a>

88 nffsherm nffsherm | E-mail | Web | 26. června 2018 v 19:42 | Reagovat

buy viagra pills <a href="http://loviagraosn.com/">viagra on line</a> cheapest viagra prices <a href="http://loviagraosn.com/">generic viagra</a>

89 rhhEcory rhhEcory | E-mail | Web | 1. července 2018 v 18:21 | Reagovat

tadalafil generic <a href="http://cialisotjs.com/">cialis professional</a> order cialis online <a href="http://cialisotjs.com/">generic cialis online</a>

90 hdfsherm hdfsherm | E-mail | Web | 2. července 2018 v 1:44 | Reagovat

cheap cialis <a href="http://cialisovnnc.com/">liquid tadalafil</a> online cialis <a href="http://cialisovnnc.com/">tadalafil liquid</a>

91 bfdWrofs bfdWrofs | E-mail | Web | 4. srpna 2018 v 22:35 | Reagovat

viagra professional <a href="http://mo-basta.org/">viagra tablets</a> uk viagra <a href=http://mo-basta.org/>viagra prescription</a>

92 byhHaise byhHaise | E-mail | Web | 5. srpna 2018 v 0:27 | Reagovat

pharmacy viagra <a href="http://www.bitcapblog.com/">viagra online</a> lowest viagra price <a href="http://www.bitcapblog.com/">buy online viagra</a>

93 bfcjopsy bfcjopsy | E-mail | Web | 5. srpna 2018 v 2:49 | Reagovat

buy viagra professional <a href="http://www.movietrailershd.org/">viagra online without prescription</a> viagra pills <a href="http://www.movietrailershd.org/">viagra for sale</a>

94 Traica Traica | E-mail | Web | 20. září 2018 v 14:35 | Reagovat

<a href=http://pay2daymyloans.com/#>pay2daymyloans.com</a>

95 Craneic Craneic | E-mail | Web | 2. října 2018 v 22:11 | Reagovat

<a href=http://rotamalacbet.com/>rotamalacbet.com</a>

96 dwedia dwedia | E-mail | Web | 3. října 2018 v 4:40 | Reagovat

<a href=http://boarren.com/>boarren.com</a>

97 brulfus brulfus | E-mail | Web | 3. října 2018 v 18:43 | Reagovat

cialis 20mg tablets cialis
<a href=http://cialisgenwrx.com/#>buy generic cialis online</a>
order female cialis cialis
<a href="http://cialisgenwrx.com/#">buy cialis</a>

98 scerne scerne | E-mail | Web | 5. října 2018 v 13:51 | Reagovat

top 10 loan companies
<a href=http://paydaycash1loan.com/#>payday advance</a>
quick easy loans online
<a href="http://paydaycash1loan.com/#">payday express</a>

99 erardy erardy | E-mail | Web | 5. října 2018 v 16:17 | Reagovat

<a href=http://vilangranrx.com/>vilangranrx.com</a>

100 ARREDGE ARREDGE | E-mail | Web | 5. října 2018 v 23:05 | Reagovat

<a href=http://cialislfrx.com/>cialislfrx.com</a>

101 Diemids Diemids | E-mail | Web | 8. října 2018 v 10:54 | Reagovat

order generic cialis onlin
<a href=http://cialismerx.com/#>buy cheap cialis</a>
buy cialis online without prescripition
<a href="http://cialismerx.com/#">generic cialis</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama